Aktualijos Lietuvoje

2020 m. balandžio 2 d.

Elektrėnų savivaldybėje projektų įgyvendinimas nesustojo, darbai vykdomi pagal numatytus terminus!

Elektrėnų savivaldybės nuotr.

2020 m. balandžio 2 d.
2020 m. balandžio 2 d.

Jei gyvenimo pokyčiai, kuriuos tenka išgyventi, žadina jums nepakeliamai sunkių minčių, nepatirtų egzistencinių baimių; jei dažnai kasdienėse situacijose pristinga vilties bei tikėjimo ir nežinote, į ką galėtumėte atsiremti; jei kyla neatsakytų klausimų apie tikėjimą Dievu arba jūsų tikėjimas patiria išbandymą; jei grėsmės akivaizdoje jaučiatės vieniši, palikti ne tik žmonių, bet ir Dievo,

savo laiko ir dėmesio jums pasirengę skirti kunigai, vienuoliai, pasaulie

...
2020 m. balandžio 2 d.

Šiomis karantino dienomis į akis krenta pilnos pakrantės žvejų. Vyrai susirinkę, apgulę vandens telkinių prieigas, turiningai leidžia laiką. Tik ar laikosi žvejams mėgėjams nustatytų taisyklių? Juk ir žvejams galioja saugaus 2 metrų atstumo reikalavimas ir kitos taisyklės. Tad - primename.

2020 m. balandžio 2 d.

Kovo mėnesį "Sodra" visas numatytas išmokas bei pensijas gyventojams išmokėjo nevėluodama ir skelbia balandžio mėnesio išmokų mokėjimo grafiką bei turi svarbią žinią gaunantiems pensiją į namus.

2020 m. balandžio 2 d.
Šiuo metu daugiau nei įprastai dėmesio skiriant rankų plovimui, jų dezinfekavimui, specialistai pastebi ir pirmąsias su tuo susijusias rankų odos problemas - pažeidus hidrolipidinį barjerą oda perdžiūsta, skilinėja, rausta, gali rastis žaizdelių.
2020 m. balandžio 2 d.

UAB "Elektrėnų komunalinis ūkis“ siūlo darbą EKSKAVATORIAUS OPERATORIUI.

2020 m. balandžio 2 d.

Vadovaudamiesi LR Sveikatos apsaugos ministerijos 2020 m. kovo 22 d. buitinių atliekų, surinktų iš izoliuotų asmenų, tvarkymo rekomendacijomis, prašome panaudotas apsaugines kaukes, pirštines ir kitas panašaus pobūdžio atliekas mesti į atskirą maišą, prisipildžius šį maišą įdėti į papildomą skysčiams nepralaidų maišą, sandariai užrišti ir išmesti į buitinių atliekų konteinerį.

2020 m. kovo 20 d.

Pagal LR Vyriausybės 2020 m. kovo 14 d. nutarimą Nr. 207 "Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“, dėl šalyje paskelbto karantino, Elektrėnų savivaldybės sveikatos priežiūros įstaigose sveikatos paslaugų teikimas yra ribojamas. Sveikatos priežiūros įstaigose bus teikiamos tik būtinosios medicinos pagalbos paslaugos.

2020 m. kovo 20 d.

Informuojame, kaip keičiasi SENJORŲ gyvenimas karantino sąlygomis

Norime, kad išliktumėte sveiki ir apsisaugotumėte nuo koronaviruso, todėl primygtinai raginame visus vyresnio amžiaus žmones likti namuose - esate rizikos grupėje, jums gali kilti daugiausia pavojų.

2020 m. kovo 20 d.

Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 12 d. sprendimą Nr. V-351 "Dėl koronaviruso (COVID-19) valdymo priemonių“, nuo 2020 m. kovo 16 d. bendrovė interesantus aptarnaus nuotoliniu būdu, vengiant tiesioginio kontakto. Esant būtinumui prašome kreiptis telefonais: 8 528 58081 (administracija), 8 686 34972 (avarinė tarnyba) arba elektroniniu paštu administracija@eku.lt.

2020 m. kovo 20 d.

INFORMUOJAME,

kad nuo 2020-03-18 (trečiadienio), atsižvelgiant į sustabdytą mokymosi procesą ir paskelbtą karantiną, DARBO DIENOMIS NUTRAUKIAMI šie vietinio priemiestinio susisiekimo autobusų maršrutų reisai (pakeitimai identiški, kaip ir kiekvienų moksleivių vasaros atostogų metu). Detalesnė informacija / transporto tarnyba/.

2020 m. kovo 20 d.

"Sodra“ šį mėnesį pensijas ir kitas socialinio draudimo išmokas jau pradėjo mokėti ir toliau mokėsi įprastu laiku. Pensijas į namus pristatyti numatoma pagal iki šiol galiojusį grafiką.

2020 m. kovo 20 d.

Reaguojant į sparčiai besikeičiančią naujojo koronaviruso (Covid-19) situaciją pasaulyje ir Lietuvoje, taip pat didėjant informacijos srautams, Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo, sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos nurodymu nuo kovo 14 d. trumpuoju numeriu 1808 pradėjo veikti koronaviruso karštoji linija. Skambinti į liniją galima visoje Lietuvoje visą parą nemokamai iš visų tinklų.

2020 m. kovo 20 d.

Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo, Vyriausybė neeiliniame posėdyje nutarė paskelbti karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Karantino režimo trukmė - nuo kovo 16 d. 00 val. iki kovo 30 d. 24 val. Koronaviruso karštoji linija - 1808.