Elektrėnų savivaldybėje

2022 m. spalio 18 d.

Rugsėjo 23-iąją Kietaviškių kaimo gyventojai linksminosi seniūnijos Rudens šventėje "Kai sodai kvepia obuoliais...“. Šventė buvo tokia spalvinga ir turtinga įvairiomis veiklomis, kad net visko išvardyti neįmanoma, ir ko tik joje nebuvo: sporto rungtys, saldainių gaminimo edukacija vaikams, šokiai, žaidimai, vien rudeninis kopūstų troškinys ką reiškė. O scenos gražumas! Augalus jos dekoravimui kasmet neatlygintinai skolina MB Obenių medelynas.

...
2022 m. spalio 18 d.

Treti metai vykdome socialinės apsaugos plėtojimo programos remiamą projektą "Kūrybinis amatų mokymasis socialinių grupių suvienijimui“. Pirmaisiais metais vėlėme vilną, kitais metais mokėmės siuvimo pradmenų. Šiais metais relaksavomės gamindami žvakes. Šiuo projektu skatiname įvairių socialinių grupių bendravimą mokantis naujų amatų. Ypatingą dėmesį skiriant labiausiai pažeidžiamiems asmenims ir šeimoms: neįgaliesiems, senjorams ir bedarbiams. Šiems žmonėms išmoktas amatas gali būti gal

...
2022 m. rugsėjo 29 d.

Vievio kultūros centras kviečia aplankyti Johannos Grauverk (Pernu, Estija) tapybos darbų parodą. Tai vienas iš Lietuvos kultūros tarybos finansuojamo projekto "Kultūrų tiltas: Vievis-Pernu“ renginių. Šių metų vasarą Pernu Raekulla Senosios mokyklos bendruomenės centre savo darbus eksponavo tapytojas iš Vievio Aleksandras Lysiukas.

2022 m. rugsėjo 29 d.

Vieviečiai nekantriai laukė šio susitikimo: namo, į Vievį, trumpam grįžo prof. Gintaras Rinkevičius - vienas ryškiausių, tarptautinį pripažinimą pelniusių mūsų šalies menininkų. Grįžo ne vienas - su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, dovanojusiu vieviečiams įspūdingą koncertą-susitikimą.

2022 m. rugsėjo 29 d.
Motosportas, nesvarbu kokios disciplinos sporto šaką propaguotum, yra santykinai labai brangus sportas - reikalingi motociklai, individualios apsaugos priemonės, specialios trasos ir kita specifinė įranga.
2022 m. rugsėjo 29 d.

Elektrėnų bendruomenė "Elektrėnų kraštas“ rugsėjo 3 d. suorganizavo Elektrėnų miesto šventę "Pasispirk 2022“. Pavadinimas ne šiaip sau sugalvotas, bet susietas su paspirtukų lenktynėmis, kurios, pasak bendruomenės pirmininko Vaido Ratkevičiaus, pirmosios Lietuvoje įvyko, o gal ir pasaulyje, praeitais metais, Elektrėnų bendruomenės 10-ojo jubiliejaus proga Elektrėnų miesto šventėje.

2022 m. rugsėjo 29 d.

LRK Elektrėnų skyriaus dienoraštis nuo 08 01 iki 08 31 dienos

2022 m. rugsėjo 29 d.
Rugsėjo 6 d. Kietaviškių progimnazijoje lankėsi Elektrėnų PK veiklos skyriaus tyrėja Žydronė Žalnierienė ir vyriausioji tyrėja Erika Venskutonienė, kuri pirmos klasės mokiniams pravedė eismo saugumo pamokėlę.
2022 m. rugsėjo 29 d.

Paskutinį vasaros šeštadienį Vievio kultūros centras pakvietė į projekto "Vaikų ir jaunimo menų festivalis 2022“, finansuojamo Elektrėnų savivaldybės, baigiamąjį koncertą vieviečių pamėgtoje pramogų ir laisvalaikio erdvėje.

2022 m. rugsėjo 29 d.

Vievis - Mažoji Lietuvos kultūros sostinė 2022 - pirmąjį rudens šeštadienį sulaukė svečių: mūsų mieste viešėjo kitos Mažosios kultūros sostinės - Alsėdžių (Plungės r.) - atstovai. Šis Žemaitijos miestelio kultūros puoselėtojų vizitas išties svarbus, juk bene pagrindinis projekto "Mažosios Lietuvos kultūros sostinės“ tikslas - didinti kaimų, miestelių, nedidelių miestų žinomumą, plėsti kultūros sklaidą. O tai padaryti puikiausiai galima per tiesioginį bendravimą i

...
2022 m. rugsėjo 29 d.
Rugsėjo 1-ąją į Semeliškių vaikų darželio "Gandriukas“ kiemą rinkosi nuostabūs vaikučiai, auklėtojai, besijaudinantys tėveliai. Darželio direktorė Angelė Budėnienė tarė sveikinimo žodžius ir džiaugėsi, kad darželį lankys net 32 vaikai. Elektrėnų savivaldybės mero Kęstučio Vaitukaičio sveikinimą perskaitė šventėje dalyvavusi Janina Kielienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė.
2022 m. rugsėjo 29 d.

Visais laikais žemė buvo, yra ir bus žmonių motina, o kad ją labiau pamiltum, reikia daugiau ja pakeliauti. Vadovaudamiesi tuo, kad gyvybė reikalauja judėjimo, šių metų liepos mėnesio vidury Elektrėnų sveikatos draugijos "Mes esame“ 8 nariai išvyko į kelionę į Panemunę. Vykome iš Kauno 141 keliu ir už 10 km pasiekėme Raudondvarį.

2022 m. rugsėjo 29 d.

Praėjusį savaitgalį (rugsėjo 2-4 d.) įvyko 14-asis Lietuvos diskgolfo čempionatas. Pirmą kartą Lietuvos diskgolfo istorijoje jis vyko sostinėje - Pūčkorių diskgolfo parke. Tris varžybų dienas visi sportininkai žaidė po vieną ratą per dieną, rašoma organizatorių pranešime žiniasklaidai.

2022 m. rugsėjo 13 d.

Graži mūsų Lietuva - jos gamta, miestai ir miesteliai, kaimai, upės ir ežerai, turtinga kultūros vertybių, šventos istorinės atminties. Taip ir norisi pabuvoti ten, kur nesi buvęs, patirti naujų įspūdžių. Apsidžiaugėme, kai atsirado tokia galimybė. Rugpjūčio 24 dieną Pagyvenusios moters veiklos centro "Puriena“ nariams buvo suorganizuota ekskursija į Kėdainius. Susipažinome su Kėdainių miestu, jo lankytinomis vietomis. Įdomus ir išsamus gidės pasakojimas ir supažindinimas su

...
2022 m. rugsėjo 13 d.
Rugpjūčio mėnesį Vievio kultūros centre veikusi tapybos darbu paroda "Vieviui 500“ - tapybos plenero, vykusio mūsų mieste liepos viduryje, rezultatas.