Aktualijos Lietuvoje

2022 m. kovo 26 d.

Lietuvos mokslų akademija miestų savivaldybėms ir bibliotekoms dovanoja tūkstančius mokslo populiarinimo knygų.

2022 m. kovo 25 d.

Pernai 12,7 tūkst. Elektrėnų savivaldybės gyventojų deklaravo pajamas laiku, iš jų apie 1,4 tūkst. gyventojų deklaravo 616 tūkst. eurų mokėtiną gyventojų pajamų mokesčio (GPM) sumą. VMI 10,4 tūkst. Elektrėnų savivaldybės gyventojų grąžino 3,5 mln. eurų.

2022 m. kovo 25 d.

Dabar turbūt kiekvienas išgyvename nerimą dėl karo Ukrainoje ir ekstremalios padėties. Kartu pakeiskime nerimą į žinojimą, kaip elgtis atsidūrus kritinėse situacijose ir kaip galime pasiruošti iš anksto. Tai padės išlikti ramiems. Tik taip galėsime padėti šalia esantiems: vaikams, tėvams, draugams, kaimynams. Žingsnis po žingsnio pereikime atmintinę, kad žinotume, kokius daiktus ir maisto produktus privalu turėti namuose, ir ką iš anksto reikėtų aptarti su šeima ar artimiausiais draugais, k

...
2022 m. kovo 25 d.

Rusijos pradėtas neišprovokuotas ir nepateisinamas karas prieš Ukrainą suvienijo Lietuvos visuomenę ir sustiprino jos ryžtą remti dėl savo išlikimo ir laisvės narsiai kovojančius ukrainiečius.

2022 m. kovo 25 d.

Pasibaigus VĮ Valstybinių miškų urėdijos administracinio pastato Trakų g. 1, Pylimų kaime, Vievio seniūnijoje, architektūrinio projekto darbų pateikimo datai, visi konkursui pateikti architektūriniai projektai yra viešinami ir su jais galima susipažinti urėdijos interneto svetainėje https://vmu.lt/devizas-rieves/.

2022 m. kovo 4 d.

Pastaraisiais metais atsinaujinantys Elektrėnai jau dabar gali pasiūlyti įvairių rekreacinių veiklų tiek miesto gyventojams, tiek svečiams. Tačiau Kauno technologijos universiteto studentė Dovilė Pupeikytė sako, kad teritoriją Elektrėnų marių pakrantėje galima įveiklinti dar geriau.