Aktualijos Lietuvoje

2022 m. rugsėjo 13 d.

Juokaudami galime pasakyti, kad vienas mūsų tautos pomėgių yra piktintis valdžia, oru ir keliais. Tačiau bent jau šalies kelių neturėtume labai peikti - pavyzdžiui, vieninteliai Baltijos šalyse turime automagistralinį kelią. Prie Vilnių su Klaipėda jungiančio kelio statybos reikšmingai prisidėjo daugiau nei du dešimtmečius Lietuvoje sėkmingai veikiančios kelių ir tiltų statybos bendrovės UAB "Fegda“ ir UAB "Tilsta“. O šiais metais mūsų įmonės rekonstravo Vilnius-Kaunas k

...
2022 m. rugpjūčio 29 d.

Ieškote planšetinio kompiuterio? Visada geriausia yra tartis su specialistais, kadangi jie dažniausiai ne tik pagreitina paieškas, tačiau ir padeda kur kas paprasčiau rasti tai, ko Jums reikia. Galiausiai, šiuo metu rinka vis plečiama, tad siūlome daugiau domėtis ne tik tais modeliais, kurie pripažįstami kaip geri ir tuo pačiu rinkoje jau seniai, tačiau ir inovacijomis, kurios dar labiau pagerina naršymo kokybę.

2022 m. rugpjūčio 25 d.

Reikalingas naujas darbas? Laisvos darbo vietos Elektrėnuose gali būti labai įvairios - reikia tik atrasti sau patinkantį skelbimą. Darbo galimybių visuomet galima atrasti ir išbandyti save skirtingose srityse. Skaitydami toliau sužinosite apie daugybę puikių darbo pasiūlymų, kuriais galėsite pasinaudoti pagal savo poreikius.

...
2022 m. rugpjūčio 25 d.
2022 m. rugpjūčio 25 d.

AB "Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) pagal Specialiųjų žemės naudojimo sąlygų įstatymo (2019-06-06, Nr. XIII-2166) nuostatas kiekvienam dujų tinklui įregistruos (patikslins įregistruotą) apsaugos zoną (jeigu iki įstatymo įsigaliojimo tai nebuvo įgyvendinta). Šiuo metu yra parengti ir pateikti Energetikos ministerijai tvirtinti Elektrėnų ir Vievio skirstomųjų dujotiekių teritorijų plano dalies pakeitimo planai. Kviečiame su planų sprendiniais susipažint

...
2022 m. rugpjūčio 18 d.

Pranešame, kad Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra paskelbė kvietimą teikti paraiškas paramai gauti pagal Lietuvos aplinkos investicijų fondo programos lėšų naudojimo finansavimo priemonę nuotekų surinkimo tinklų per vartotojui nuosavybės teise ar bendrosios dalinės nuosavybės teise priklausantį ar kitaip valdomą sklypą nuo centralizuotosios nuotekų surinkimo sistemos arba nuotekų išvado, esančių viešojoje geriamojo vandens tiekimo teritorijoj

...
2022 m. liepos 12 d.

SOS

Lietuvos gamta graži ir miškai nuostabūs,

Gerai būtų, jei visi gerbtų Žemę, kol gyvi.

2022 m. liepos 3 d.

Kiekvieno augintinio gyvenime atsiranda daugybė naujų ir įdomių etapų. Šeimininkas privalo kiekvienam iš jų kiek įmanoma labiau pasiruošti ir pabandyti sukurti gyvūnui komforto jausmą. Nors šuns pirmasis pasivaikščiojimas atrodo kaip savaime suprantamas dalykas, yra keli žingsniai, kurie užtikrins, kad gyvūnas jaustųsi puikiai.

...
2022 m. birželio 28 d.

Birželio 11-12 dienomis Šventojoje, poilsio bazėje "Energetikas“, šurmuliavo tradicinės 26-osios Lietuvos pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynės, į kurias atvyko per 800 pramonės įmonių darbuotojų ir jų šeimų narių iš visos Lietuvos. Žaidynėse dalyvavo 17 komandų iš šilumos ūkio, chemijos pramonės, energetikos, kitų įmonių. Į šį renginį atvyko ir delegacija iš Danijos profesinės sąjungos 3F - jos atstovai taip pat dalyvavo kai kuriose rungtyse. Tarp jų -

...
2022 m. gegužės 10 d.

Informuojame, kad nuo 2022 m. gegužės 4 d. (trečiadienio) Elektrėnų savivaldybės tarybos sprendimu didinamas keleivių vežimo vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais tarifas - nuo 0,112 iki 0,125 Eur/km. Primename, kad šiuo metu galiojantis tarifas buvo patvirtintas dar 2018 metais, kuomet nebuvo pandemijos, kuro kainų augimo, kitų iššūkių, kurie per keletą metų padidino autobusų eksploatavimo ir išlaikymo kaštus. Nepaisant apie 10% didėsiančių bilietų kainos, skatina

...
2022 m. balandžio 18 d.
Bendrovė viena pirmųjų respublikoje nuo 2007 metų pradėjo kaupti lėšas daugiabučių namų liftų atnaujinimui. Tais pačiais metais buvo suderintas keleivinių liftų keitimo planas, kuris sudarytas atsižvelgiant į liftų eksploatacijos pradžią ir jų techninę būklę.
2022 m. balandžio 7 d.

Atšilus orams ir parskridus pirmiesiems paukščių pulkams iš pietinių Europos ir šiaurinių Afrikos kraštų, vis labiau įsibėgėja ir kitų laukinių vandens paukščių migracija. Vis dažniau pietinės ir vakarinės Europos šalys informuoja apie nustatytus labai patogeniško paukščių gripo atvejus.

...
2022 m. balandžio 2 d.

Elektrėnuose ir Vievyje, siekiant užtikrinti gyventojams švarią aplinką, UAB "Elektrėnų komunalinis ūkis“ kovo 29 d. pradėjo vykdyti mišrių komunalinių ir rūšiuojamų atliekų pusiau požeminių konteinerių šachtų valymą ir dezinfekavimą. Kaip vyksta darbai, paprašiau papasakoti UAB "Elektrėnų komunalinis ūkis“ direktorių infrastruktūrai Vytą Barzdaitį.

2022 m. balandžio 2 d.

Nuo š. m. balandžio 1 d. nuo Vilniaus iki Kauno (A1 kelio Vilnius-Kaunas-Klaipėda ruožui nuo 18,1 km iki 95 km) bus suteikta automagistralės kategorija, informuoja valstybės įmonė Lietuvos automobilių kelių direkcija.

2022 m. balandžio 2 d.

Kovo 11-osios, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos, proga už sąžiningą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą, gerus darbo rezultatus įteikti apdovanojimai Elektrėnų policijos komisariato darbuotojams.