Biosilk priežiūra jūsų plaukams

Biosilk produktai sukurti aštuntajame dešimtmetyje, žmonėms ieškant sveikesnių produktų savo plaukams. Šiame dešimtmetyje buvę populiarūs cheminiai šukavimai dėl agresyvių chemikalų labai kenkė plaukams, todėl plaukų stilistai leidosi ieškoti produktų, suteiksiančią plaukams sveiką išvaizdą ir šilkinį pojūtį.

Biosilk istorija

Biosilk priklauso Farouk Systems įmonių grupei, kurios savininkas Farouk Shami. Be plieno, silkas yra viena patvariausių priemonių, todėl Shami atliko bandymus su šilko baltymais ir jų panaudojimu plaukų priežiūros priemonėms. Viename šilko baltyme yra 17 amino rūgščių.

 

Šios amino rūgštys padeda išvengti lūžinėjančių plaukų galiukų, suteikia spindesio plaukams, padaro plaukus paslankesnius. Shami norėjo sukurti produktus, įveikiančius visas tris problemas, ir taip atsirado Biosilk.

Kaip veikia šilko baltymai?

Turbūt lengviau įsivaizduojate šilką, kaip medžiagą, negu priemonę plaukams, tačiau šilko baltymai turi begalę privalumų. Baltymai turi būti hidrolizuoti tam, kad jūsų plaukai juos įsisavintų. Tai reiškia, kad susidūrę su vandeniu šilko baltymai suskyla į mažesnes daleles, vadinamas amino rūgštimis.

 

Amino rūgštys nenugula ant plaukų. Jos yra mikroskopinio dydžio ir lengvos, todėl patenkusios į plauko folikulą maitina jį iš vidaus. Galutinis rezultatas - drėkinami ir nesiveliantys plaukai.

 

Šilkas sukuria apsauginį sluoksnį jūsų plaukams, todėl jie tampa minkšti, švelnūs ir gyvybingi. Jei plaukus dažote, šilko baltymai padeda išlaikyti ryškesnę plaukų spalvą.

Biosilk privalumai ir trūkumai

Vienas geriausių Biosilk privalumų yra tai, kad jie tinka visų tipų plaukams. Jūs iškart pastebėsite Biosilk plaukams naudą - jūsų plaukai taps švelnūs ir atgaus blizgesį. 

 

Nesijaudinkite dėl besiveliančių plaukų iššukavimo - Biosilk panaikina šią problemą. 

 

Tačiau Biosilk produktus gali tekti naudoti dažnai, galbūt netgi kaskart plaunant plaukus. Biosilk plaukams suteikia nuostabių pokyčių, tačiau dalis jų dingsta išplovus plaukus.

 

Turintiems sausus plaukus reiktų vengti naudoti produktą ties šaknimis, nes gali paskatinti plaukų riebalavimąsi. Geriausia produktą tepti ant žemiau esančių plaukų dalies, ypač, galiukų.

Ar galima Biosilk naudoti kiekvieną dieną?

Turinčioms normalius plaukus

Toms, kurių plaukai normalūs, greičiausiai tenka juos dažniau plauti. Taip yra todėl, kad tiesūs plaukai labiau linkę riebaluotis, nei garbanoti ar banguoti plaukai. Jei plaukus plaunate kasdien ar kas antrą dieną, naudokite Biosilk masę suteikiantį šampūną ir kondicionierių.

Turinčioms storus/garbanotus plaukus

Apdovanotoms storais, banguotais/garbanotais plaukais paprastai plaukus plauti tenka ne dažniau nei kas ketverias dienas. Kuo dažniau plaukus plaunate, tuo daugiau jų natūralių riebalų panaikinate, todėl svarbu plauti kiek įmanoma rečiau. Garbanoti ir banguoti plaukai yra labiau linkę išdžiūti, nes galvos oda nepakankamai gerai padengia juos natūraliais riebalais. Per dažnas plovimas tokius plaukus gali priversti šiauštis. Rekomenduojama naudoti Biosilk drėkinamąjį šampūną ir kondicionierių.

 <- Grįžti į atgal