Aktualijos Lietuvoje

2020 m. vasario 21 d.

Savivaldybės biudžetas parengtas vadovaujantis Lietuvos Respublikos biudžeto sandaros įstatymu, 2020 metų valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo įstatymu (toliau - Įstatymas), Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų sudarymo ir vykdymo taisyklėmis, Elektrėnų savivaldybės tarybos veiklos reglamentu, savivaldybės tarybos patvirtintais strateginio planavimo dokumentais, Elektrėnų savivaldybės biudžeto projekto rengimo tvarkos aprašu, pa

...
2020 m. vasario 18 d.

"Sodra“ vasarį pradeda mokėti didesnes šalpos pensijas ir kompensacijas bei išankstines senatvės pensijas, keičiasi ir priemokos mažiausių socialinio draudimo pensijų gavėjams. Kitos pensijos jau indeksuotos, todėl artimiausiu metu keistis neturėtų.

2020 m. vasario 18 d.

Bendrovės "Ignitis gamyba“ valdomame Elektrėnų komplekse jau šią vasarą prasidės dviejų nebenaudojamų kaminų demontavimas. Planuojama, kad šių kaminų griovimo darbai bus baigti iki 2021 m. rudens.

2020 m. vasario 18 d.

2020 m. sausio 24 d. vyko Elektrėnų bendrijos "Bočiai“ ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas.

Elektrėnų bendrijos "Bočiai“ pirmininkė Birutė Kizienė informavo apie praėjusių metų bendrijos veiklą (įvairias išvykas, renginių organizavimą). Taip pat buvo pateikta informacija apie bendrijos finansinę veiklą. Pasveikinta bendrijos jubiliatė Janina Kmelnickienė.

2020 m. vasario 18 d.

Zamenhofo, esperanto kalbos kūrėjo, gimimo. Lietuvos esperantininkų sąjungai padedant nuo sausio 10 d. iki vasario 16 d. Elektrėnų kultūros centre (Draugystės g. 2) buvo eksponuojama Liudvikui L. Zamenhofui skirta paroda.

2020 m. vasario 12 d.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) direktoriaus įsakymu nuo vasario 4 d., visiems paukščių laikytojams nurodoma naminius paukščius laikyti aptvertuose kiemuose, aptvaruose arba uždarytus patalpose, taip saugant juos nuo galimų kontaktų su laukiniais paukščiais. Šis reikalavimas galioja tiek savo reikmėms laikantiems paukščius, tiek komerciniams paukštininkystės ūkiams, siekiant apsaugoti nuo Europoje plintančio paukščių gripo viruso.

...
2020 m. vasario 9 d.
2020 m. vasario 7 d.

"Sodra“ pakartotinai išsiuntė 8 600 elektroninių laiškų ir 36 tūkst. pranešimų į asmenines paskyras gyventojams, kurie šiemet pirmą kartą įtraukiami į kaupimą, ir ragina susipažinti su informacija apie tai, kokia kaupimo bendrovė jiems parinkta bei ką daryti toliau.

2020 m. sausio 10 d.

"Sodra“ indeksuotas pensijas su papildomai 1,83 proc. padidinta bendrąja pensijų dalimi pradės mokėti jau sausį. Tai reiškia, kad visos socialinio draudimo pensijos, kurių dydį lemia bazinės pensijos dydis, papildomai ūgtels jau nuo sausio.

2020 m. sausio 10 d.

Šiemet daugelyje sričių mūsų laukia naujovės. Ne išimtis ir švietimas. Numatoma, kad per 2020-uosius bus įgyvendintos bent 7 naujovės - nuo planų kelti mokytojams atlyginimus, iki papildomų kūno kultūros pamokų. Kai kurios naujovės bus pradėtos vykdyti metų pradžioje, kitos mokymo įstaigas pasieks vėliau, nuo rugsėjo 1-osios.

...
2020 m. sausio 10 d.

Ypatingas dėmesys vaikų emocinei gerovei

Seimas pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) iniciatyvai 2020-uosius metus paskelbti Vaikų emocinės gerovės metais. Taip siekiama ne tik atkreipti visuomenės dėmesį į vaikų emocinės gerovės svarbą, bet ir sudaryti kuo palankesnes sąlygas jos kūrimui Lietuvoje, numatant ir įgyvendinant konkrečias priemones.

2020 m. sausio 10 d.
2019 m. lapkričio 25 d.

Laiku žemės mokestį sumokėjo 4,3 tūkst. Elektrėnų savivaldybės gyventojų

2019 m. lapkričio 25 d.

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau - Vilniaus AVMI) informuoja, kad pradedama pervesti gyventojų paramos gavėjams, meno kūrėjams, profesinėms sąjungoms ir profesinių sąjungų susivienijimams bei politinėms partijoms skirta parama.

Šiemet nuo 2018 m. sumokėtų mokesčių maždaug 4 tūkst. Elektrėnų savivaldybės gyventojų paramai skyrė apie 114 tūkst. eurų.


2019 m. lapkričio 25 d.

"Sodra“ išsiuntė raginimus sumokėti įmokas 16 tūkstančių gyventojų, kurie 2018 metais vykdė savarankišką veiklą, deklaravo pajamas, tačiau iki šiol įmokų nesumokėjo. Šių gyventojų skola "Sodrai“ siekia beveik 8 mln. eurų.