Aktualijos Lietuvoje

2021 m. lapkričio 7 d.

Įsibėgėjus šildymo sezonui, daugiabučių namų administravimo ir priežiūros paslaugas teikiančios UAB Elektrėnų komunalinis ūkis specialistai pastebi išaugusį gyventojų susidomėjimą, kaip paprastomis priemonėmis sutaupyti šilumą butuose. Dar prieš šildymo sezono pradžią specialistai patikrino šildymo ir karšto vandens sistemų veikimą visuose administruojamuose pastatuose, kad daugiabučių gyventojai galėtų mėgautis šiluma savo namuose.

...
2021 m. lapkričio 7 d.

Teisingumo ministerijos rengiamas jubiliejinis 15-asis Konstitucijos egzaminas šiemet visus norinčius pasitikrinti žinias ir vėl subūrė spalio 25 dieną. Kviesdamas prie egzamino prisijungti visus Lietuvoje ir užsienyje gyvenančius Lietuvos piliečius bei pasitikrinti svarbiausio šalies įstatymo žinias, vienas iš Konstitucijos egzamino komisijos narių teisininkas Vytautas Sinkevičius pasidalijo mintimis apie Konstituciją, kurios galėjo būti naudingos kiekvienam, ketinusiam dalyvauti egzamine.

...
2021 m. lapkričio 7 d.

UAB "Elektrėnų komunalinis ūkis“, nuo š. m. gruodžio 1 d., 7 metų laikotarpiui (su galimybe pratęsti Nuomos sutartį dar 3 metams) išnuomoja 2 parkavimo vietas automobilių stovėjimo aikštelėje (unikalus Nr. 4400-4452-0065) adresu: Kauno g. 22A, Vievis.

2021 m. spalio 24 d.

Privalomoji mediacija šeimos bylose taikoma jau daugiau nei pusantrų metų ir šio proceso poveikis turi reikšmę mediacijos plėtojimui sprendžiant kitus ginčus, nesusijusius su šeimos santykiais. Kiekvienas galime susidurti su įvairiais nesutarimais, kylančiais iš kasdieninių santykių, siekiant įgyvendinti skirtingus interesus. Yra ginčas dėl žemės sklypo ribų? Nesutariate su bendrasavininkiu, kaip naudotis bendromis patalpomis ar kitu turtu? Negrąžina skolos ar daikto kitas asmuo? Ar to

...
2021 m. spalio 7 d.

Kasmetinio "Apple“ renginio metu kompanija tradiciškai pristatė savo naujienas - naują "iPhone 13“ flagmanų seriją, "iPad“ ir "iPad mini“ planšetes bei kitus įrenginius. Juos netrukus jau galės įsigyti ir "Tele2“ klientai. Naujienas sekite operatoriaus internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


...
2021 m. spalio 7 d.

Iki spalio 29 d. priimamos paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos (KPP) priemonės "Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį "Parama investicijoms, skirtoms ekonominės veiklos kūrimui ir plėtrai“. Sukūrus vieną darbo vietą, bus skiriama iki 50 tūkst. eurų paramos lėšų. Didžiausia numatyta paramos suma vienam projektui - ne daugiau nei 200 tūkst. eurų. "Tai unikali pagalba ir galimybė plėsti veiklą, kurti naujas darbo vietas bei įgyvendinti savo idėjas

...
2021 m. rugsėjo 28 d.

Visiems nuo seno žinoma taisyklė, kad per dieną suaugusiam žmogui reikėtų išgerti apie 2 litrus (maždaug 8 standartinio dydžio puodelius/stiklines) vandens. Tačiau kokį vandenį rinktis? Daugeliui mūsų saugiausias atrodo plastikiniuose buteliuose sufasuotas pirktinis vanduo, tačiau plastikas, kuriame vanduo laikomas, toli gražu nėra tokia jau nekalta medžiaga. Vandentiekio vandens kokybė Lietuvoje taip pat skiriasi, ne visi vandens tiekėjai jį pakankamai išvalo nuo tam tikrų elementų, tad renkasi

...
2021 m. rugsėjo 23 d.

2021 m. rugsėjo 3 dieną UAB "Elektrėnų komunalinis ūkis“ buvo apdovanotas ir įvertintas, įmonei buvo įteiktas A+ EUROPEAN BUSINESS MASTERS SERTIFIKATAS, kuriame rašoma: "Įmonė sertifikuojama kaip A klasės lyderė savo veiklos sektoriuje Baltijos regione“. Sertifikatą pasirašė Gerda Jurkonienė, UAB "OKREDO“ direktorė.

2021 m. rugsėjo 10 d.

Nuo rugsėjo 20 d. pradedama mokėti 2021 m. pereinamojo laikotarpio nacionalinė parama už pieną. Beveik 17 tūkst. pieno gamintojų bus išmokėta 12,3 mln. Eur.

2021 m. rugsėjo 6 d.

Rugsėjo 1-30 d. bus priimamos paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos (toliau - KPP) priemonės "Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį "Parama investicijoms į žemės ūkio produktų perdirbimą, rinkodarą ir (arba) plėtrą“. Šia priemone pasinaudojo ir tuo labai džiaugiasi žemės ūkio kooperatyvo "Jakiškiai“ savininkai bei nariai. Jie tikino, kad be paramos būtų sunkiai įsivaizduojamos "Jakiškių“ veiklos perspektyvos ir išlikimas.

...
2021 m. rugpjūčio 29 d.

"ELEKTRĖNŲ MIESTO MAGISTRALINIŲ ŠILUMOS TIEKIMO TINKLŲ MODERNIZAVIMO“ PROJEKTAS NR. 04.3.2-LVPA-K-102-06-0033

Su džiaugsmu pranešame, kad rangovas UAB "Elektrėnų energetikos remontas“ baigė vykdyti projekto "Elektrėnų miesto magistralinių šilumos tiekimo tinklų modernizavimo“ darbus. Rugpjūčio 9 - 10 dienomis, po trasos paruošimo - pajungimo eksploatacijai bandymų, patikrinimų, tinklai buvo užpildyti vandeniu ir karštas vanduo pasiekė gyventojus - pajungtas karšto van

...
2021 m. rugpjūčio 8 d.

Nuo liepos 1-osios pradėjo veikti nauja įmonė - UAB "Elektrėnų autobusų parkas“. Bendrovė įkurta Elektrėnų savivaldybės tarybos sprendimu, reorganizavus UAB "Elektrėnų komunalinis ūkis“. Pasak autobusų parko vadovo Jono Grybausko, tokiu būdu tikimasi plėtoti bei modernizuoti bendrovės veiklą, efektyviau ją valdyti bei administruoti.

2021 m. rugpjūčio 8 d.

Vos prieš savaitę baigėsi dokumentų pateikimo į Pasieniečio įvadinio mokymo kursus terminas. Tie, kurie pereis atranką, mokysis 9 savaites. O štai dabar pranešame apie įvadinio mokymo kursus, kurie bus intensyvūs ir truks vos 4 savaites.

2021 m. liepos 22 d.

Įsibėgėjus Elektrėnų miesto magistralinių šilumos tiekimo tinklų modernizavimo projektui, toliau domimės, kaip vykdomi darbai, apie karšto vandens tiekimą ir kita. Tai pakomentuoti vėl paprašėme UAB "Elektrėnų energetikos remontas“ projektų vadovą Liną Akstinavičių.

2021 m. liepos 10 d.

Jaunieji ūkininkai visą mėnesį iki liepos 30 d. dar gali teikti paraiškas paramai ir gauti iki 40 tūkstančių eurų, skirtų įsikurti. Šalies pradedantiesiems ūkininkams paremti pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos (KPP) priemonės "Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį "Parama jaunųjų ūkininkų įsikūrimui“ šiame etape iš viso skirta beveik 15 milijonų eurų.