Trečiadienį prasidės elektroninė registracija į sostinės darželius, tėvai raginami registruotis internetu

Savivaldybė primena, kad elektroninė registracija į darželius (planuojantiems vaikus leisti į darželį 2015 metais), prasidės kovo 25 d., trečiadienį, nuo 8 val. ryto. Sostinės Savivaldybė šiandien gavo oficialų patvirtinimą, kad elektroninė registracijos į darželius sistema saugi ir patikima.

Elektroninė sistema sukurta tėvų gerovei, todėl patariama vaikučius registruoti internetu savarankiškai. Neverta gaišti laiko eilėse Savivaldybėje ir laukti, kol darbuotojai užpildys prašymus tėvų vardu, toje pačioje elektroninėje registracijos sistemoje, nes paraiškų užpildymas Savivaldybėje savaime nesuteikia pirmumo ir neturi jokios įtakos vietai darželio eilėje. Savivaldybės specialistai tiesiog gali padėti registruoti vaiką į tą pačią sistemą, kurią tėveliai gali ir patys rasti prisijungę internetu.
Vilniečiai, kurie neturi interneto prieigos, gali atvykti į Vilniaus miesto savivaldybę darbo laiku ir „Idėjų kambaryje“ įrengtose kompiuterinėse darbo vietose patys užregistruoti prašymus. Užpildyti prašymą gali tik registruoti www.vilnius.lt vartotojai, skiltyje „Mano darželis“.
Daugiau informacijos – kaip užpildyti prašymą internetu,  prioritetus ir eilių sudarymo tvarką galite rasti www.vilnius.lt/darzeliai.

Bernardinai.lt<- Grįžti į atgal