Sporto šventė Semeliškėse

Rugpjūčio 21-ąją visą dieną vyko Sporto šventė: krepšinio 1x1 čempionatas ir paplūdimio tinklinio varžybos. Turėjusios vykti plaukimo varžybos norinčių maudytis nesulaukė, atvėsusiu Nestrėvančio ežero vandeniu niekas nesusigundė.

Krepšinio 1x1 čempionato nugalėtoju tapo Tomas Brazinskas iš Beižionių, II vietą laimėjo Faustas Kulbickas iš Vievio, III vieta atiteko Arnui Čižui iš Vievio.

Tinklinio varžybose dalyvavo trys komandos. I vietą laimėjo komanda „Kur mano akordeonas“, II vietą – komanda „Arabai“, III vietą – komanda „Fokusininkės“.

19 val. vyko jau XIV tradicinis bėgimas „Šv. Roko garbei“ nuo Semeliškių gimnazijos iki šventės vietos prie Nestrėvančio ežero. Šiemet bėgime dalyvavo 18 bėgikų – ne tik mūsų savivaldybės, bet ir iš Kauno, Vilniaus. Visi buvo apdovanoti geltonais marškinėliais, papuoštais Semeliškių miestelio 745 jubiliejui sukurtu logotipu. Kasmet marškinėlius vis kitokios spalvos dovanoja rėmėjai Jolanta ir Algis Kosikai.

Vakaro renginio metu vyko įvairios rungtys, kurioms vadovavo ir prizus įteikė Semeliškių sporto renginių organizatorius Juozas Gudeliūnas.