Elektrėnų savivaldybėje

2022 m. spalio 31 d.

Nebijokime svajoti, nebijokime keistis! Juk svarbu ne tik patiems keistis, bet ir keisti savo aplinką, kurti gerbūvį.

Pavasarį, balandžio 7 d., Elektrėnų savivaldybėje šurmuliavo jaunimo veiksmo diena. Renginio pradžioje vyko mokymai, paskaitos, kuriose jaunuoliai įgijo žinių apie projektų rengimą, jaunimo aktyvumą. Teorines žinias teko pritaikyti praktikoje. Elektrėnų, Vievio, Kietaviškių, Semeliškių mokinių komandos pristatė savo idėjas ir su komandų koordinatoriais kūrė projektus. Laimėjo

...
2022 m. spalio 26 d.

Spalio 6-oji buvo įsimintina vieviečiams, būtent tiems, kurie atėjo į biblioteką susitikti su Edita Mildažyte ir Sauliumi Pilinkumi bei susipažinti su įdomiais televizijos laidų kūrimo užkulisiais.

2022 m. spalio 26 d.
Spalio 8-osios vakarą Semeliškėse spalvomis nuvilnijo, garsais nuaidėjo "Rudens šventė kultūros naktyje“. Miestelio aikštė pasipuošė rudens žolynų, gėlių kompozicijomis, įvairiais šviečiančiais žibintais, girliandomis, aplinkinius pastatus apšvietė VšĮ "Renginių dinamika“ menine-architektūrine šviesų instaliacija, gerą nuotaiką dovanojo Semeliškių ansamblis "Svaja“ (vad. Gražina Barzdaitienė), duetas "Laurynas ir Rokas“.
2022 m. spalio 26 d.

Pastrėvio bibliotekoje skaitymo skatinimo akcija "Aš skaitau - skaityk ir tu!“ Ir ne tik...

Tęsiasi Pastrėvio bibliotekos 70-mečiui skirti renginiai.
2022 m. spalio 26 d.
Elektrėnų savivaldybės Viešosios bibliotekos 3 a. fojė nuo spalio 4 d. eksponuojama nuostabaus grožio meno kūrėjų, tradicinių amatų meistrų iš Šilutės - Angelės ir Vytauto Rakčių paroda, kurios moto - Tikėjimas, Meilė, Darbas. Kaip pati menininkė Angelė prisistato: "Dar vaikystėje mamos įduotas peiliukas taip ir liko rankose. Laikas išaugino Tikėjimą, kad mano sukurti margučiai yra įdomūs, reikalingi gražūs... na, beveik tokie gražūs, kokius kadaise skutinėjo mano Mama....
2022 m. spalio 26 d.

Nepastebimai ir kaip visada labai greitai mus užklumpa ruduo kartu su visais rudens rūpesčiais ir darbais. Kaip nepasidžiaugti juos užbaigus, kartu visiems susiėjus, pasilinksminti, pabendrauti, pabūti.

2022 m. spalio 18 d.
2022 m. spalio 18 d.
Raudonojo Kryžiaus Elektrėnų skyriaus vykdoma "Šiltų apsilankymų” programa rugsėjo 28 d. pakvietė Elektrėnų savivaldybės senjorus į režisierės Giedrės Žickytės filmo "Šuolis“ peržiūrą Elektrėnų viešojoje bibliotekoje.
2022 m. spalio 18 d.

Atskubėjus rudenėliui jau nutolo saulė, žolę ir medžius vis dažniau pašiaušia padūkėlis vėjas, jau akys gali pastebėti šaltuko pabučiuotą spalvotą lapą. Gamta ruošiasi žiemos poilsiui.

2022 m. spalio 18 d.

Rugsėjo 28 d. Kietaviškių progimnazijoje paminėta Pasaulinė širdies diena, kurios tikslas - atkreipti dėmesį į širdies ligas sukeliančius rizikos faktorius ir priminti visuomenei apie tai, kaip svarbu rūpintis savo širdimi.

2022 m. spalio 18 d.
2022 m. spalio 18 d.
Rugsėjo 17 d. Elektrėnuose vyko paskutiniai akademijos organizuojamų vaikų futbolo čempionato etapai. Aikštelėse varžėsi 2012, 2013, 2014 ir 2015 metų gimimo vaikų komandos, kurios varžybas pradėjo 9 val. ryto ir baigė 17 val.
2022 m. spalio 18 d.

2022-ieji - išskirtiniai metai paminėti Lazdynų Pelėdos - dviejų seserų rašytojų - Marijos Lastauskienės 150-ąsias ir Sofijos Pšibiliauskienės 155-ąsias gimimo sukaktis, prikelti iš užmaršties jų parašytus kūrinius. Vievio bibliotekos rengiami Lazdynų Pelėdos atminimo renginiai darniai papildė "Vievis - Mažoji Lietuvos kultūros sostinė 2022“ ir Vievio vardo paminėjimo 500-ųjų metinių kultūrines veiklas.

2022 m. spalio 18 d.

Visą rugpjūčio mėnesį "Pastrėvio kultūros puslapio“ feisbuko paskyroje vyko fotografijų konkursas "Mano augintinis“. Per tą laiką buvo pasiekta 5 910 žmonių, įtraukti 1 542 lankytojai, parašyta 96 komentarai, 9 kartus bendrinta. Konkurse buvo pateikta 19 šunų, 18 katinų, 1 karvytės, 1 triušiuko, 1 gaidžio fotografijos, paspausta 759 patiktukai, širdelės ir kiti emociukai. Nugalėtojus rinko feisbuko lankytojai atiduodami savo balsą už labiausiai patikusio augintinio nuotrauką.

...
2022 m. spalio 18 d.

Savaitgalį Palangoje vyko įspūdingas kasmetinis trijų dienų sporto ir sveikatingumo festivalis "Sportas visiems #Beactive 2022“ su daug skirtingų fizinio aktyvumo veiklų ir priemonių - mankštų, šokių, konkursų, varžybų, pasirodymų. Palanga buvo užpildyta aktyvių ir laimingų žmonių, kurie, atrodo, ir prišaukė saulę į lietingą pajūrį.

...