Policijos pareigūnų susitikimas su dziudo stovyklautojais

Birželio 15 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus pareigūnai susitiko su kasmetinėje tarptautinėje mokomojoje stovykloje, kurią organizavo Elektrėnų savivaldybės sporto centras bei Sveikatingumo ir sporto klubas „Draugystė“, esančiais vaikais ir jų treneriais.

Susitikimo metu pareigūnai supažindino stovyklautojus su policijos darbu. Jiems buvo parodyta techninė priemonė, kitaip vadinamas „ežys“, skirtas automobiliams priverstinai stabdyti. Taip pat neperšaunamos liemenės, kurių svorį ant savo pečių išbandė ir vaikai. Stovyklautojams buvo parodyti policijos tarnybiniai ginklai ir specialiosios paskirties ginklai, tokie kaip lygiavamzdis ginklas Vinčesteris ir automatinis ginklas Kalašnikovas bei specialiosios priemonės: antrankiai, dujų balionėlis, guminė lazda. Vaikai noriai išbandė antrankius, tačiau jiems nepatiko būti suvaržytais, nelaisvais, o tai tikėtina atbaidys mažuosius ateityje daryti teisės pažeidimus. Didžiausią susidomėjimą stovyklautojams sukėlė elektros impulsinis prietaisas „Taser X26“, šio prietaiso veikimas bei jo poveikis kūnui. Jiems taip pat parodytas alkoholio kiekio matuoklis, greičio matuoklis, kriminalisto lagaminas. Susirinkusieji turėjo galimybę pasėdėti tarnybiniuose automobiliuose, iš labai arti pamatyti veikiančius švyturėlius bei išgirsti garsias sirenas.
Kadangi vaikai labai domėjosi policijos darbu, jie buvo supažindinti su galimybėmis tapti jaunaisiais policijos rėmėju, o vėliau ir policijos pareigūnais.
Policija džiaugiasi vaikais, kurie propaguoja sveiką gyvenimo būdą, yra užimti turiningu laisvalaikiu ir nelinkę daryti teisės pažeidimų. Tikisi, kad ateityje jie papildys ne tik sportininkų, bet ir policijos pareigūnų gretas.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK  informacija<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų