Kriminalinė kronika gegužės 28 / birželio 7 d.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefonu (8 5) 271 6050 galite teikti informaciją apie pastebėtas nusikalstamas veikas ir kitus teisės pažeidimus bei policijos pareigūnų neteisėtus veiksmus.

Gegužės 28 d. gautas pranešimas, kad Elektrėnuose pas vyrą (gim. 1978 m.) rastas polietileno maišelis su žalios spalvos augalinės kilmės medžiaga, kaip įtariama narkotine medžiaga. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Gegužės 28 d. gautas pareiškimas, kad Semeliškėse, išdaužus automobilio ,,Škoda Favorit“ durelių stiklą, pavogta rankinė, kurioje buvo piniginė, mobiliojo ryšio telefonas, lietsargis ir butelis vyno. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Gegužės 28 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose iš statomo namo pavogta 15 vnt. skardinių palangių, skardinė stogo apdaila, dvi dėžės su nutekėjimo nuo stogo kampais bei tvirtinimo elementais. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Gegužės 29 d. gautas pareiškimas, kad Vievio sen. vyras (gim. 1970 m.), kuriam nustatytas 1.84 prom. girtumas, smurtavo prieš motiną. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Gegužės 30 d. gautas pranešimas, kad iš buto Elektrėnuose pavogta 250 eurų, auksiniai ir sidabriniai juvelyriniai dirbiniai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Gegužės 31 d. gautas pareiškimas, kad Semeliškių sen. vyras (gim. 1978 m.) smurtavo prieš sugyventinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Gegužės 31 d. gautas pranešimas, kad vyras (gim. 1982 m.), gyvenantis Anglijoje, vengia pareigos pagal teismo sprendimą išlaikyti savo vaikus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Birželio 1 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose iš statomo namo pavogta kolektorinė dėžė, statybinis oro šildytuvas, kampinis šlifuoklis ir prožektorius. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Birželio 3 d. gautas pranešimas, kad Elektrėnuose rastas asmens lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Birželio 3 d. gautas pranešimas, kad Pastrėvio sen. nuskendo vyras. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Birželio 3 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose iš daugiabučio namo laiptinės pavogtas dviratis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Birželio 4 d. gautas pranešimas, kad Elektrėnų sen. nuskendo jaunuolis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Birželio 4 d. gautas pareiškimas, kad Semeliškių sen. iš neužrakinto automobilio „Opel Zafira“ pavogtos trys rankinės su dokumentais, daiktai, pinigai ir mobilusis telefonas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Birželio 5 d. gautas pareiškimas, kad Kietaviškių sen. neblaivus jaunuolis (gim. 1998 m.) viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, patyčiomis ir vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ir sutrikdė visuomenės rimtį, apgadino UAB priklausančios parduotuvės išorines lauko žaliuzes, sudaužė plastikinių durų lango stiklą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Birželio 5 d. gautas pareiškimas, kad Kietaviškių sen. nuo alkoholio apsvaigęs vyras (gim. 1985 m.) smurtavo prieš besilaukiančią sugyventinę ir jos mažametį sūnų. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Birželio 5 d. gautas pranešimas, kad Elektrėnuose vyras (gim. 1972 m.), kuriam nustatytas 2,21 prom. girtumas, smurtavo prieš žmoną. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Birželio 6 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose, sodininkų bendrijoje, nepažįstamas jaunuolis pavogė piniginę, 150 eurų, asmens dokumentus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Birželio 6 d. gautas pareiškimas, kad Vievyje iš neužrakinto automobilio „Audi A3“ pavogta piniginė su pinigais ir dokumentai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Birželio 6 d. gautas pareiškimas, kad pažįstamas vyras už įdarbinimą užsienyje gavo 450 eurų, tačiau pažado netesėjo ir ryšius nutraukė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Birželio 7 d. gautas pareiškimas, kad Kazokiškių sen. iš negyvenamos sodybos ūkinio pastato pavogta žoliapjovė, benzininis pjūklas, dviratis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Įvykių registre užregistruoti 254 pranešimai. Surašyti 123 LR ATPK protokolai.

Parengta pagal Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK suvestinę<- Grįžti į atgal