Kodėl taip svarbu drėkinti veido odą

Veido odos drėkinimas yra labai svarbus žingsnis, siekiant palaikyti sveikas odos ląsteles ir apsaugoti odą nuo sudirgimo, ankstyvo odos senėjimo požymių atsiradimo, išsausėjimo, aknės protrūkių, neigiamų aplinkos veiksnių ir kitų pažeidimų, kartu subalansuojant odos drėgmės balansą ir odos spalvą. Reguliarus kasdienis veido odos drėkinimas padės užtikrinti jaunatvišką, sveiką ir gražią odą bet kuriame amžiuje, todėl labai svarbu odos drėkinimą paversti įpročiu ir įtraukti jį į savo kasdienę veido odos priežiūrą.

Veido odos drėkinimo privalumai

Gera mūsų veido odos būklė priklauso nuo to, ar oda yra tinkamai sudrėkinta, ar ji efektyviai išlaiko drėgmę ir yra švari. Tai turi tiesioginį poveikį mūsų odos apsauginio barjero funkcijoms, odos elastingumui, stangrumui ir lygumui. Todėl veido odos drėkinimas yra toks svarbus gerai mūsų odos būklei ir jos sveikatai.

Oda apsaugoma nuo išsausėjimo

Jei kasdien drėkinsime savo veido odą, galėsime daug lengviau apsaugoti ją nuo šalto ir karšto oro, karšto vandens ir dažno prausimosi neigiamo poveikio, nulemiančio greitesnį odos išsausėjimą, dėl kurio kyla papildomų odos problemų.

Išsaugoma jaunatviška odos išvaizda

Kasdienis veido odos drėkinimas yra pati efektyviausia ir svarbiausia apsauga nuo ankstyvo odos senėjimo ir kartu yra būtina fotosenėjimo procesų prevencijai. Todėl, norint išsaugoti jaunatvišką odą, sumažinti raukšles, odos nelygumus ir tamsias dėmeles, tokiu būdu pagerinant bendrą odos tekstūrą ir išvaizdą, reguliarus odos drėkinimas yra būtinas kiekvieno tipo odai.

Oda nuraminama

Kai jautri oda išsausėja arba suriebėja, labai padidėja įvairių odos problemų, tokių kaip uždegimai, pleiskanojimas ar egzema, rizika. Todėl labai svarbu pasirūpinti, kad oda kasdien būtų tinkamai sudrėkinta, naudojant lengvos tekstūros, odos porų neužkemšantį, odos pusiausvyrą palaikantį, optimaliai drėkinantį ir raminamąjį poveikį turintį kremą veido odai.

Apsaugoma nuo neigiamų aplinkos veiksnių

Jūsų veido odai tinkantis drėkinamasis kremas gali padėti atkurti ir apsaugoti odą nuo neigiamų aplinkos veiksnių, įskaitant ir UV saulės spindulių, oro taršos bei tabako dūmų, daromos žalos.

Greitesnė odos ląstelių apykaita

Kadangi su amžiumi ląstelių atsinaujinimo procesas lėtėja, odos trūkumai tampa nuolatiniai, tačiau, tinkamai drėkinant odą, reikšmingai padidėja ląstelių regeneracijos proceso efektyvumas. Taigi, reguliarus veido odos drėkinimas padeda pagerinti ląstelių funkcijas ir pagreitinti jų apykaitą.

Kaip tinkamai drėkinti veido odą?

Visų pirma, labai svarbu pasirinkti veido odos kremą, kurio sudėtyje būtų tinkamų drėkinamųjų medžiagų. Tarp tokių ingredientų turėtų būti ir keramidai, padedantys drėkinti odą, taip pat hialurono rūgštis, kuri gerai žinoma dėl savo intensyvių drėkinamųjų savybių. Būtina vengti produktų, kurių sudėtyje yra šiurkščių ingredientų, kvapiųjų medžiagų ir kitų odą sudirginti galinčių sudedamųjų dalių.

Ne mažiau svarbu mokėti tinkamai užtepti drėkinamąjį kremą. Šiuo kremu veido odą reikia tepti, jos netrinant. Tokiu būdu produktas paskirstomas tolygiai, nepažeidžiant odos ląstelių. Be to, reikia tepti ne tik veido, bet ir kaklo bei krūtinės odą. Veido odos kremas turėtų būti tepamas naudojant judesius iš apačios į viršų, kurie neleidžia odai suglebti, ir švelnius sukamuosius judesius, kurie padeda sumažinti paburkimą ir padeda tolygiai paskirstyti veido kremą.

Pabaigai

Užtikrinus, kad jūsų veido odos ląstelės visuomet būtų tinkamai sudrėkintos, bus daug lengviau išvengti odos uždegimų ir išsaugoti švarią, lygią, jaunatvišką ir sveiką odą. Todėl rekomenduojame pasirūpinti, kad jūsų kasdienėje veido odos priežiūroje atsirastų vietos ir natūraliam drėkinamajam veido kremui.

 <- Grįžti į atgal