Semeliškių Kaziukui – 25!

Kovo 3 dieną Semeliškių gimnazijos bendruomenė mojavo verbomis, viliojo kvapais, mėgavosi gardžiais kepiniais ir kvietė Pavasarį. Bet šis dar neskubėjo sugrįžti.

Jau 25-ąjį kartą jaunieji muziejininkai, mugės organizatoriai kvietė pirkti ir parduoti, smagiai laiką praleisti, pašokti, pabendrauti, smagiose rungtyse dalyvauti, skanių kepinių paragauti.

Šventės pradžią paskelbė Kaziuko mugės iniciatorė Kazytė – mokytoja Meilutė Rašimienė, ir Kaziukas – mokytojas Juozas Gudeliūnas.

Kaip visada, aktyviausi mugės prekiautojai buvo pradinių klasių mokiniai, jų tėveliai ir mokytojos. Pyragais, pyragėliais, rudagalviais baravykais, Kaziuko širdelėmis, keksiukais iš burokėlių ir šokolado pirkėjus viliojo gimnazijos mokinių apkrauti stalai. Kol prekybininkai stengėsi parduoti, išmainyti ar padovanoti savo prekę, Kaziukas organizavo smagias varžytuves, o Kazytė nugalėtojams negailėjo prizų. Mugę aplankė ir Semeliškių vaikų darželio mažųjų ugdytinių būrys, lydimas auklėtojų.

Susirinkusiųjų atsiliepimai: „Labai gražus ilgametis renginys Semeliškių gimnazijoje, suburiantis visą bendruomenę.“ „Ypač smagu, kad tiek daug mokytojų ir mokinių savo gaminiais džiugina kiekvieną.“ „Ačiū organizatorei, technologijų mokytojai M. Rašimienei ir būrelio ,,Jaunieji muziejininkai“ nariams už ilgametį šios tradicijos puoselėjimą.“

 „Elektrėnų žinių“ informacija<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų