Aktualijos Lietuvoje

2023 m. sausio 9 d.

Vadovaujantis Elektrėnų savivaldybės tarybos 2022-12-28 sprendimu Nr. VI.TS-274 "Dėl uždarosios akcinės bendrovės "Elektrėnų komunalinis ūkis“ teikiamos daugiabučių namų laiptinių valymo paslaugos/ tarifų nustatymo“ patvirtinti laiptinių valymo tarifai:

2023 m. sausio 9 d.

UAB "Elektrėnų komunalinis ūkis“, nuo š. m. vasario 1 d., 5 metų laikotarpiui išnuomoja 212,49 m2 bendro naudingo ploto patalpas, esančias Elektrinės g. 8, Elektrėnai, skirtas maitinimo paslaugoms teikti.

2023 m. sausio 5 d.

UAB "Elektrėnų komunalinis ūkis“, nuo š. m. vasario 1 d., 5 metų laikotarpiui išnuomoja 212,49 m2 bendro naudingo ploto patalpas, esančias Elektrinės g. 8, Elektrėnai, skirtas maitinimo paslaugoms teikti.

2023 m. sausio 5 d.

Elektrėnų savivaldybėje gyventi gera. Tai parodo ir oficialūs rodikliai:

Elektrėnų savivaldybė yra 11 vietoje iš 60 savivaldybių pagal bruto darbo užmokestį, o tai reiškia, kad darbo atlyginimo dydžiu nusileidžiame tik dešimčiai savivaldybių, tarp kurių yra kur kas už mus didesnės savivaldybės, tokios kaip Vilniaus miesto ir rajono savivaldybės, Kauno miesto ir rajono savivaldybės, Klaipėdos miesto savivaldybė ir kt.

2022 m. gruodžio 29 d.

"Swedbank“ prisidės prie vystomo modernių senjorų namų Vievyje projekto, kurį įgyvendina "BaltCap“ fondo ir verslininko Viktoro Butkaus įmonė UAB Care NT 2.

Planuojama, kad 2023 m. spalio mėnesį Elektrėnų savivaldybėje Vievyje duris atvers naujas 4,9 tūkst. kv. m ploto kompleksas, kuriame galės gyventi iki 160 žmonių. Investicijos į šį projektą siekia 9 mln. eurų, iš kurių 4,2 mln. eurų suteikė "Swedbank“, rašoma banko pranešime spaudai.

...
2022 m. gruodžio 29 d.

Skiriama kone šimtas įvairių mobingo (psichologinio smurto darbe )pasireiškimo būdų. Gal jų net daugiau, žmonių santykiai yra sudėtingi, nuolat besikeičiantys.

2022 m. lapkričio 28 d.

Kredito unija "Vievio taupa” padidino palūkanas už priimamus indėlius.

Įdarbinkite savo pinigus saugiai ir geromis sąlygomis.

2022 m. lapkričio 9 d.
2022 m. lapkričio 9 d.

Veido odos drėkinimas yra labai svarbus žingsnis, siekiant palaikyti sveikas odos ląsteles ir apsaugoti odą nuo sudirgimo, ankstyvo odos senėjimo požymių atsiradimo, išsausėjimo, aknės protrūkių, neigiamų aplinkos veiksnių ir kitų pažeidimų, kartu subalansuojant odos drėgmės balansą ir odos spalvą. Reguliarus kasdienis veido odos drėkinimas padės užtikrinti jaunatvišką, sveiką ir gražią odą bet kuriame amžiuje, todėl labai svarbu odos drėkinimą paversti įpročiu ir įtraukti jį į savo kasdienę vei

...
2022 m. spalio 26 d.

Kiekvienas tėvas, greičiausiai, sutiks, kad įrengti paauglio kambarį - tikras iššūkis. Kambarys turi būti funkcionalus, stilingas ir jaukus, o svarbiausia - atitikti visus paauglio norus. Tam, kad kambarys būtų jaukus ir stilingas tikrai nepakanka tik norima spalva nudažyti sienas. Funkcionalumo ir stiliaus erdvei, be abejo, suteikia ir tinkamai pasirinkti baldai. Tai neatsiejama kambario dalis, leidžianti ilsėtis, mokytis ir dirbti. Tiesa, pasirinkti tinkamai - labai svarbu. Kitu atveju, kambar

...
2022 m. spalio 26 d.
Šiais laikais skaitmenizacija vis labiau įsitvirtina mūsų gyvenimuose, todėl natūralu, kad įvairūs dokumentai saugomi kompiuteriuose ir Google debesyje. Tačiau dokumentai, tokie kaip teisinės arba kitokios sutartys, dažnai būna popieriniai arba turi popierinę kopiją. Mokyklose ir aukštojo mokslo įstaigose popieriaus naudojimas taip pat nėra retenybė, o kiekvienoje įmonėje galima rasti spausdintuvą ir kopijavimo popierių. ...
2022 m. spalio 18 d.

Artėjant 2023 m. kovo 5 d. vyksiantiems Lietuvos Respublikos Savivaldybių tarybų ir merų rinkimams, Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) palygino, kaip keitėsi kandidatų sąrašų ir kandidatų į merus skaičius savivaldybėse 2015 m. ir 2019 m. rinkimuose.

2022 m. spalio 18 d.

Elektrėnų savivaldybės taryba 2022 m. rugsėjo 28 d. sprendimu Nr.VI.TS-221 "Dėl UAB "Elektrėnų komunalinis ūkis“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų nustatymo“ patvirtino naujas bendrovės tiekiamo geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo kainas, kurios vidutiniškai didėja 0,54 Eur/kub. m (su PVM) arba 23,5 proc. Pagrindinės kainų augimo priežastys, lyginant su dabar galiojančiomis vandens kainomis, yra: žymus el

...
2022 m. rugsėjo 29 d.

Artėjant naujam šildymo sezonui kiekvienam gyventojui aktualu žinoti kiek reikės mokėti už šildymą, elektrą, dujas. Brangstant energetiniams ištekliams, didės ir mokesčiai. Viena iš alternatyvų gyventi šilčiau ir mokėti mažiau yra daugiabučių namų atnaujinimas. Energetinių resursų, statybinių medžiagų, kuro kainų augimas turi įtakos ir daugiabučių namų renovacijos išlaidų didėjimui. Šiuo metu intensyvėja daugiabučių atnaujinimo eiga. Bendrovė stengiasi spartinti daugiabučių namų renovaciją, pra

...
2022 m. rugsėjo 13 d.

Kuriant uždarąją akcinę bendrovę reikia žinoti, jog tai yra ribotos atsakomybės privatus juridinis asmuo, kurio įstatinis kapitalas privalo būti ne mažesnis už pustrečio tūkstančio eurų. Tokią įmonę gali steigti ir vienas, ir daugiau fizinių arba juridinių asmenų, o akcininkų skaičiui apribojimų netaikoma. Akcininkas turi teisę parduoti ar kokiu nors kitu būdu perleisti turimas bendrovėje akcijas.

...