Ačiū elektrėniškiams, nes didelių nusiskundimų negauname

„ELEKTRĖNŲ MIESTO MAGISTRALINIŲ ŠILUMOS TIEKIMO TINKLŲ MODERNIZAVIMO“ PROJEKTAS NR. 04.3.2-LVPA-K-102-06-0033

Įsibėgėjus Elektrėnų miesto magistralinių šilumos tiekimo tinklų modernizavimo projektui, toliau domimės, kaip vykdomi darbai, su kokiomis kliūtimis susiduriama. Šįkart pakomentuoti paprašėme UAB „Elektrėnų energetikos remontas“ projektų vadovą Liną Akstinavičių.

Prasidėjus vasarai, pasibaigus liūtims, orams atšilus, kokia tolimesnė jūsų darbų eiga?

Taip, orai pastaruoju metu tikrai džiugina ir mūsų darbų tempas nepalyginamai didesnis, palyginus, kas buvo prieš porą savaičių. Šiuo metu darbo sąlygomis tikrai skųstis negalime.

Ar neatsiliekate nuo grafiko?

Gegužės antroje pusėje dėl nepalankių oro sąlygų buvo nežymus atsilikimas, bet per šias dvi savaites atsilikimą pašalinome, ir šiuo metu viskas vyksta pagal planą.

Ką konkrečiai dabar vykdote?

Esame atkasę apie 90 proc. visų senų vamzdynų, todėl dabartinio etapo pagrindiniai darbai – šilumos tiekimo vamzdynų suvirinimas, suvirinimo siūlių kokybės tikrinimas, movų montavimas ir vamzdynų montavimas tranšėjose.

Ar nesusidūrėte su nenumatytomis kliūtimis?

Mūsų darbų specifika tokia, kad visko suplanuoti 100 proc. neįmanoma. Tik atsikasęs požeminį vamzdyną pamatai tikrąją situaciją, ne išimtis ir šis objektas. Buvo keletas vietų, kur senasis vamzdynas darė staigesnius posūkius nei parodyta projekte, todėl teko montuoti kitokio lenktumo vamzdžius. Taip pat yra šiokių tokių problemų su senų vamzdynų drenažu, bet visumoje – visi darbiniai klausimai.

Ar nesulaukiate gyventojų skundų, o gal priešingai – pagyrų?

Ačiū elektrėniškiams, nes didelių nusiskundimų negauname. Visumoje gyventojai domisi, klausinėja. Mes suprantame gyventojų situaciją, nėra malonu neturėti karšto vandens, bet taip pat reikia suprasti, kad viskas yra daroma dėl tų pačių gyventojų gerovės. Elektrėnai turės naujas, patikimas šilumos tiekimo trąsas, nebus netikėtų trūkimų žiemos laikotarpiu (o tikrai galime pasakyti, kad jų būtų buvę, kadangi radome vamzdynų vietų ypatingai pažeistų korozijos). Nauji vamzdynai keičiami ne kasmet, jie tarnaus keliasdešimt metų, dėl to verta turėti kantrybės.

Gal nors daliai gyventojų šio mėnesio pabaigoje bus įjungtas karštas vanduo?

Nenorime nieko prižadėti, bet turime planą iki Joninių sumontuoti ir išbandyti vamzdynus iki atšakos į Draugystės g. 16 namą.

 

UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ administracija<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų