Elektrėnų savivaldybėje

2023 m. vasario 2 d.

Sausio 19 dieną Kauno "Žalgirio“ arenoje įvyko jau tradicija tapęs karjeros renginys - 20-oji "Aukštųjų mokyklų mugė“, kurioje dalyvavo ir mūsų gimnazijos vyresniųjų klasių mokiniai. Mugės centre - patarimai karjerai ir aukštųjų mokyklų naujienos.

2023 m. vasario 2 d.

Šeštadienį Elektrėnuose finišavo Lietuvos moterų ledo ritulio čempionatas. Pirmą kartą surengtame pilnų matmenų šalies moterų ledo ritulio čempionate savaitgalį paaiškėjo čempionato nugalėtojos bei prizininkės. Lemiamose kovose dėl šalies čempionato medalių kovėsi Elektrėnų "Amber“, "HC Klaipėda Girls“, Vilniaus "Hockey Stars“ ir Kauno "Rebel Girls“ komandos.

2023 m. vasario 2 d.

Praėjusių metų linkėjimai išsipildė ir 2023 metų sausio 20 dieną, be jokių suvaržymų, Elektrėnų meno mokykloje įvyko antrasis tarpmokyklinis akordeonistų festivalis-konkursas "AKORDEOMANIJA“. Besitęsianti bičiulystė tarp Elektrėnų ir Vievio meno mokyklų, į antrąjį renginį sukvietė dar gausesnį, net 35 narių būrį jaunųjų akordeonininkų, kurie savo muzikinius pasirodymus demonstravo keturių mokytojų ir dviejų gabiausių, daugiausia laurų pelniusių mokinių komisijai (Evita Vaitkevičiū

...
2023 m. vasario 2 d.
Antradienio vakare Vievio miesto Lazdynų Pelėdos bibliotekoje šurmuliavo susirinkę kraštiečiai, džiaugėsi tautodailininkų Vidos Juknelienės šiaudiniais sodais ir Romaldo Skorupsko tapytais žiemos peizažais, kurie papuošė bibliotekos erdves.
2023 m. vasario 2 d.
Sausio 13 d. 8.00 val. ryto Kietaviškių progimnazijos bendruomenė jau 15 kartą kartu su visa Lietuva dalyvavo tradicinėje visuotinėje pilietinėje akcijoje "Atmintis gyva, nes liudija“, kurią organizavo istorijos mokytojos Ina Žigutienė ir Laimutė Pluščauskienė. Akcijos metu, pagerbiant žuvusiuosius už Lietuvos laisvę, kiekviename lange sužibo atminties simbolis - žvakė, kuri simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę.
2023 m. vasario 2 d.

Kaip ir kiekvienais metais, sausio 13-ąją minime Laisvės gynėjų dieną. Šią dieną kvietėme susirinkti aplink laužą prie Kietaviškių kultūros namų. Renginio pradžioje skambėjo Giedrės Baltrušaitytės, 9b klasės mokinės, 1991 metais sukurtas eilėraštis "Šauksmas į geležinę širdį“. Skambant gražiausioms patriotinėms dainoms, paminint kiekvieną žuvusį ar mirtinai sužeistą sausio 13-ąją, buvo įžiebti aplink laužą pastatyti aukurėliai.

...
2023 m. vasario 2 d.
Sausio 13-27 dienomis Semeliškių bibliotekoje veikia dokumentų paroda "Sausio 13-osios istorija“.
2023 m. vasario 2 d.

Sausio 12-osios vakarą, minint Laisvės gynėjų dienos 32-ąsias metines, Gilučių seniūnijoje liepsnojančiu atminimo laužu pagerbtas žuvusiųjų už atkurtą valstybės Nepriklausomybę atminimas. Gilučių seniūnė Kristina Vitartė prisimindama žuvusius ir nukentėjusius tą kraupią sausio 13-osios naktį, padėkojo už auką dėl Lietuvos žmonių laisvės, pakvietė tylos minute pagerbti žuvusių atminimą. Padėkojo susirinkusiems, palinkėjo ginti ir saugoti laisvę.

...
2023 m. vasario 2 d.

Sausio 14-osios vakarą Elektrėnų kultūros centro Freskos salėje vyko koncertas "Mūsų dainos - Tau, Tėvyne“. Gražiausius kūrinius dovanojo duetas "PaSiJa“ (Jadvyga Strasevičienė, Silvija Bielskienė), vadovaujamas Adolfo Blažonio. Bosine gitara pritarė Vladimir Berezovskij.

2023 m. vasario 2 d.
Nauji metai prasidėjo su nauja patirtimi. Pakalniškių bendruomenė "Jorė“ nuo 2023 m. sausio 1 d. pradėjo vykdyti akredituotas vaikų dienos socialinės priežiūros paslaugas Pakalniškėse.
2023 m. vasario 2 d.

Kaip žinia, sveika mityba ir fizinis aktyvumas saugesnėje ir sveikesnėje aplinkoje - tai vieni svarbiausių sveikos gyvensenos aspektų. Subalansuota mityba ir nuolatinė fizinė veikla skatina vaikų nutukimo rizikos mažinimą, taisyklingą laikyseną, sėkmingą stambios motorikos lavinimą. Paskelbtame Elektrėnų visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektų konkurse Pylimų lopšelis-darželis laimėjo finansavimą projektams ,,Švarus oras - sveikatos šaltinis“ ir "U

...
2023 m. vasario 2 d.
Sausio 6-os dienos popietę Žebertonyse praleidome smagiai. Susirinko gausus būrys žebertoniškių. Svečiavosi ne tik Kalėdų Senelis iš Laplandijos, bet ir labdaros organizacijos Elektrėnuose "Ištiesk gerumo ranką“ personažas Panda, kuri visiems kėlė nuotaiką.
2023 m. sausio 19 d.

Vievio lopšelio-darželio "Eglutė“ ugdytiniai su mokytojais jau ne pirmus metus dalyvauja Pakruojo dvaro rengiamuose konkursuose. Šiais metais respublikiniame piešinių konkurse ,,Mano drakonų šeimynėlė“ dalyvavo penki ,,Rudnosiukų“, ,,Nykštukų“ ir ,,Boružėlių“ grupių ugdytiniai. Vievio mažųjų menininkų piešti darbai buvo paskelbti Pakruojo dvaro "Facebook‘o“ paskyroje, už labiausiai patikusius piešinius paskyros lankytojai galėjo balsuoti paspaudžiant patiktuką.

...
2023 m. sausio 19 d.

Beižionių buvusiose vaikų globos namų patalpose gyvena18 ukrainiečių, atvykusių iš Chersono srities. Iš jų 10 mokyklinio amžiaus vaikai. Kartu su Beižionių vaikais jie dalyvauja Vaikų dienos centro veikloje.

2023 m. sausio 19 d.

Šiandieninei mokyklai tenka patirti nemažus iššūkius, kurie susiję ne tik su pareiga mokyti mokinius turinčius specialiuosius ugdymosi poreikius ir juos parengti gyvenimui, ypač popandeminiu laikotarpiu, tačiau ne mažiau svarbi užduotis - išsaugoti ir netgi puoselėti visų mokinių emocinius poreikius, jų fizinę bei psichinę sveikatą.