SEO paslaugų nauda Google paieškos rezultatams

Atsiradus internetui, dauguma parduotuvių, paslaugų teikimo įmonių, reklamos galimybių persikėlė į virtualią erdvę. Ir tai yra išties patogu, nes dauguma žmonių turi kompiuterius ar išmaniuosius telefonus, kuriuose yra interneto ryšys. Taigi visą dominančią informaciją galima susirasti neišeinant iš namų.

Google paieška

 

Lietuvoje žmonės įpratę naudotis Google paieška. O kaip gi kitaip kažką rasti interneto platybėse? Paieškos sistemų yra įvairių: Yandex, Yahoo, Bing ir kitos. Kažko neradus Google, galima ieškoti kitur, bet šios paieškos labiau skirtos konkrečiam regionui. Google yra universaliausia. Google paieškoje gali būti reklaminiai skelbimai arba organinės paieškos rezultatų sąrašas.

 

Paieškos rezultatai

 

Ar pastebėjote, kad, įvedus kažkokią frazę, atidaro labai daug puslapių su tinkamais rezultatais? Puslapių skaičius priklauso nuo to, ar daug puslapių savo vidiniuose tekstuose naudoja konkrečią frazę ir ieškomą žodį. Jeigu ieškosite ilgo teksto, jums gali parodyti vos kelis rezultatus, kurie tilps į vieną puslapį.

 

Vieta Google paieškos rezultatuose

 

Visi interneto puslapių savininkai nori būti matomi pirmajame paieškos rezultatų puslapyje. Deja, nėra labai lengva pakliūti į topus. Į pagalbą gali ateiti SEO paslaugas siūlantys asmenys ar įmonės. Kuo geriau sutvarkytas vidinis ir išorinis puslapio SEO, tuo aukštesnes pozicijas jis užima.

 

SEO paslaugos

 

Kuo toliau, tuo labiau populiarėja SEO paslaugas teikiančios įmonės. Žmonės vis dažniau į jas kreipiasi, nes nori, kad jų puslapiai būtų matomi ir neštų pelną ar kitas, konkrečiai puslapio savininkui reikalingas naudas. Interneto naujokai sunkiai susigaudo Google reikalavimų gausoje, todėl tenka ieškoti pagalbos. SEO specialistai atlieka auditą, surašo puslapio trūkumus ir pateikia detalų planą, ką reikia daryti, norint iškelti interneto svetainę.

 

Vidinio ir išorinio SEO skirtumai

 

Vidinis SEO - tai tekstai, kuriuose interneto vartotojas mato atėjęs į puslapį. Iš nematomų dalykų dar yra meta įrašai bei nuotraukų aprašymai.

 

Išorinis SEO - į konkretų puslapį vedančios nuorodos, kurios patalpintos kitose interneto svetainėse, kurias Google gerai vertina.

 

Puslapio raktažodžiai

 

Atlikus puslapio auditą, SEO paslaugų įmonė atrenka raktažodžius, kurie atitinka interneto svetainės temą. Pagal tai, kiek žmonių ieško konkretaus raktažodžio, yra sudaromas planas vidinių SEO tekstų rašymui. Svarbu, kad skirtinguose tekstuose nesikartotų tie patys raktažodžiai. Google tokiu atveju pasirinks tik vieną puslapį iš besikartojančių ir tik jį indeksuos pagal tą raktažodį.

 

Atrinkti raktažodžiai naudojami ir meta įrašų sutvarkymui.

 

Tolimesni veiksmai, be kurių puslapis nebus geroje Google paieškos vietoje

 

Viena iš SEO paslaugų yra atgalinių nuorodų į puslapį talpinimas. Specialistai atrenka puslapius, kuriuose verta palikti savo pėdsaką. Tai gali būti tiesiog komentaras, į kurį įtraukta nuoroda. Naudos duoda ir SEO straipsniai, kuriuose aprašoma puslapio raktažodžius atitinkanti tema. Nuoroda į puslapį paliekama ir straipsnio tekste. Visa tai Google robotams parodo, kad egzistuoja konkretus puslapis ir kad verta į jį atkreipti dėmesį.

Apie SEO paslaugas su raktažodžių kilimo garantijomis skaitykite Digital Star: https://www.digitalstar.lt/seo-paslaugos/

Agentųra Digital Star internete: Google puslapis, Twitter.

 

 

Aušra Skindaravičiūtė<- Grįžti į atgal