Elektrėnų savivaldybėje

2023 m. kovo 21 d.

Kovo 10 diena Elektrėnų "Ąžuolyno“ progimnazijoje prasidėjo neįprastai. Jau nuo ankstyvo ryto mokykloje šurmuliavo šventiniais drabužiais pasipuošę ir Lietuvos atributika pasidabinę mokyklos mokiniai ir mokytojai. Visi skubėjo ne į pamokas, o kurti šventę sau, mokyklos bendruomenei ir, žinoma, Lietuvai. Ši diena buvo skirta Kovo 11-osios, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos, minėjimui. Tiek mokiniai, tiek mokytojai Lietuvos gimtadieniui ruošėsi kruopščiai ir ilgai.

...
2023 m. kovo 21 d.

Kovo 11 d. VšĮ "Vilniaus krepšinis“ Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijos sporto salėje (Aušros vartų g. 23) organizavo tarptautinį vaikų, gimusių 2015-2016 m. ir 2017-2018 m., krepšinio turnyrą.

2023 m. kovo 21 d.

Kovo 13 dieną Vilniuje, Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje, vyko jau penktasis respublikinis skaitovų konkursas, skirtas pagerbti legendinę asmenybę - Lietuvos aktorę, skaitovę, radijo diktorę Undinę Nasvytytę.

2023 m. kovo 21 d.

Kovo 3 dieną Semeliškių gimnazijos bendruomenė mojavo verbomis, viliojo kvapais, mėgavosi gardžiais kepiniais ir kvietė Pavasarį. Bet šis dar neskubėjo sugrįžti.

2023 m. kovo 21 d.

Netradicinio ugdymo diena "Senieji liaudies amatai ir Kaziuko turgus“ Kietaviškių progimnazijoje jau gyvuoja daugybę metų. Kiekvienais metais mokiniai su dideliu nekantrumu laukia šios šventės, kurios metu turi galimybę išsidėlioti savo kruopščiai padarytus gaminius ir bent akimirkai tapti tikrais prekybininkais.

2023 m. kovo 21 d.

Vasario 21 d. vakare Vievio m. Lazdynų Pelėdos biblioteka prisipildė poezijos garsų ir nuoširdaus bendravimo. Mūsų svečias ─ poetas, prozininkas, eseistas, Lietuvos rašytojų sąjungos narys, Nacionalinės premijos laureatas Rimvydas Stankevičius.

2023 m. kovo 16 d.

Paskutinį vasario savaitgalį Jonavos rajone buvo surengtas 9-asis Lietuvos diskgolfo žiemos čempionatas. Jis vyko net dviejuose Jonavos rajono parkuose - Pušyne ir Survilų sodybos parke. Šiuo turnyru oficialiai buvo pradėtas 2023 m. diskgolfo sezonas.

2023 m. kovo 16 d.

Nors pirmasis pavasario savaitgalis nežadėjo saulės, bet visgi pradžiugino puikiu oru, tad didelis būrys kūrėjų iš visos Lietuvos sugužėjo į Elektrėnų savivaldybės Literatūros ir meno muziejaus filialą Abromiškių svirne. Čia jau buvome ne kartą susitikę, kai organizuodavome kūrybos popietes, almanachų pristatymus, konkursus, naujų knygų sutiktuves.

2023 m. kovo 16 d.

Vasario 15 d. Vievio kultūros centre vyko Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas. Renginyje buvo įteikti atminimo jubiliejiniai medaliai "Vieviui 500“ nusipelniusiems Vievio kraštui žmonėms, medalius įteikė Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis. Meras pasveikino visus žmones su svarbia švente.

2023 m. kovo 7 d.

Vasario 25-ąją Elektrėnų kultūros centre vyko Elektrėnų savivaldybės garbės piliečio poeto Stasio Žlibino ir kretingiškio kompozitoriaus Aloyzo Žilio dainų rinkinio "Viskas telpa dainon“ pristatymas-koncertas.

2023 m. kovo 7 d.

Vasario 19 d. semeliškiečiai ir svečiai rinkosi į Semeliškių gimnazijos Renginių salę paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo 105-ąsias metines ir taip simboliškai užbaigti per Elektrėnų savivaldybę nuvilnijusių šventinių renginių maratoną.

2023 m. kovo 7 d.

Vasario 18 d. Semeliškių gimnazijos sporto salėje vyko jau XXII krepšinio 5x5 turnyras Semeliškių seniūnijos taurei laimėti, Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

2023 m. kovo 7 d.

Šių metų vasario 16 dieną Ignalinoje vyko Lietuvos sporto draugijos "Žalgiris“ 2023 m. atviros žiemos sporto žaidynės. Elektrėnams atstovavo keturi sportininkai ir iškovojo tris medalius:

Vilma Paškevičienė, moterų grupė 40 m.+ - II vieta,

Simonas Narvydas, vyrų grupė 40 m.+ - II vieta,

Algimantas Staranevičius, vyrų grupė 60 m.+ - II vieta,

Žilvinas Rinkevičius, 50 m.+ - V vieta.

Elektrėnų savivaldybės Sporto centras

...
2023 m. kovo 7 d.

Jau 20-ą kartą antrą vasario savaitę daugelyje pasaulio šalių minima Saugesnio interneto diena. Prie šios akcijos prisijungė ir Semeliškių gimnazijos 5-6 klasės mokiniai, pakviesti į bibliotekoje organizuotą diskusiją: "Elgesys realybėje ir internete“.

2023 m. vasario 23 d.