Aktualijos Lietuvoje

2022 m. gegužės 10 d.

Informuojame, kad nuo 2022 m. gegužės 4 d. (trečiadienio) Elektrėnų savivaldybės tarybos sprendimu didinamas keleivių vežimo vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais tarifas - nuo 0,112 iki 0,125 Eur/km. Primename, kad šiuo metu galiojantis tarifas buvo patvirtintas dar 2018 metais, kuomet nebuvo pandemijos, kuro kainų augimo, kitų iššūkių, kurie per keletą metų padidino autobusų eksploatavimo ir išlaikymo kaštus. Nepaisant apie 10% didėsiančių bilietų kainos, skatina

...
2022 m. balandžio 18 d.
Bendrovė viena pirmųjų respublikoje nuo 2007 metų pradėjo kaupti lėšas daugiabučių namų liftų atnaujinimui. Tais pačiais metais buvo suderintas keleivinių liftų keitimo planas, kuris sudarytas atsižvelgiant į liftų eksploatacijos pradžią ir jų techninę būklę.
2022 m. balandžio 7 d.

Atšilus orams ir parskridus pirmiesiems paukščių pulkams iš pietinių Europos ir šiaurinių Afrikos kraštų, vis labiau įsibėgėja ir kitų laukinių vandens paukščių migracija. Vis dažniau pietinės ir vakarinės Europos šalys informuoja apie nustatytus labai patogeniško paukščių gripo atvejus.

...
2022 m. balandžio 2 d.

Elektrėnuose ir Vievyje, siekiant užtikrinti gyventojams švarią aplinką, UAB "Elektrėnų komunalinis ūkis“ kovo 29 d. pradėjo vykdyti mišrių komunalinių ir rūšiuojamų atliekų pusiau požeminių konteinerių šachtų valymą ir dezinfekavimą. Kaip vyksta darbai, paprašiau papasakoti UAB "Elektrėnų komunalinis ūkis“ direktorių infrastruktūrai Vytą Barzdaitį.

2022 m. balandžio 2 d.

Nuo š. m. balandžio 1 d. nuo Vilniaus iki Kauno (A1 kelio Vilnius-Kaunas-Klaipėda ruožui nuo 18,1 km iki 95 km) bus suteikta automagistralės kategorija, informuoja valstybės įmonė Lietuvos automobilių kelių direkcija.

2022 m. balandžio 2 d.

Kovo 11-osios, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos, proga už sąžiningą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą, gerus darbo rezultatus įteikti apdovanojimai Elektrėnų policijos komisariato darbuotojams.

2022 m. balandžio 2 d.

Pavasarį gyventojams pradėjus ūkinės veiklos ir švarinimo darbus savo ūkiuose ir sodybose, padaugėja žolės gaisrų. Gaisrai atvirose teritorijose kiekvienais metais sudaro beveik 50 proc. visų kilusių gaisrų. Lietuvoje 2021 metais kilo 2 165 gaisrai atvirose teritorijose, iš jų 38 Elektrėnų savivaldybėje. Šie gaisrai sudaro 40 % bendro 2021 m. Elektrėnų savivaldybėje kilusių gaisrų skaičiaus.

2022 m. balandžio 2 d.

UAB "Elektrėnų komunalinis ūkis“ nuo š. m. balandžio 11 d. 5 metų laikotarpiui išnuomoja 34,40 kv. m rūsio patalpas adresu: Elektrinės g. 11, Elektrėnai.

2022 m. balandžio 2 d.

Kiekviena valstybė gali susidurti su įvairiais iššūkiais, keliančiais pavojų ir grėsmę jos tolesniam veikimui ir piliečių sveikatai, saugumui ir gyvybei. Kadangi iššūkiai yra labai skirtingi, jiems atremti reikia nevienodų priemonių. Taikos metu (kol nėra paskelbta karo padėtis), atsižvelgdama į susidariusią padėtį, Lietuva gali imtis trijų atsako būdų: skelbti ekstremalią situaciją, įvesti nepaprastąją padėtį ar paskelbti mobilizaciją.

2022 m. kovo 26 d.

Lietuvos mokslų akademija miestų savivaldybėms ir bibliotekoms dovanoja tūkstančius mokslo populiarinimo knygų.

2022 m. kovo 25 d.

Pernai 12,7 tūkst. Elektrėnų savivaldybės gyventojų deklaravo pajamas laiku, iš jų apie 1,4 tūkst. gyventojų deklaravo 616 tūkst. eurų mokėtiną gyventojų pajamų mokesčio (GPM) sumą. VMI 10,4 tūkst. Elektrėnų savivaldybės gyventojų grąžino 3,5 mln. eurų.

2022 m. kovo 25 d.

Dabar turbūt kiekvienas išgyvename nerimą dėl karo Ukrainoje ir ekstremalios padėties. Kartu pakeiskime nerimą į žinojimą, kaip elgtis atsidūrus kritinėse situacijose ir kaip galime pasiruošti iš anksto. Tai padės išlikti ramiems. Tik taip galėsime padėti šalia esantiems: vaikams, tėvams, draugams, kaimynams. Žingsnis po žingsnio pereikime atmintinę, kad žinotume, kokius daiktus ir maisto produktus privalu turėti namuose, ir ką iš anksto reikėtų aptarti su šeima ar artimiausiais draugais, k

...
2022 m. kovo 25 d.

Rusijos pradėtas neišprovokuotas ir nepateisinamas karas prieš Ukrainą suvienijo Lietuvos visuomenę ir sustiprino jos ryžtą remti dėl savo išlikimo ir laisvės narsiai kovojančius ukrainiečius.

2022 m. kovo 25 d.

Pasibaigus VĮ Valstybinių miškų urėdijos administracinio pastato Trakų g. 1, Pylimų kaime, Vievio seniūnijoje, architektūrinio projekto darbų pateikimo datai, visi konkursui pateikti architektūriniai projektai yra viešinami ir su jais galima susipažinti urėdijos interneto svetainėje https://vmu.lt/devizas-rieves/.

2022 m. kovo 4 d.

Pastaraisiais metais atsinaujinantys Elektrėnai jau dabar gali pasiūlyti įvairių rekreacinių veiklų tiek miesto gyventojams, tiek svečiams. Tačiau Kauno technologijos universiteto studentė Dovilė Pupeikytė sako, kad teritoriją Elektrėnų marių pakrantėje galima įveiklinti dar geriau.