Elektrėnų savivaldybėje

2022 m. birželio 28 d.

Vievio kultūros centro linijinių šokių kolektyvas "VievioLin“ gegužės 14 dieną Mažeikiuose dalyvavo konkurse "Žemaitijos Taurė 2022“. Ankstesni konkursai dėl pandemijos vyko nuotoliniu būdu, o šiame konkurse šokėjos pirmą kartą dalyvavo "gyvai“. Todėl buvo daug jaudulio, kuris peraugo į atkaklų norą pasirodyti kiek galima geriau.

2022 m. birželio 28 d.

Gegužės 6-14 dienomis mūsų jaunuolių komanda ir jaunimo darbuotojos Barbora Vidauskienė ir Agnė Petrikaitė išvyko į Sakartvelą dalyvauti programos ,,Erasmus+“ jaunimo mainuose ,,Go green“. Mainuose dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir Sakarvelo organizacijos, iš viso 24 dalyviai.

2022 m. gegužės 30 d.

2022 metų buriavimo sezonas startavo gegužės 14 d. Nors pirma varžybų diena nelepino pavasarišku oru, susirinko buriuotojai pasigalynėti su vėju ir tarpusavyje. Sportininkai atvyko iš Klaipėdos, Kauno, Marijampolės, Vilkaviškio, Alytaus, Trakų ir Vilniaus.

2022 m. gegužės 30 d.

Balandžio 20 dieną penkiolika draugijos "Mes esame“ narių vyko į Žaslių tradicinių amatų centrą žaslietiško kugelio edukacijai ir pažintinei programai "Žaslių krašto istorijos ir legendos“.

2022 m. gegužės 30 d.
Esu Reda - Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanorė. Ir tuo labai didžiuojuosi! Gyvenu intensyvų gyvenimą, turiu šeimą, daug veikos. Tačiau, prasidėjus karui Ukrainoje pirma mintis buvo - mums visiems reikia susiimti ir padėti kuo tik galime.
2022 m. gegužės 30 d.

Balandžio pabaigoje kamerinis choras "Con moto“, įgyvendindamas Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą "Kviečia tarptautinė scena“, dalyvavo Kosta Bravos (Costa Brava) tarptautiniame velykiniame chorų festivalyje Ispanijoje.

2022 m. gegužės 30 d.

2021 metų rugsėjo pradžioje Vievio gimnazijos dailės mokytoja metodininkė Violeta Debesienė moksleivius pakvietė į keramikos ir įdomiosios kūrybos būrelius. Jų laukė naujai įrengta Keramikos ir grafikos studija. Puikiai apšviestoje patalpoje įrengta keramikos degimo krosnis, grafikos spausdinimo staklės. Mokiniai aprūpinami visomis kūrybos priemonėmis. Tai puiki kūrybinė erdvė, skirta mokinių saviraiškai.

2022 m. gegužės 30 d.

Saulėtą gegužės 7-osios rytą kas gali būti prasmingiau, nei valtis, meškerė ir... varžybos. Žvejų klubas "Ūdos broliai“ Elektrėnų mariose organizavo spiningavimo varžybas Ažūklės taurei laimėti. Dalyvavo 34 ekipažai iš Vilniaus, Kauno, Elektrėnų, Žiežmarių, Lentvario ir Molėtų miestų.

2022 m. gegužės 30 d.
Esu Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Elektrėnų skyriaus savanorė Giedrė Urbanė. Vaikai užauginti, anūkai jau taip pat nemaži, atsirado daugiau laisvo laiko. Labai mėgstu bendrauti, esu veikli, kitiems padedanti moteris.
2022 m. gegužės 30 d.

Elektrėnų savivaldybės Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) klausytojai įveikė dar vieną studijų etapą. Šiais mokslo metais uždarymo šventei ieškojome ypatingos aplinkos, galinčios įkvėpti ir skatinančios nesustoti. Tokia vieta tapo Elektrėnų vaikų pasaulis.

2022 m. gegužės 30 d.

Gegužės 2-8 dienomis Lietuvos miestuose vyko populiarių Ukrainos ir Lietuvos atlikėjų paramos koncertų turas "Kovojančiai sesei“, kurio metu buvo renkama parama Ukrainos gynėjams.

2022 m. gegužės 30 d.

"Pavasario žiedai ir saulės šiluma, atbudusios garuojančios žemės kvapas, mūsų širdžių kaitra - TAU, MAMA!

Brangiausias žmogau, Tavo šventė ne veltui gražiausią mėnesį - GEGUŽĘ. Esi gyvybę perduodančioji, prisiėmusi sunkią naštą mus auginti iki gimstame, nemigo naktimis budėti prie lopšio, augti kartu su mumis, kentėti savo vaikų kančias ir niekada neapleisti.“

(Irena Kubilinskienė)

2022 m. gegužės 30 d.

Elektrėnų savivaldybės socialiniai pedagogai balandžio 28 d. vyko į Šiaulių miestą ir dalyvavo išvažiuojamame metodiniame praktikume. Bendradarbiaudami su Šiaulių miesto socialiniais pedagogais analizavo aktualius šiai dienai klausimus, dalinosi gerąja patirtimi.

2022 m. gegužės 30 d.

"Tūkstantmečio mokyklų“ programa yra priemonė pasiekti tikslą - visiems vaikams (nesvarbu kur jie gyvena) užtikrinti pačias geriausias sąlygas mokytis ir sukurti naujos kokybės švietimą. Šios programos tikslas - iki 2030 metų kiekvienoje Lietuvos savivaldybėje sukurti integralias, optimalias ir kokybiškas ugdymo(si) sąlygas mokinių pasiekimų atotrūkiams mažinti.

2022 m. gegužės 30 d.

Esu Natalija - Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Elektrėnų skyriaus savanorė. Esu žmona, mama ir labai laiminga močiutė!