Socializacijos projektas „Bendrauk, pažink, tobulėk“ tęsiasi

„Bendrauk, pažink, tobulėk“ – tai Elektrėnų savivaldybės finansuojamas, Vievio m. Lazdynų Pelėdos bibliotekos įgyvendinamas Vaikų socializacijos projektas.

Šio projekto tikslas – Elektrėnų savivaldybės vaikams ir jaunimui sudaryti sąlygas pozityviai socializacijai: ugdymuisi, saviraiškai, bendravimui, krašto pažinimui diskusijose su istoriku ir knygos apie Elektrėnų savivaldybės atminimo ženklus sudarytoju, taip pat įsitraukti į praktines pažintines veiklas  pasigaminti unikalų atminimo ženkliuką.

Projektas startavo kovo 31 d. Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Siekiant suteikti praktinių žinių projekto vykdytojams ir dalyviams, profesorė, socialinių mokslų daktarė  Giedrė Kvieskienė skaitė pranešimą „Socializacija ir vaikų gerovė“. Dalyviai išklausę šią paskaitą įgijo naujų žinių ir pagilino turimus įgūdžius, kuriuos sėkmingai pritaiko praktikoje. Projekto pirmos dalies veiklos sėkmingai vyko Vievio m. Lazdynų Pelėdos, Kazokiškių, Pastrėvio, Jagėlonių, Beižionių ir Pakalniškių bibliotekose.

Projekto antros dalies pirmasis susitikimas vyko Semeliškių bibliotekoje. Susitikime dalyvavo Semeliškių vaikų dienos centro ir bendruomenės vaikai. Susitikimo metu istorikas, kraštietis Virgilijus Poviliūnas papasakojo apie heraldiką, Semeliškių herbo kilmę ir herbe esančio varpo reikšmę. Antroje susitikimo dalyje vaikai, remdamiesi ką tik išgirsta informacija, pasitelkdami fantaziją nusipiešė sau herbus ir pasigamino atminimo ženkliukus.

Šį rudenį susitikti su vaikais planuojame atvykti į Kietaviškių, Pylimų, Gilučių, Žebertonių, ir Elektrėnų bibliotekas. Informaciją apie artimiausius užsiėmimus Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos filialuose viešiname esvb.lt interneto svetainėje ir Vievio Lazdynų Pelėdos bibliotekos Facebook‘e. Sekite informaciją ir dalyvaukite užsiėmimuose.

 

Renata SIMANAVIČIENĖ,

Projekto vadovė,

ESVB Vievio m. Lazdynų Pelėdos bibliotekos

 bibliotekininkė<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų