Aktualijos Lietuvoje

2023 m. spalio 26 d.

Valstybės duomenų agentūra kviečia pasinaudoti Oficialiosios statistikos portale pasiekiama "Ūkio subjektų ekonominės veiklos rūšių ir institucinių sektorių paieška“.

Paieškoje galima rasti reikiamą ūkio subjektą pagal ūkio subjekto kodą, EVRK veiklos rūšį ir institucinį sektorių.

Paiešką rasite https://bitly.ws/WWWr

...
2023 m. spalio 16 d.
2023 m. rugsėjo 5 d.
Stogas yra pirmoji ir pagrindinė pertvara, apsauganti tiek pastatų interjerus, konstrukcijas, tiek kitus elementus nuo neigiamo aplinkos poveikio. Deja, bet itin retai galime pamatyti autentišką stogo dangą, lydinčią pastatą nuo pat jo pastatymo. ...
2023 m. rugsėjo 5 d.
Baigiantis vasaros sezonui iš Vilniaus išvykstančius turistus keičia į sostinę atvažiuojantys studentai ir naują darbų sezoną pasitinkantys įvairių sričių specialistai. Natūralu, jog jiems iš karto prireikia kokybiškos apgyvendinimo vietos už prieinamą kainą.
2023 m. rugpjūčio 10 d.

Lietuvos Respublikos energetikos ministerija ir UAB "Elektrėnų komunalinis ūkis“, vadovaudamosi Lietuvos Respublikos energijos vartojimo efektyvumo didinimo įstatymo 8 straipsnio nuostatomis ir energijos vartotojų švietimo ir konsultavimo susitarimų sudarymo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos energetikos ministro 2017 m. rugpjūčio 25 d. įsakymu Nr. 1-221 "Dėl energijos vartotojų švietimo ir konsultavimo susitarimų sudarymo tvarkos aprašo patvirtinimo“, pasirašė En

...
2023 m. rugpjūčio 10 d.

Tikriausiai daugelis namuose turime svarstykles, kurios randa vietą vonioje, po lova ar kitur. Tai daiktas, kuriam reikia labai mažai vietos, o naudą teikia itin didelę. Rinkoje aukštas pozicijas užima ir daug naudotojų simpatijų pelno https://biomed.lt/lt/tag/medisana-svarstykles, žavinčios plačiu funkcijų spektru. Šiandien tokios svarstyklės nėra vien prietaisas, matuojantis žmogaus kūno svorį, - dar jos naudingos besirūpinantiems savo sveikata, gera savijauta, sekantiems savo svorio,

...
2023 m. rugpjūčio 2 d.

Parduodamas sklypas (4400-5998-0379) yra visiškai šalia Galnio ežero, vos už kelių kilometrų nuo Prūsiškių ir Noškūnų kaimų. Be to, į sklypo kainą papildomai įskaičiuotas ir 21 aras miško paskirties sklypo (4400-6006-7941), kuris ribojasi su Galnio ežeru.

2023 m. liepos 18 d.

VšĮ "Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ prieglaudoms skirtuose mokymuose - kaip teisinėmis priemonėmis kovoti su žiauriu elgesiu su gyvūnais

GGI prieglaudoms surengtuose mokymuose: kaip teisinėmis priemonėmis stabdyti žiaurų elgesį su gyvūnais

GGI surengtuose mokymuose "Žiauraus elgesio su gyvūnais stabdymas teisinėmis priemonėmis” dalyvavo net 17-ikos Lietuvos prieglaudų atstovai

...
2023 m. liepos 18 d.

Informuojame, kad popierinių mokėjimo pranešimų (sąskaitų) atsisakymą bei kontaktų rinkimą pratęsiame iki šių metų rugpjūčio 1 d.

2023 m. gegužės 29 d.

Nuo gegužės mėnesio visą vasarą antradieniais Vievio ežero pakrantėje vyks nemokamos Tai či mankštos. Jas ves Romualdas Petkevičius - Tarptautinės Tai Chi (taiči) ir Chi Kung (cigun) asociacijos pirmininkas ir treneris, sveikatingumo instruktorius, keturis dešimtmečius praktikuojantis kovos menus, meditaciją ir kvėpavimo sistemas.

2023 m. gegužės 6 d.

Kredito unijos klientų aptarnavimo padaliniuose (Rungos g. 12, Elektrėnai ir Vilniaus g. 47, Vievis) nuo 14 iki 15 valandos ypatingai laukiame senjorų.

Jums esame pasiryžę skirti daugiau dėmesio, išsamiai atsakyti į iškilusius klausimus.

2023 m. balandžio 17 d.

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė "Darnu Group“ pasirašė partnerystės sutartį su "Rimi Lietuva“ dėl pagrindinio prekybos tinklo logistikos centro vystymo Baltijos šalyse. Jis bus statomas pagal užsakomųjų projektų ("built to suit“) modelį. Daugiau kaip 40 tūkst. kvadratinių metrų ploto inovatyvus, ateities standartus atitinkantis pastatas iškils šalia magistralės A1 prie Elektrėnų, projekto vertė - daugiau kaip 60 mln. eurų.

2023 m. balandžio 17 d.
Drąsiai galima sakyti, kad rinkoje atsiradusios telefonspynės sukėlė tikrą perversmą: norintieji gyventi dar saugiau, dar patogiau, ir, žinoma, norintieji sutaupyti daugiau laiko, netruko įvertinti šio įrenginio privalumus ir suprasti, kaip tai smarkiai gali pakeisti gyvenimą.
2023 m. balandžio 13 d.

Elektrėnuose įkurta "Akmenstata“ gamykla jau beveik dvidešimt metų mena akmens paslaptį. Čia iš įvairių pasaulio šalių gabenamos akmens plokštės virsta unikaliais gaminiais. "Akmenstata“ direktorius Andrejus Židkovas sako, kad įmonės pagrindas - pagarba gamtos turtams ir darbuotojai. Jie, anot verslininko, savo žiniomis ir nuoširdžiu darbu ne tik kuria autentiškus gaminius, bet ir puoselėja ilgametę akmens istoriją.

...
2023 m. kovo 7 d.

2023 m. vasario 16-ąją mirė kovotojas už Lietuvos laisvę, Lietuvos laisvės lygos įkūrėjas, politinis kalinys, 2012 m. Laisvės premijos laureatas Antanas Terleckas.