„Sostinių Golfo klubas“ baigė 2020 m. turnyrų sezoną

Ore sklandantis koronavirusas nesutrukdė Pipiriškių kaime įsikūrusiam „Sostinių golfo klubui“, pirmajam profesionaliam 18-os duobučių golfo aikštynui Lietuvoje, įgyvendinti suplanuotus renginius. O jų buvo išties nemažai ir visi labai reikšmingi.

Vienas jų – spalio 25 d. surengtas priešpaskutinis sezono turnyras „Elektrėnų žiburiai“. Simbolinis ne tik pavadinimas, bet ir pati idėja. Mat du iš trijų Elektrėnų simboliu tapusių kaminų kitąmet bus išmontuoti ir taps istorija. Todėl klubas, bendradarbiaudamas su Elektrėnų savivaldybe, surengė turnyrą, kurį skyrė Elektrėnų simboliams ir padėjusiems žaidėjams, buvusiems kelrode žvaigžde bei rodžiusiems kelią į 5-ąją duobutę, pavadintą Elektrėnų vardu. Tai viena duobutė, esanti viename iš 18 laukų, kuriuose kiekviena turi kaimų, miestelių ir miestų, ežerų vardus: 1 Strėva, 2 Kernavė, 3 Vievis, 4 Pipiriškės, 5 Elektrėnai, 6 Rusakalnis, 7 Semeliškės, 8 Galvė, 9 Laičiai, 10 Musteniai, 11 Totoriškės, 12 Kaunas, 13 Trakai, 14 Pasamanė, 15 Zapurvis, 16 Juodkalnis, 17 Daugirdiškės, 18 Vilnius. Turnyro dalyviai varžėsi specialioje rungtyje „Arčiausiai kaminų“, kurioje turėjo nusmūgiuoti kamuoliuką arčiausiai kaminus simbolizuojančių balionų. Visi dalyviai buvo apdovanoti naujomis specialiai išleistomis knygomis apie Elektrėnų istoriją.

Spalio 31 d. golfo žaidėjai buvo kviečiami į golfo 2020 m. sezono uždarymo turnyrą. Nepabūgę žvarbaus rudeniško oro į sezono uždarymą susirinko net 108 žaidėjai. Turnyro metu buvo apdovanoti ne tik nugalėtojai, bet ir visi dalyviai, kurie kaip atsiminimą išsivežė Kauno įmonės „Jiesia“ gamybos puodelius su „Sostinių golfo klubo“ simbolika bei specialius Elektrėnų savivaldybės prizus.

Visą sezoną 12-oje Kauno vardu pavadintoje aikštyno duobutėje vyko „Hole in one“ žaidimas, kurį paskelbė „TOPO CENTRAS“ – didžiausias buities technikos ir elektronikos prekybos tinklas Lietuvoje, savo veiklą pradėjęs 1995 metais Kaune. Žaidėjas, kuris pataikė į duobutę vienu smūgiu, tapo šio iššūkio nugalėtoju. Žaidime viso sezono metu dalyvavo didelis skaičius žaidėjų, bet laimėtoju tapo tik vienas – Česlav Okinčic (Czeslaw Okinczyc), Lietuvos golfo federacijos prezidentas, Nepriklausomybės Akto signataras, nepraleidžiantis nė vieno organizuojamo turnyro. Nugalėtojui, įveikusiam „TOPO CENTRO“ paskelbtą iššūkį, klubo vadovas Kastytis Stankevičius (Kastitis Stankyavichyus), „TOPO CENTRO“ įkūrėjo Aurelijaus Rusteikos vardu, įteikė prekybos tinklo įsteigtą prizą – „Sony Bravia“ 108 centimetrų įstrižainės televizorių. Prizo Golfo prezidentas Č. Okinčicas namo nesivežė – jį padovanojo Elektrėnų socialinės globos namams. „Sostinių golfo klubas“ sveikina Česlavą Okinčicą ir džiaugiasi, kad Lietuvos golfo federacijos prezidentas dalijasi gerumu su tais, kam labiausiai to reikia.

„Sostinių golfo klubas“ nuoširdžiai dėkoja:

Kauno įmonei „Jiesia“, vienintelei sertifikuotai serijinio kaulinio porceliano gamyklai Baltijos šalyse, – už paramą sezono metu ir „Sostinių golfo klubo“ uždarymo turnyre; Elektrėnų savivaldybei – už įsteigtas dovanas golfo žaidėjams; Česlavui Okinčicui (Czeslaw Okinczyc) – už perleistą laimėtą prizą – televizorių – Elektrėnų socialinės globos namams; Golfo žaidėjams – už puikų sezoną ir dalyvavimą golfo turnyruose.

„Elektrėnų žinių“ informacija<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų