Aktualijos Lietuvoje

2023 m. gegužės 6 d.

Kredito unijos klientų aptarnavimo padaliniuose (Rungos g. 12, Elektrėnai ir Vilniaus g. 47, Vievis) nuo 14 iki 15 valandos ypatingai laukiame senjorų.

Jums esame pasiryžę skirti daugiau dėmesio, išsamiai atsakyti į iškilusius klausimus.

2023 m. balandžio 17 d.

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė "Darnu Group“ pasirašė partnerystės sutartį su "Rimi Lietuva“ dėl pagrindinio prekybos tinklo logistikos centro vystymo Baltijos šalyse. Jis bus statomas pagal užsakomųjų projektų ("built to suit“) modelį. Daugiau kaip 40 tūkst. kvadratinių metrų ploto inovatyvus, ateities standartus atitinkantis pastatas iškils šalia magistralės A1 prie Elektrėnų, projekto vertė - daugiau kaip 60 mln. eurų.

2023 m. balandžio 17 d.
Drąsiai galima sakyti, kad rinkoje atsiradusios telefonspynės sukėlė tikrą perversmą: norintieji gyventi dar saugiau, dar patogiau, ir, žinoma, norintieji sutaupyti daugiau laiko, netruko įvertinti šio įrenginio privalumus ir suprasti, kaip tai smarkiai gali pakeisti gyvenimą.
2023 m. balandžio 13 d.

Elektrėnuose įkurta "Akmenstata“ gamykla jau beveik dvidešimt metų mena akmens paslaptį. Čia iš įvairių pasaulio šalių gabenamos akmens plokštės virsta unikaliais gaminiais. "Akmenstata“ direktorius Andrejus Židkovas sako, kad įmonės pagrindas - pagarba gamtos turtams ir darbuotojai. Jie, anot verslininko, savo žiniomis ir nuoširdžiu darbu ne tik kuria autentiškus gaminius, bet ir puoselėja ilgametę akmens istoriją.

...
2023 m. kovo 7 d.

2023 m. vasario 16-ąją mirė kovotojas už Lietuvos laisvę, Lietuvos laisvės lygos įkūrėjas, politinis kalinys, 2012 m. Laisvės premijos laureatas Antanas Terleckas.

2023 m. vasario 23 d.

Ketvirtadienį pradeda veikti trumpasis informacijos apie rinkimus numeris 1855. Ši paslauga kai kuriems telefono ryšio vartotojams gali būti mokama.

2023 m. vasario 23 d.

Vonios kambaryje gali būti naudojami baldinio tipo praustuvai, kurie įleidžiami į spintelės ar kurio nors kito baldo stalviršį, dar būna pastatomi ir pakabinami praustuvai. Įleidžiami praustuvai yra vertinami už tai, kad jie dėl savo techninių savybių vonios kambario aplinkoje tampa mažai pastebimi, o ir jų priežiūra dažniausiai būna labai paprasta.

...
2023 m. vasario 23 d.

Vasario 9 d. Elektrėnų savivaldybės Viešosios bibliotekos salėje vyko kandidatų į Elektrėnų savivaldybės merus debatai. Norintys dalyvauti tiesioginiuose debatuose į salę netilpo, dauguma debatus žiūrėjo per ekraną bibliotekos fojė. Debatai, o tiksliau - klausimų-atsakymų vakaras - tęsėsi 2,5 valandos. Debatus visoje Lietuvoje organizuoja nešališkas politikos stebėsenos tinklas "Žinau, ką renku“. Elektrėnuose debatus moderavo vievietis žurnalistas Tomas Loiba iš "Žinių

...
2023 m. vasario 23 d.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pasieniečių mokykla kviečia rinktis pasieniečio profesiją.

2023 m. vasario 23 d.

Vilniaus politikos analizės institutas paskelbė Savivaldybių gerovės indeksą 2022. Patogesnei analizei ir lygiaverčiam palyginimui visos 60 savivaldybių buvo sugrupuotos į penkias kategorijas: didieji miestai, kaimiškosios savivaldybės, urbanizuotos savivaldybės, žiedinės savivaldybės ir kurortai. Urbanizuotų savivaldybių kategorijoje Elektrėnų savivaldybė užėmė 1 vietą.

2023 m. vasario 23 d.

Gruodžio mėnesį LRK Elektrėnų skyriuje aptarnavome 316 ukrainiečių:

• išdalinome 12 vnt. humanitarinių paketų;

• suteikėme paramą maisto daviniais 230 asmenų;

• suteikėme paramą drabužiais, avalyne, patalyne ir kitais buityje reikalingais daiktais;

• konsultavome asmenis įvairiais iškilusiais klausimais.

2023 m. vasario 23 d.

Po siaubingų žemės drebėjimų Turkijoje ir Sirijoje žuvo jau daugiau kaip 50 000 žmonių. Dešimtys valstybių ateina smūgį patyrusiai Turkijai į pagalbą, o Lietuvos Raudonasis Kryžius / Lithuanian Red Cross kviečia prisidėti ir Lietuvos žmones.

...
2023 m. vasario 7 d.

Svetimas lovos gal ir nepaklos, bet nubalsuoti už Tave gali, tad artėjantiems rinkimams ruoškis atsakingai, kad kitus 4 metus miegotum ramiai ir saldžiai!

2023 m. vasario 7 d.
Užkietėjusiems miestiečiams kanalizacija yra savaime suprantama kasdienio gyvenimo dalis, todėl kartais sunku įsivaizduoti kiek tenka nuveikti žemės sklype, kuriame neprieinamos miesto sistemos.
2023 m. vasario 2 d.

Emocinę paramą teikianti organizacija "Jaunimo linija" ieško naujų savanorių, kad telefoniniais ir internetiniais pokalbiais teiktų emocinę paramą jauniems žmonėms. Savanorių ieškoma Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miestuose, taip pat savanoriauti galima ir nuotoliniu būdu iš bet kurio kito Lietuvos miesto ar net iš užsienio. Registruotis galima www.jaunimolinija.lt