Tęsiama kova su kontrabandinių prekių apyvarta

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų policijos komisariatas tęsia kovą su kontrabandinių prekių apyvarta. Prevencijos poskyrio pareigūnai, gavę pranešimų apie tokias neteisėtas veikas, suorganizavo policines operacijas, kurios buvo rezultatyvios.

Rugpjūčio 11 d. prekyba kontrabandinėmis prekėmis užfiksuota Vievio sen. Pakalniškių k., kur 49 metų vietos gyventojas pardavė cigarečių „Fest“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis, o rugpjūčio 14 d. analogiškas pažeidimas pastebėtas Elektrėnuose, Šviesos g., kur 42 metų vyriškis 10 pakelių „Minsk superslims“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis pirkėjui išmetė per balkoną.
Už pažeidimus, numatytus Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso (toliau – ATPK) 163(2) str., Pakalniškių gyventojui gresia bauda nuo dvidešimt aštuonių iki aštuoniasdešimt šešių eurų su šių prekių konfiskavimu, o elektrėniečiui, kuris jau ne kartą baustas už šiuos pažeidimus, gresia bauda nuo penkių tūkstančių septynių šimtų devyniasdešimt dviejų iki keturiolikos tūkstančių keturių šimtų aštuoniasdešimt vieno euro su šių prekių konfiskavimu.
Rugpjūčio 14 d. Patrulių būrio pareigūnai Elektrėnuose, Šviesos g. patikrinimui sustabdė automobilį VW GOLF, vairuojamą 1973 m. gimusio Elektrėnų gyventojo. Automobilyje rasta 30 pakelių cigarečių „Camel“ ir 10 pakelių cigarečių „Fest“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Elektrėnietis taip pat gabeno 80 litrų dyzelinio kuro be įsigijimo dokumentų.
Dėl pastarojo veiksmų pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena pagal ATPK 163(2) str. 2 d., už tai gresia bauda nuo dviejų šimtų aštuoniasdešimt devynių iki vieno tūkstančio keturių šimtų keturiasdešimt aštuonių eurų su šių prekių konfiskavimu, ir pagal 171(2) str. 1 d., už tai gresia bauda nuo dviejų šimtų aštuoniasdešimt devynių iki penkių tūkstančių septynių šimtų devyniasdešimt dviejų eurų.
Policijos komisariatas dėkoja gyventojams už aktyvią pagalbą išaiškinant asmenis, prekiaujančius nelegaliu alkoholiu ar kontrabandiniais rūkalais, ragina visus būti aktyvius ir dalyvauti tokių pažeidimų prevencijoje. Apie daromas neteisėtas veikas policijos pareigūnus galima informuoti telefonais 112, (8 528) 34 000 arba pasitikėjimo telefonu (8 5) 2716050.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK<- Grįžti į atgal