Vievio meno mokyklos bendruomenės dovana „Kalėdinė mozaika“

Naujųjų metų išvakarėse Vievio meno mokyklos bendruomenė įteikė nuostabią dovaną – nuotolinį koncertą „Kalėdinė mozaika“, kurį sudėliojo į beveik dviejų valandų filmą. Koncertą vedė Vievio meno mokyklos mokytojai Vita Paulauskienė ir Veslav Sobieski.

Silvija BIELSKIENĖ

Aprašyti muziką, piešinius, stebint filmą – sudėtinga. Bet pajausti, išgirsti ir pamatyti – įmanoma. Tai ir yra svarbiausia. Kalėdinė mozaika buvo dėliojama iš įvairių erdvių, daugiausia iš namų, kas teikė žavesio ir natūralumo. Organizatoriai filme mums dovanojo penkis epizodus, kurie ir susidėliojo į mozaiką. Grožėjomės Laisvės gynėjų dienos minėjimo „Laisvės žiburys“ akimirkomis; įsimintiniausiomis 2020-ųjų metų akimirkomis, kuriose dar kartą sugrįžome į 2020 m. sausio 24 d. Vievio gimnazijoje vykusią Vievio meno mokyklos bendruomenės šventę, skirtą Vievio meno mokyklos 60-mečiui; 2-ame filmuke sutilpo vasario 16-osios ir Festivalio-konkurso „Laisvės šokis“, skirto Kovo 11-osios Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, akimirkos; 3-iame filmuke sugrįžome į renginį „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu...:, kuriame puikiai viena kitą papildė dailės ir atlikėjų bendrystė.  4-as filmukas priminė Meno mokyklos mokslų metų pradžios šventės koncerto garsus. 5-as filmas pradžiugino Vievio meno mokyklos mokinių ir mokytojų muzikiniais kalėdiniais sveikinimais bei mokytojos Karolinos Ivanauskienės dainavimo klasės, fortepijonų klasių mokytojų Violetos Sotnikovienės, Gražinos Petrauskaitės,  Astos Karpičienės, Irenos Jasaitienės,  Ryto Lingės mokinių, mokytojo Viktor Semcov mušamųjų instrumentų klasių, mokytojos Sigutės Minkevičės akordeono klasės mokinių,  pasirodymais. Taip pat sielai atgaivą teikė suaugusiųjų tradicinio muzikavimo programos bei mokytojų Vitos Paulauskienės, Lino Ivanausko, Andriaus Šimkaus ir Veslav Sobieski mokinių pasirodymai. Filmo pabaigoje kalėdinius muzikinius sveikinimus siuntė gitaros mokytojas Miroslavas Janovičius. Koncertą baigė Gitarų ansamblis: Eglė Vasiliauskaitė, Inga Ambroževičienė, Augustinas Apyvala. Ansamblio vadovas mokytojas Eugenijos Vedeckas. Į filmą natūraliai įsiterpė Elektrėnų Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojo Ramunės Sadauskienės ir Vievio seniūnijos seniūno Zenono Pukėno sveikinimai.

Filmuką baigė mokytoja Vita Paulauskienė, linkėdama: „kažko nepaprasto, stebuklingo, visad šypsokitės, būkite laimingi ir mylėkite vienas kitą. Nauji metai tegul atneša naujų minčių,  skambančių dienų, stiprybės ir svajų“.

Koncerto organizatoriai - Direktorius Eugenijus Vedeckas, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Adelė Kasputienė, Fortepijono metodinės grupės pirmininkė Liauda Vaitkūnaitė-Ragauskienė, Akordeono, pučiamųjų instrumentų, muzikos teorijos metodinės grupės pirmininkė Sigutė Minkevičė, Styginių, mušamųjų instrumentų ir vokalo metodinės grupės pirmininkas Veslav Sobieski, Dailės metodinės grupės pirmininkas Augenis Kasputis - dėkoja Vievio meno mokyklos mokytojams, darbuotojams, mokiniams ir jų tėveliams, padėjusiems surengti šventinį koncertą; Vievio seniūnijos, Elektrėnų sav. darbuotojams, ugdymo įstaigų vadovams už šventinius sveikinimus ir palinkėjimus. Ypač dėkota VšĮ Mokymosi mokyklos komandai ir jos vadovui Lukui Benevičiui už suteiktą pagalbą gyvai transliuoti koncertą.

Sugrįžti į užburiantį koncertą visuomet galite paskyroje http://www.vmm.elektrenai.lm.lt/2020/12/30/kaledinis-koncertas/

 

 <- Grįžti į atgal