Aktualijos Lietuvoje

2020 m. balandžio 12 d.

Vyriausybė trečiadienį nusprendė, kad karantinas tęsis iki balandžio 27 dienos 24 val.

Ministrų kabinetas sutiko, kad judėjimo Lietuvoje ribojimai prasidėtų penktadienio vakarą ir tęstųsi iki pirmadienio vakaro.

2020 m. balandžio 12 d.

Karantino metu išaugę LP Express savitarnos terminalų siuntų kiekiai jau kelias savaites muša kalėdinius rekordus. Šioje statistikoje yra ir daugiau netikėtumų. Pasak AB Lietuvos paštas, didžiausi pokyčiai pastebimi mažuosiuose Lietuvos miestuose - karantino laikotarpiu kai kuriuose terminalais siunčiamų siuntų kiekiai išaugo net 75 proc., o lyginant su pernai metais, augimas siekia beveik 3 kartus.

2020 m. balandžio 12 d.

Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo, sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sprendimu, nustatyta, kaip karantino laikotarpiu tvarkyti mirusiųjų palaikus ir organizuoti jų laidotuves.

2020 m. balandžio 12 d.

Per pastaruosius keletą metų gyvenamųjų namų kvartalai Elektrėnuose pasikeitė iš pagrindų - vis daugėja modernizuotų daugiabučių, savivaldybė aktyviai prisideda prie jaukesnės ir tvarkingesnės gyvenamosios aplinkos kūrimo. Kaimynystės pavyzdys taip pat motyvuoja: gerosios renovacijos patirtys sparčiai sklinda, žmonės aiškiai išskiria daugiabučių modernizacijos privalumus, kurių apstu - ne tik sumažėjusios išlaidos šildymui, bet ir geresnė gyvenimo kokybė, didesnis komfortas namuose, išaugusi tur

...
2020 m. balandžio 2 d.

Dėl COVID-19 pandemijos ir karantino, Šv. Mišiose Lietuvos tikintieji ir toliau dalyvaus tik nuotoliniu būdu - net ir per Šv. Velykas, svarbiausią krikščionims šventę. Apie tai pranešė Lietuvos vyskupų konferencijos pirmininkas arkivysk. Gintaras Grušas.

2020 m. balandžio 2 d.

Kasdien į ligonines atvyksta daugybė galimai koronavirusą nešiojančių žmonių. Nebūtinai su etikete "korona“. Ir nebūtinai į tas ligonines, kurias valstybė pagal sąrašą aprūpino reikalingomis apsaugos priemonėmis. Atvyksta į visas, visoje šalyje.

2020 m. balandžio 2 d.

Elektrėnų savivaldybėje projektų įgyvendinimas nesustojo, darbai vykdomi pagal numatytus terminus!

Elektrėnų savivaldybės nuotr.

2020 m. balandžio 2 d.
2020 m. balandžio 2 d.

Jei gyvenimo pokyčiai, kuriuos tenka išgyventi, žadina jums nepakeliamai sunkių minčių, nepatirtų egzistencinių baimių; jei dažnai kasdienėse situacijose pristinga vilties bei tikėjimo ir nežinote, į ką galėtumėte atsiremti; jei kyla neatsakytų klausimų apie tikėjimą Dievu arba jūsų tikėjimas patiria išbandymą; jei grėsmės akivaizdoje jaučiatės vieniši, palikti ne tik žmonių, bet ir Dievo,

savo laiko ir dėmesio jums pasirengę skirti kunigai, vienuoliai, pasaulie

...
2020 m. balandžio 2 d.

Šiomis karantino dienomis į akis krenta pilnos pakrantės žvejų. Vyrai susirinkę, apgulę vandens telkinių prieigas, turiningai leidžia laiką. Tik ar laikosi žvejams mėgėjams nustatytų taisyklių? Juk ir žvejams galioja saugaus 2 metrų atstumo reikalavimas ir kitos taisyklės. Tad - primename.

2020 m. balandžio 2 d.

Kovo mėnesį "Sodra" visas numatytas išmokas bei pensijas gyventojams išmokėjo nevėluodama ir skelbia balandžio mėnesio išmokų mokėjimo grafiką bei turi svarbią žinią gaunantiems pensiją į namus.

2020 m. balandžio 2 d.
Šiuo metu daugiau nei įprastai dėmesio skiriant rankų plovimui, jų dezinfekavimui, specialistai pastebi ir pirmąsias su tuo susijusias rankų odos problemas - pažeidus hidrolipidinį barjerą oda perdžiūsta, skilinėja, rausta, gali rastis žaizdelių.
2020 m. balandžio 2 d.

UAB "Elektrėnų komunalinis ūkis“ siūlo darbą EKSKAVATORIAUS OPERATORIUI.

2020 m. balandžio 2 d.

Vadovaudamiesi LR Sveikatos apsaugos ministerijos 2020 m. kovo 22 d. buitinių atliekų, surinktų iš izoliuotų asmenų, tvarkymo rekomendacijomis, prašome panaudotas apsaugines kaukes, pirštines ir kitas panašaus pobūdžio atliekas mesti į atskirą maišą, prisipildžius šį maišą įdėti į papildomą skysčiams nepralaidų maišą, sandariai užrišti ir išmesti į buitinių atliekų konteinerį.

2020 m. kovo 20 d.

Pagal LR Vyriausybės 2020 m. kovo 14 d. nutarimą Nr. 207 "Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“, dėl šalyje paskelbto karantino, Elektrėnų savivaldybės sveikatos priežiūros įstaigose sveikatos paslaugų teikimas yra ribojamas. Sveikatos priežiūros įstaigose bus teikiamos tik būtinosios medicinos pagalbos paslaugos.