Elektrėnų savivaldybėje

2023 m. liepos 25 d.

Liepos 6 d. 21 val. vietos laiku lietuviai visame pasaulyje vėl giedojo "Tautišką giesmę“. Esame vienintelė tauta pasaulyje savo šalies garbei apsijungianti kelioms akimirkoms gyva balsų grandine. Šalies Himnas - tai pergalės giesmė.

2023 m. liepos 25 d.
Įsibėgėja antras vasaros mėnuo. Ar esi pasiryžęs įveikti vasaros skaitymo iššūkį "Vasara su knyga“? Viskas, ką reikia padaryti, tai iki rugpjūčio 31 d. perskaityti bent penkias knygas nurodytomis temomis (perskaityti knygą: kurios pavadinime minimas vietovardis; kuri buvo ekranizuota; fantastinę; negrožinę; knygą apie laisvę) ir jas užregistruoti www.vasarasuknyga.lt.
2023 m. liepos 18 d.
2023 m. liepos 18 d.

Ypatingą vasaros dovaną vieviečiams įteikė Valstybinis choras "Vilnius“, liepos 9 d. surengęs koncertą Vievio Šv. Onos bažnyčioje. Tai vienas iš Vievio kultūros centro įgyvendinamo projekto "Chorų festivalis - konkursas "Mūsų dainose“ renginių, kuriuo projekto įgyvendintojai siekia skleisti profesionalųjį chorinį meną.

2023 m. liepos 18 d.
A-ktyvus C-harizmatiškas T-alentingas I-novatyvus V-isuomeniškas E-nergingas - toks buvo stovyklos šūkis!!! Birželio 26-30 dienomis Vievio Jurgio Milančiaus pradinėje mokykloje vyko "BE ACTIVE“ vaikų dienos stovykla.
2023 m. liepos 18 d.
2023-iuosius metus pradėjome savanoryste Semeliškių bibliotekoje. Viskas prasidėjo taip: jau nuo pat mokslo metų pradžios susidomėjome savanoriška veikla, o plačiau apie ją sužinojome iš karjeros specialistės bei mokytojų, kurie skatino užsiimti visuomenei naudingu darbu.
2023 m. liepos 18 d.
Nuo 2011 metų pradėtas organizuoti Semeliškių Joninių krepšinio 3x3 turnyras įgauna pagreitį. Šiemet, birželio 24 d., dvyliktą kartą organizuota Sporto šventė sulaukė šešių komandų. Jau tradicija tampa varžytis Semeliškių sporto aikštyne, o turnyrui pasibaigus - apdovanoti visas komandas.
2023 m. liepos 18 d.

Birželio 24 d. Vievyje vyko didelė šventė! Vieviečiai šventė Jonines (Rasas). Šventėje buvo gausu prekybininkų, vyko vainikų pynimas, pramogos vaikams, sporto rungtys.

2023 m. liepos 18 d.
Birželio 24 d. semeliškiečiai buvo kviečiami gamtoje, šalia Semeliškių gimnazijos esančioje pievoje, paklausyti dainų ir pasportuoti. Šventėje dalyvavo Pastrėvio vokalinis ansamblis "Varnalėša“, Elektrėnų neįgaliųjų draugijos mišrus ansamblis "Žara“ (abiejų kolektyvų vadovas Ričardas Ramanauskas), Silvijos ir Antano duetas "ABS“.
2023 m. liepos 18 d.
Mielieji, sveiki, jauni, kupini energijos, svajonių ir planų - ar esate laimingi? Mes - taip. Mes - Elektrėnų socialinės globos namų "mažoji kaimenė“. Kiekvieną dieną, išskyrus savaitgalius, renkamės koplytėlėje. Meldžiamės, giedame, atidžiai klausomės Bruno Ferrero trumpų pasakojimų sielai.
2023 m. liepos 18 d.

Elektrėnų profesinio mokymo centro absolventas Vidmantas Gelūnas, šiemet įgijęs elektriko profesiją, įvertintas Nacionaliniame konkurse "Metų pameistrys 2023“. Nominacijoje "Metų pameistrys“ Vidmantas laimėjo I vietą.

2023 m. liepos 18 d.

Vievio gyventojai jau ne vienus metus aktyviai kovoja už miestelio centre esančio ežero išsaugojimą. Ir nors daugybės pastangų dėka ežero ekologinė būklė gerėja, problemų dar likę nemažai.

2023 m. birželio 28 d.
Noriu Jums papasakoti apie savo kaimynų, laisvės kovotojų ir tremtinių Prano ir Genutės Dzimidavičių šeimą. Tiesa, belikus tik ponia Genė, o štai jos žmogus jau virš 40 metų atgulęs amžinojo poilsio.
2023 m. birželio 18 d.

Birželio 1 d. Vievio kultūros centre buvo minima Tarptautinė vaikų gynimo diena. Renginyje šoko "Saulės šokių studijos“ šokių kolektyvas (vad. Saulė Dambrauskienė) - šis kolektyvas atvyko iš Trakų. Vaikai parodė daug įvairių smagių šokių.

2023 m. birželio 18 d.
2023 m. gegužės 27 d. Elektrėnų bendrija "Bočiai“ su ansambliu "Dubija“ (vad. Nijolė Ramanauskienė), vykdant kultūros rėmimo projektą, kurį remia Elektrėnų savivaldybės administracija iš kultūros rėmimo fondo, su koncertine programa dalyvavo Trakų šventiniame koncerte "Dainuok pavasariui“ Motinos ir Tėvo dienai paminėti.