Elektrėnų savivaldybėje

2023 m. sausio 19 d.
Baigėsi Elektrėnų savivaldybės mokinių Kūrybinio atviruko ,,Kalėdinis paštas“ konkursas, kurį organizavo Elektrėnų meno mokykla, konkurso iniciatorė Elektrėnų meno mokyklos dailės mokytoja Gitana Mataitienė, partneris - Elektrėnų Švietimo paslaugų centras (atsakinga Ala Pupininkienė).
2023 m. sausio 19 d.
Prieš didžiąsias šventes skubame ieškoti dovanų savo vaikams, tėvams ir kitiems artimiesiems bei draugams. Elektrėnų socialinės globos namų gyventojai taip pat sulaukė šventinių dovanų.
2023 m. sausio 9 d.

Semeliškių vaikų darželis "Gandriukas“ dalyvavo Elektrėnų visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektų konkurse. Laimėjus konkursą, Elektrėnų savivaldybė darželiui skyrė 700 eurų, už kuriuos buvo nupirktos priemonės vaikų emocijų lavinimui ir projekto veiklų įgyvendinimui. Projektas "Mažais žingsneliais emocijų pažinimo link“ buvo vykdomas nuo 2022 m. kovo 1 d. iki 2022 m. gruodžio 31 d.

2023 m. sausio 9 d.

Trijų Karalių dieną dažniausiai užgesinamos Kalėdų eglės miestų aikštėse, nupuošiamos šventinės eglutės namuose ir įstaigose. Vieni tai atliko šiandien - Trijų Karalių dieną, kiti tai darys sekmadienį.

2023 m. sausio 9 d.
Prieš didžiąsias šventes skubame ieškoti dovanų savo vaikams, tėvams ir kitiems artimiesiems bei draugams. Elektrėnų socialinės globos namų gyventojai taip pat sulaukė šventinių dovanų.
2023 m. sausio 9 d.
Gruodžio 17-osios popietę Beižionyse praleidome šurmuliuodami. Kalėdų Senelis ir šuneliai patruliai žaidė su mažaisiais seniūnijos gyventojais.
2023 m. sausio 5 d.

Kasmet Kalėdų laukimas pateikia nemažai staigmenų. Laukiamiausia iš jų - Kalėdų eglės įžiebimo šventė. Gruodžio 9 d. Lietuvos Valstybės Atkūrimo Šimtmečio aikštėje įžiebta įvairių spalvų girliandomis suspindusi Elektrėnų eglutė. Šiemet savivaldybės centre vyko tikra kalėdinė pasaka, kaip vaikystėje - su sniegu, krentančiomis snaigėmis, pusnimis ir... vieninteliu Lietuvoje Kalėdomobiliu!

2023 m. sausio 5 d.

Kamerinis choras "Con moto“ metus baigia koncertuodamas, dalyvaudamas festivaliuose, projektuose.

2023 m. sausio 5 d.

2022 m. kovo-lapkričio mėnesiais vyko Respublikinis mokinių kraštotyrinis "Tautos dvasios beieškant“ konkursas, kuriame dalyvavo ir garbingą III vietą laimėjo Elektrėnų savivaldybės Semeliškių gimnazijos komanda: Viltė Bielskytė, Augustinas Belych, Rugilė Lėliūtė, Jogaila Čižas, Mindaugas Chalilovas, juos ruošė mokytojos Meilutė Rašimienė ir Nijolė Ustilienė.

2023 m. sausio 5 d.
Žmogus privalo žinoti, kaip padėti sau nelaimėje ar sergant, turint galvoje, kad sveikata yra didžiausias žmogaus turtas. Atsiranda vis naujos ir netikėtos ligos, tam atrandami ir naudojami vis nauji ir nauji vaistai. Ir tam atrodo niekada nebus pabaigos, jeigu nesirūpinsime ir nebandysime padėti patys sau.
2023 m. sausio 5 d.

Gruodžio 21 d., kuomet Gilučiai kartu su visa Lietuva solidarizuodamiesi su karo alinama Ukraina dalyvavo tarptautinėje akcijoje "Valanda su Ukraina“ ir užgesino kalėdinę eglutę, Gilučių seniūnijos vaikučius aplankė Kalėdų Senelis.

2023 m. sausio 5 d.
Priklausomybė - tai psichikos sutrikimas, kuris atsiranda dėl polinkio vartoti psichiką veikiančias medžiagas ar daryti tą pačią veiklą siekiant pasitenkinimo jausmo, nepaisant numatomų ar akivaizdžių neigiamų padarinių pačiam individui ar jo aplinkai.
2022 m. gruodžio 29 d.
"Nebūkim pavydūs, nebūkim pikti, raskime laiko pabendrauti, pabūti kartu su draugais, artimaisiais, kaimynais. Mes skubame, bėgame, bet gyvenimas trumpas, turime nors kartą metuose sustoti, atrasti bent dalelę brangaus savo laiko ir skirti jį bendravimui“, - tokiais puikiais bendruomenės pirmininko Modesto žodžiais prasidėjo Eglutės įžiebimo šventė.
2022 m. gruodžio 29 d.
Artėja didžiosios šventės, ir Kalėdų dvasia po truputį užpildo visų mūsų širdis prieššventiniu jauduliu, viltimi, gerumu ir meile. Gruodžio 14 dienos vakarą Pastrėvio poilsio parke įžiebėme žaliaskarę Kalėdų eglę.
2022 m. gruodžio 29 d.

Elektrėnų "Versmės“ gimnazijoje vyko tradicinis renginys - "Karjeros savaitė“.

Pirmokai, konsultuojami dorinio ugdymo mokytojų S. Tamkevičienės ir R. Ramanauskienės, pildė karjeros planus, o antrokai praėjusiais metais užpildytus karjeros planus koregavo. Kaip sakė mokiniai, karjeros planas padėjo pažinti save.