Elektrėnų savivaldybėje

2022 m. sausio 13 d.

Gruodžio mėnuo dažnai yra skubos ir pirkinių mėnuo. Tačiau retai kada atsimename, jog tai ir advento, susikaupimo metas, laikas, kai turime atsigręžti į save, surimtėti, užjausti ir prisiminti. Kietaviškių kultūros namai kartu su seniūnija kasmet organizuoja advento renginius. Ne išimtis ir šie metai. Gruodžio mėnesį advento renginių turėjome ne vieną.

2022 m. sausio 10 d.

Nėra kelio į laimę, nes laimė yra kelias gyvenime. Taip jau būna, jei yra laimė, šalia turi suktis ir neganda. Bet sergančiam kartais iki laimės reikia labai nedaug - gero paguodžiančio žodžio ar geros emocijos. O viską kartu draugijos "Mes esame“ nariai gavo gruodžio 4 d., kai išvykome su ekskursija į Vilnių.

2022 m. sausio 5 d.

Metams baigiantis kiekvienas skaičiuojame nuveiktus darbus. Kokie išeinantys metai buvo mėgėjų meno kolektyvams?

2022 m. sausio 3 d.
Elektrėnų jaunimo centras jau ketverius metus vykdo įvairias veiklas, skirtas savivaldybės jauniems žmonėms. Organizuojamos laisvalaikio, prevencinės, edukacinės programos, įgyvendinami įvairūs projektai, įsigyjamas naujas inventorius, kuris įdomus jauniems žmonėms ir pritraukia juos reguliariai lankytis. Virtualios realybės akiniai, diskotekos, maisto gaminimo užsiėmimai ar išvykos yra tik priemonės sudominti jaunuolius bei padeda darbuotojams sukurti pasitikėjimu grįstą santykį su jaunais žmo...
2022 m. sausio 3 d.

Leidyklos "Skanios knygos" 2021-iems besibaigiant išleista knyga "Ar čia kas nors yra?" šiuo metu yra vienas labiausiai pageidaujamų, skaitomų ir aptarinėjamų leidinių Lietuvoje, o knygos autorė, rašytoja Eva Tombak - viena labiausiai skaitytojų geidžiamų kūrėjų gyviems susitikimams, pokalbiams ir diskusijoms.

2022 m. sausio 3 d.
2021 m. rugsėjo-gruodžio mėnesiais Elektrėnų lopšelis-darželis "Pasaka“ įgyvendino Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos "Traumatizmo ir išorinių mirties priežasčių prevencija (nelaimingų atsitikimų, skendimų prevencija)“ finansuojamą projektą "Jeigu būsi atidus, liksi sveikas ir saugus“.
2021 m. gruodžio 30 d.

Faustai, žaidi EKKL pirmą sezoną. Kaip kilo mintis prisijungti prie komandos ,,Žiedas“? Ar pats esi iš Vievio? Jei ne, tai kas tave sieja su Vievio miestu ir komandos draugais?

2021 m. gruodžio 30 d.

Medžiai be lapų, žemė šalčio sukaustyta, švininiai debesys nepraleidžia nė vieno saulės spindulio. Apima toks liūdesys, tokia nykuma, kad nei dirbti, nei džiaugtis nesinori.

2021 m. gruodžio 30 d.

Gruodžio 15 dienos pavakarę Pastrėvio poilsio parke įžiebta Kalėdų eglė.

2021 m. gruodžio 30 d.

Gruodžio 17-osios vakarą į aikštę prie bažnyčios rinkosi Kazokiškių seniūnijos gyventojai, bendruomenės nariai, bičiuliai ir svečiai. Tą dieną lijęs lietus neišgąsdino ir nesugadino nuotaikos ne tik į šventę atklydusiems Snieguolei ir Nykštukui, bet ir mums visiems susirinkusiems į Kalėdų eglės įžiebimo šventę "Įžiebkime Kalėdas Kazokiškėse“.

2021 m. gruodžio 30 d.
Globali pandemija išryškimo naujus jaunuolių poreikius pasaulyje ir Lietuvoje. Dažnas susiduria su poreikiu emociniam palaikymui. Emociniai iššūkiai ir psichologinės problemos nebėra stigmatizuojamos, tai priimama, kaip normalus reiškinys jaunuolių tarpe. Jauni žmonės visoje Lietuvoje ieško emocinio palaikymo galimybių.
2021 m. gruodžio 30 d.

Gruodžio 17 d. Elektrėnų meno mokykloje nuskambėjo Lietuvos vaikų ir mokinių televizijos konkurso "Dainų dainelė“ Elektrėnų savivaldybėje I etapas. Dalyvavo 9 dalyviai, vieno išklausėme nuotoliniu būdu.

2021 m. gruodžio 30 d.

"Vievio teatras“ paskutinę gruodžio savaitę viešėjo Pernu (Estija). Ši išvyka - pirmas projekto "Kultūrų tiltas: Vievis-Pernu“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba, etapas.

2021 m. gruodžio 30 d.

Jau keletą metų Vievio kultūros centrą ir Pernu (Estija) Raekula bendruomenės centrą sieja kūrybinė partnerystė: dalyvavimas projektuose, koncertiniai mainai.

2021 m. gruodžio 22 d.

Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka, įgyvendindama Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą, parengė ir išleido edukacinį leidinį "Elektrėnų krašto kultūros paveldas vaikams“ su spalvinimo knygele.