Elektrėnų savivaldybėje

2022 m. gruodžio 29 d.

Šiųmetinis chorų festivalis-konkursas "Mūsų dainose“ žengė finalinius žingsnius. Tarp gausybės projekto veiklų - koncertai mūsų savivaldybės seniūnijose ir gretimuose rajonuose.

2022 m. gruodžio 29 d.

Vievio kultūros centrą aplankė kita Mažoji Lietuvos kultūros sostinė 2022 - Nemakščiai. Šis nedidelis miestelis vieviečiams parodė Adventinę programą "Advento keliu“.

2022 m. gruodžio 29 d.

Vievio kultūros centras sėkmingai įgyvendino projektą "Festivalis "Vievio džiazo klavišai“, finansuojamą Lietuvos kultūros tarybos ir Elektrėnų savivaldybės.

2022 m. gruodžio 29 d.

Ar galima Kalėdas nusipirkti prekybos centre? Ar galima įsigyti Kalėdų užburiančią nuotaiką, šilumą, jaukumą, buvimą drauge? Kazokiškių bendruomenė, bendradarbiaudama kartu su Kazokiškių seniūnija, mano, kad NE, todėl nusprendė gyventojams suorganizuoti bendruomeniškumą skatinančius, ryšį stiprinančius renginius bei edukacijas "Įžiebkime Kalėdas Kazokiškėse“.

2022 m. gruodžio 29 d.

Elektrėnų profesinio mokymo centre įgyvendintas projektas - "Jaunimo klubas įveik - veik - eik“ II, finansuojamas Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis. Projekto vykdymui skirta 1100 eurų.

2022 m. gruodžio 19 d.
Gruodžio 6-osios popietę Elektrėnų savivaldybės nevyriausybinės organizacijos, dirbančios su žmonėmis, turinčiais negalią, kvietė į Elektrėnų savivaldybės biblioteką paminėti Tarptautinę neįgaliųjų dieną.
2022 m. gruodžio 19 d.

1983 m. buvo pradėta aktyviai supažindinti plačiąją visuomenę su neįgaliųjų žmonių problemomis ir kovoti už tai, kad tokiems žmonėms būtų suteiktos vienodos teisės, kad jiems būtų sudarytos sąlygos pritapti visuomenėje. Bemaž po dešimt metų, 1992 m. pabaigoje, Jungtinių Tautų Organizacija paskelbė gruodžio 3-iąją Tarptautine žmonių su negalia diena, kurios metu Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, organizuojami renginiai atkreipti dėmesį į neįgaliuosius, jų artimuosius, globėjus.

...
2022 m. gruodžio 19 d.

Šį savaitgalį, gruodžio 3-4 dienomis, Vilniuje praūžė GLOBE ir Baltijos jūros projekto konferencija. Šiemet renginys pirmą kartą vyko hibridiniu būdu, tad dalyvavo net šešioms valstybėms atstovaujantys dalyviai ir svečiai iš Lietuvos, Estijos, Lenkijos, JAV, Nyderlandų ir Vokietijos. Renginį iškilmingu sveikinimo žodžiu pradėjo LMNŠC direktorius Valdas Jankauskas ir JAV ambasados atstovė Andrea J. K. Lindgren.

2022 m. gruodžio 19 d.

Baigiantis metams jau septintą kartą vyko geriausio 2022 metų Vilniaus regiono bibliotekininko konkurso "Riešutas“ rinkimai ir apdovanojimai. Šiemet šventinis renginys vyko lapkričio 29 d. Širvintų rajono savivaldybės Igno Šeiniaus viešojoje bibliotekoje. Konkurse kasmet dalyvauja bibliotekininkai iš 13-os Alytaus ir Vilniaus apskričių viešųjų bibliotekų.

2022 m. gruodžio 19 d.
Praėjusį šeštadienį Kietaviškių kultūros namuose vyko romansų vakaras ,,Pasakyk, ko lapai krinta...”. Romansus atliko Kietaviškių kaimo kapela ,,Volungė“ (vadovė Rūta Vaičekonytė-Chveduk), Semeliškių vokalinis-instrumentinis ansamblis ,,Svaja“ (vadovė Gražina Barzdaitienė), Elektrėnų kultūros centro folkloro ansamblis ir kapela ,,Runga“ (vadovai R. Vaičekonytė-Chveduk, Vidas Dainys).
2022 m. gruodžio 19 d.

2022 m. lapkričio 21-25 d. Kietaviškių progimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse vyko tėvų atvirų durų savaitė. Vaikučių tėveliai buvo kviečiami dalyvauti grupių veiklose, pasidalinti savo gerąja patirtimi, bendradarbiauti aptariant ugdymosi klausimus.

2022 m. gruodžio 19 d.

Š. m. lapkričio 26 dieną Elektrėnų centre praūžė liaudiškos muzikos šventė "Ramta Drylia“. Susirinkęs gausus būrys žiūrovų klausėsi svečių, atvykusių iš skirtingų Lietuvos kampelių, o renginio vedėjas Vinculis iš Dzūkijos (Kęstutis Tumynas), kuris, beje, užima ir Alytaus seniūno postą, privertė leipti juokais - nuotaikingas ir šmaikštus bendravimas su publika, anekdotai, originalios istorijos nepaliko abejingų. Elektrėnų kultūros centro salėje skambėjo garsus ir nuoširdus juokas, o ge

...
2022 m. gruodžio 19 d.
Skaitymas yra tam tikras savižinos ir saviugdos būdas. Skaitydami grožinius ir kitokio pobūdžio tekstus įgyjame emocinės bei estetinės patirties, ugdome vaizduotę, kūrybinį mąstymą. Apmąstydami tekstuose reiškiamus požiūrius, teigiamas vertybes, pažįstame savo ir kitų dvasinę patirtį, kuriame, keičiame savąsias vertybes.
2022 m. gruodžio 19 d.

Pastrėvio bibliotekos 70-mečiui vyko visas ciklas renginių, skirtų šiai progai.

Pirmiausia startavo patys mažiausi ir išradingiausi bibliotekos lankytojai, dalyvaudami kūrybinėje edukacijoje "Čiuožiam į biblioteką". Smagiai nučiuožė nuo vaikiškos čiuožyklos prie knygelių lentynų, smalsiai domėjosi knygelėmis, edukaciniais-lavinamaisiais žaislais, žaidė, smaginosi. Vėliau, padedant mokytojai Viktorijai Juknevičienei, atliko bendrą kūrybinį darbą "Mūsų pasakų knyga

...
2022 m. gruodžio 19 d.

Dainuojančių mėgėjų kolektyvų negąsdina niekas: nei pirmasis žiemiškas šaltukas, nei pabrangęs kuras, nei žodis "konkursas“, todėl jie gerai nusiteikę lapkričio 19 dieną suskriejo į Prienų laisvalaikio ir kultūros centrą. Čia vyko Respublikinis vaikų ir suaugusiųjų vokalinių kolektyvų konkursinis festivalis "Nemunėlio vingiai“.