Aktualijos Lietuvoje

2022 m. sausio 27 d.

Šiomis dienomis galima rinktis iš tikrai gausaus jų asortimento, kas turėtų džiuginti. Kadangi taip galima atrasti optimaliausią variantą praktiškai bet kokiam atvejui. Tačiau tuo pačiu metu nepasimesti tarp tokios padangų įvairovės yra nemenkas iššūkis. Tuo labiau, kad reikia atsižvelgti ir į daugybę skirtingų aspektų. Kadangi nėra vienų padangų, kurios tiktų kiekvienam automobiliui ir visais atvejais būtų geriausias pasirinkimas. Todėl geriausias variantas bus tas, kuris labiausiai atitiks kie

...
2022 m. sausio 25 d.

Rinkoje itin plati vandens siurblių pasiūla - čia ir švaraus, ir nešvaraus vandens siurbliai, ir automatinės vandens tiekimo sistemos prietaisai - hidroforai, kurie paima vandenį iš šulinio ar kitokių rezervuarų ir garantuoja tolygų slėgį ir vandens tiekimo srautą. Jų kainos būna pačios įvairiausios, tad visiškai natūraliai kyla klausimas: o kaipgi išsirinkti tinkamiausią siurblį ir nepermokėti už jį.

2022 m. sausio 25 d.
Mėgstate gaminti ir suktis virtuvėje? Turbūt žinote, kokį svarbų vaidmenį atlieka gera kaitlentė. Be jos, maisto ruošimas ir gamybą, dažnu atveju, net būtų sunkiai įsivaizduojama. Juk tai prietaisas, ant kurio padėję specialius maisto ruošimo indus verdame, troškiname ir kepame maistą.
2022 m. sausio 25 d.

Biosilk produktai sukurti aštuntajame dešimtmetyje, žmonėms ieškant sveikesnių produktų savo plaukams. Šiame dešimtmetyje buvę populiarūs cheminiai šukavimai dėl agresyvių chemikalų labai kenkė plaukams, todėl plaukų stilistai leidosi ieškoti produktų, suteiksiančią plaukams sveiką išvaizdą ir šilkinį pojūtį.

2022 m. sausio 25 d.

Nesvarbu, ar gyvenate nuosavame name, bute, ar gyvenamąjį plotą nuomojatės, grindis siurbti arba šluoti reikia visada. Namų ruoša daugeliui asocijuojasi su ilgomis ir nuobodžiai praleistomis valandomis, bet, tikėtina, kad tokie žmonės dar nėra atradę tobulo siurblio, padėsiančio lengvai ir greitai išvalyti visas namų grindis.

2022 m. sausio 20 d.

Lietuvos krikščionys išreiškė ypatingą susirūpinimą precedento neturinčiais įvykiais kaimyninėje šalyje.

Sausio 24 dieną Helsinkyje numatomas pirmasis teismo posėdis, kuriame bus nagrinėjama ypatingos svarbos byla - Suomijos parlamentarei Päivi Räsänen už Biblija paremto požiūrio sklaidą pareikšti įtarimai dėl "etninio kurstymo“ ir "neapykantos kalbos“. Už tai politikei numatyta iki dvejų metų laisvės atėmimo bausmė.

...
2022 m. sausio 20 d.

Šiuo metu ne visose vandenvietėse yra įrengti vandens gerinimo įrenginiai, todėl kai kuriose gyvenvietėse, tiekiamas geriamas vanduo ne visada atitinka higienos normų leistinas ribas.

2022 m. sausio 20 d.

Vienas iš visuomenės sveikatos stebėsenos tikslų - vykdyti visuomenės sveikatos stebėsenos duomenų sklaidą. Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro vykdoma visuomenės sveikatos stebėsena leidžia įvertinti Elektrėnų savivaldybės gyventojų sveikatos būklę, sveikatos rizikos veiksnius, bei kasmet rengia savivaldybės visuomenės sveikatos stebėsenos ataskaitos projektą.

2022 m. sausio 13 d.

MIŠRIŲ KOMUNALINIŲ (BUITINIŲ) ATLIEKŲ IŠVEŽIMO GRAFIKAS

INDIVIDUALIŲ NAMŲ SAVININKAMS IŠ:

ELEKTRĖNŲ SEN., BEIŽIONIŲ SEN., GILUČIŲ SEN., KAZOKIŠKIŲ SEN., KIETAVIŠKIŲ K., PASTRĖVIO SEN., SEMELIŠKIŲ SEN.

2022 m. sausio 10 d.

Tinkama reklama gali ne tik padėti parduoti, tačiau taip pat ir sukurti ištikimų klientų tada, kurie seks Jūsų reklamas. Gali atrodyti, kad tai neįmanoma, tačiau patikėkite - tikrai galima. Ypač tokiu atveju, kai reklama yra kuriama video pagalba, kuris šiuo metu vadinamas labiausiai žmones traukiančia info pateikimo forma.

2022 m. sausio 3 d.

Statistika negailestinga - smurtas vis dar rimta Lietuvos šeimų problema. 2020 metais buvo užregistruota 5 815 įtariamųjų smurtautojų (5 188 vyrai ir 697 moterys).

2021 m. gruodžio 29 d.

Pirkti dovanas yra vienas iš maloniausių procesų, kai žinai ko žmogui reikia. Tačiau, ar neteko susidurti su galvosūkiu ką nupirkti vyrui? Kodėl tai yra taip sudėtinga? Pagalvokite ar jūsų vyras tikrai viską turi. Šiandieniniame gyvenime pasiūla labai didelė, todėl tikrai galite rasti daug idėjų. Taip pat, labai svarbu pasvarstyti apie vyro pomėgius. Galbūt jis mėgsta žvejoti? O gal jis ką nors kolekcionuoja?

Dovanų idėjos vyrams gali atrodyti ir ne tokios sunkiai įg

...
2021 m. gruodžio 29 d.

Maisto papildai katėms, kaip ir žmonėms, taip pat yra būtini, tačiau visų svarbiausia yra pilnavertė kasdienė mityba. Nereikėtų maisto papildais bandyti kompensuoti nevisaverčio ėdalo, o geriau skirti daugiau dėmesio ir finansų jo kokybei.

2021 m. gruodžio 22 d.

Skaitmeninė atskirtis tarp miesto ir kaimo netrukus dar labiau sumažės - kaimo vietovių gyventojai turės galimybę prisijungti prie itin spartaus interneto. Tačiau tam, kad reikalinga infrastruktūra būtų sukurta, žmonės turi nedelsti ir iki metų pabaigos informuoti apie savo norus seniūnijas, žemės ūkio skyrius ar Žemės ūkio ministeriją.

2021 m. gruodžio 18 d.

Didelių gabaritų atliekos - seni baldai (kėdės, lovos, spintos, stalai, komodos ir kt.), elektronika, langai, durys, dviračiai, kilimai, radiatoriai, automobilinės kėdutės, naudotos automobilių padangos, vežimėliai, talpos ir kitos buityje susidarančios didelių matmenų atliekos. Priduodamų atliekų kiekis nėra nustatytas, išskyrus padangų ir langų. Per vieną kartą galima priduoti ne daugiau kaip 5 langus ir 4 padangas.

Statybos ir griovimo atliekas (tapetai, parketlentės, d

...