Netradicinės veiklos diena, skirta Kovo 11-osios minėjimui, Elektrėnų „Ąžuolyno“ progimnazijoje

Kovo 10 diena Elektrėnų „Ąžuolyno“ progimnazijoje prasidėjo neįprastai. Jau nuo ankstyvo ryto mokykloje šurmuliavo šventiniais drabužiais pasipuošę ir Lietuvos atributika pasidabinę mokyklos mokiniai ir mokytojai. Visi skubėjo ne į pamokas, o kurti šventę sau, mokyklos bendruomenei ir, žinoma, Lietuvai. Ši diena buvo skirta Kovo 11-osios, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos, minėjimui. Tiek mokiniai, tiek mokytojai Lietuvos gimtadieniui ruošėsi kruopščiai ir ilgai.

Šią dieną progimnazijoje vyko įvairios veiklos: Aktų salėje skambėjo klasių chorų dainos, o dalykų kabinetuose vyko Protų mūšiai, buvo piešiamas Vilniaus miestas, kuris šiemet švenčia 700 metų jubiliejų, ir gražiais piešiniais puošiamos dalykų kabinetų durys. 1–4 klasių mokiniai nenustojo Lietuvą stebinti savo sukurtais darbeliais ir įrodė, kokie protingi ir sąmoningi piliečiai šioje žemėje gyvena ir auga. Į mokyklą atvyko Kultūros paso edukacijos „Pažink Lietuvos tiltus su STEAM veiklomis“ atstovai, kurie kartu su pradinukais diskutavo apie Lietuvoje esančius tiltus, stebėjo jų nuotraukas, analizavo, kokią paskirtį šie tiltai atlieka, o vėliau ir patys mokiniai, naudodami šiaudelius bei lipnią juostą, statė įvairius tiltus Lietuvai. Mokinių tiltų tvirtumą išbandė edukatoriai ant tiltų kabindami kibirėlį su skirtingo dydžio ir svorio akmenėliais. Kol vieni mokiniai statė tiltus, kiti dalyvavo vyresnių 7 klasės mokinių vedamoje viktorinoje „Ką žinai apie savo šalį Lietuvą?“. Dar viena veikla mokiniams — kūrybinių darbų virtualiai parodai „Trijų žodžių galia“ kūrimas. Mokiniai turėjo nupiešti, nutapyti piešinius pasirinktomis priemonėmis pagal lentoje užrašytus tris žodžius, pavyzdžiui, žydi Lietuvos gėlės. Pradinukai dirbo susikaupę, darbus tobulino iki paskutinės pamokos minutės. Gražiausi darbai bus siunčiami į parodą. Visa mokyklos bendruomenė nekantriai laukia šio piešinių konkurso rezultatų.

Taigi Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas Elektrėnų „Ąžuolyno“ progimnazijoje vyko visą dieną su pakilia nuotaika, plačiomis šypsenomis, plevėsuojančiomis Lietuvos vėliavomis, skambančiomis mokinių ir mokytojų dainomis tėvynei bei patriotiškų piešinių piešimu ir Lietuvos tiltų statymu. Ačiū visai mokyklos bendruomenei, jog tokią svarbią dieną pavyko sukurti nuostabią šventę sau, vienas kitam ir mūsų šaliai, mūsų tėvynei — Lietuvai.

Pradinio ugdymo studijų

III kurso studentė

Skaistė Makūnaitė

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Odeta Kanapkienė<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų