Elektrėnų savivaldybėje

2023 m. spalio 26 d.

Vėjuotą pirmą spalio šeštadienį nuaidėjo Pakalniškių bendruomenės "Jorė“ organizuojama Rudenėlio šventė. Bendruomenės salėje susirinko gausus būrys gerai nusiteikusių svečių. Susirinkusius svečius pasveikino Elektrėnų savivaldybės mero patarėjas Dovydas Bliujus, Gilučių seniūnė, laikinai einanti Vievio seniūno funkcijas, Kristina Vitartė ir LR Seimo narės Editos Rudelienės patarėja Diana Ikanevičienė.

2023 m. spalio 16 d.
Spalio 3 d. Elektrėnų TAU klausytojai apsilankė Elektrėnų ligoninės Geriatrijos skyriuje, kuris duris atvėrė tik rugsėjo mėnesį.
2023 m. spalio 16 d.

MFK FLY Ladies nuo šių metų balandžio 30-os dienos dalyvavo 2023 metų Lietuvos moterų regioninės lygos rytų regiono čempionate. Jame varžėsi komandos iš Pasvalio, Biržų, Širvintų, Panevėžio, Kupiškio, Utenos, Vilniaus bei Elektrėnų. Savo pogrupyje Elektrėnų komanda užsitikrino vietą į atkrintamąsias varžybas, kuriose sėkmingai pasirodė ir pateko į finalą.

2023 m. spalio 10 d.

Rugsėjo 22-osios pavakarę Pastrėvio mokyklėlės patalpose vyko jauki, šilta literatūrinė-muzikinė popietė "Skambančiu, rudenėjančiu taku...“. Renginyje buvo paminėtas ir Pastrėvio bibliotekos vedėjos Danutės Kananavičienės 30-ies darbo veiklos metų jubiliejus. Klausėmės Elektrėnų literatų klubo "Strėva“ narių eilių, Pastrėvio ansamblio "Varnalėša“ (vad. Ričardas Ramanauskas) atliekamų dainų, sveikinimų ir nuoširdžiausių linkėjimų.

...
2023 m. spalio 10 d.

Rugsėjo 21 dieną Elektrėnų vaikų dienos centro vaikai vyko į kukurūzų lauką, kuriame ne tik klaidžiojo po labirintą, bet ir džiaugėsi įvairiomis kitomis veiklomis: ančiukų lenktynėmis, karvės melžimu, kukurūzų malimu senovinėmis girnomis, skambančiu taikiniu, šieno bokso kriauše, šokinėjimu ant šieno ritinių, taip pat galėjo maitinti ten esančius gyvūnėlius (triušiukus, paukštelius, ožkeles). Taip pat vaikai turėjo galimybę paragauti ant laužo išvirtos kukurūzų burbuolės, pagardintos sviestu ir

...
2023 m. spalio 10 d.

Rugsėjo 23-iąją Kietaviškių kaimo gyventojai linksminosi seniūnijos Rudens šventėje "Kai sodai kvepia obuoliais...“. Nors į renginį vis įsliūkindavo lietus, bet tai netapo kliūtimi - šventė buvo tokia spalvinga ir turtinga įvairių veiklų, kad net visko išvardyti neįmanoma.

2023 m. rugsėjo 30 d.

Kaip niekad šiemet mus džiugina vasariškai šiltas ruduo. Džiugina ir projektų gausa. Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka teikė ir laimėjo projektą "Atvežk bent lašelį kultūros“. Projekto tikslas - kultūros sklaida į regionus.

2023 m. rugsėjo 30 d.

Rugsėjo 15 dienos popietę į Elektrėnų savivaldybės viešąją biblioteką rinkosi Elektrėnų TAU (Trečiojo amžiaus universiteto) senjorai į Mokslo metų atidarymo šventę.

2023 m. rugsėjo 21 d.

2023 m. rugsėjo 7 d. Lietuvos Respublikos priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos civilinės saugos specialistai kartu su Elektrėnų savivaldybės administracija surengė civilinės saugos mokymus savivaldybės bendruomenių lyderiams, kurie buvo supažindinti su išvykimo krepšiu, informacija apie pasirengimą ekstremaliesiems įvykiams ir ekstremaliosioms situacijoms bei jų prevenciją, poveikį ir padarinių likvidavimą.

...
2023 m. rugsėjo 19 d.

Vievio kultūros centro pernai įgyvendintas projektas "Mano instrumentas - balsas“ turi tęsinį - šiemet projekte "Instrumentas mano rankose“, finansuojamame Lietuvos kultūros tarybos ir Elektrėnų savivaldybės, kviečiame susipažinti su simfoninio orkestro instrumentais bei jų grupėmis.

2023 m. rugsėjo 16 d.
"Bendrauk, pažink, tobulėk“ - tai Elektrėnų savivaldybės finansuojamas, Vievio m. Lazdynų Pelėdos bibliotekos įgyvendinamas Vaikų socializacijos projektas.
2023 m. rugsėjo 16 d.
Rugsėjo 12 d. Elektrėnų pradinės mokyklos trečios klasės moksleiviai, lydimi mokytojos J. Stasiūnaitės ir karjeros specialistės R. Rakauskaitės, lankėsi Lietuvos kelių muziejuje, kuriame apžiūrėjo sukauptus eksponatus, pradedant nuo Romos imperijos laikų iki šių dienų.
2023 m. rugsėjo 16 d.
Rugpjūčio 8-osios ryte Semeliškių miestelis pasitiko didelį autobusą, vežantį net 36 senjorus. Tai Vilniaus žemės ūkio senjorų klubo, mininčio veiklos 20-metį, nariai, kurie atvyko aplankyti Elektrėnų miestą, pakeliui užsukdami ir į Semeliškių miestelį.
2023 m. rugsėjo 16 d.

Semeliškių miestelis šįmet vėl įeis į istoriją, kaip dažniausiai minimas visoje šalyje. Rugpjūčio 27 d. į Semeliškes sugrįžo "Lietuvos plento taurės“ - didžiausios plento dviračių lenktynių serijos Baltijos šalyse - "Perkūno kelias“.

2023 m. rugsėjo 16 d.
Rugsėjo 2 dieną, pirmą kalendorinio rudens šeštadienį, Mustenių kaime vyko vasaros palydų šventė "Pabūkim kartu...‘‘ Ypatinga, išskirtinė tuo, kad vyko gražioje, išpuoselėtoje erdvėje "Vėjų slėnis. Skanovė“.