Šokis – mano gyvenimas

Konkurse „Šokių virpesiai-2020“ Elektrėnams atstovavo šokių kolektyvas „A studija“, kurio vadovė, trenerė Aistė KULEVIČIŪTĖ mielai sutiko papasakoti apie save ir studijos šokėjus.

Šokis – mano gyvenimas

Konkurse „Šokių virpesiai-2020“ Elektrėnams atstovavo šokių kolektyvas „A studija“, kurio vadovė, trenerė Aistė KULEVIČIŪTĖ mielai sutiko papasakoti apie save ir studijos šokėjus.

Pirmiausia, nuoširdžiausi sveikinimai Jums ir Jūsų kolektyvui. Konkurse „Šokių virpesiai-2020“ Elektrėnams atstovavo Jūsų vadovaujamas šokių kolektyvas „A studija“, kuriame dalyvavo 9–11 metų dvidešimt keturi šokėjai; savoje amžiaus grupėje pasirodėte puikiai, užėmėte II vietą, gavote diplomą ir taurę.

Kada jūs pati susidomėjote šokiu?

Šokis – mano gyvenimas. Pradėjau šokti jau vaikystėje. Buvau 5-erių, kai mama nuvedė į pirmąją sportinių šokių pamoką. Būdama pirmoje klasėje dar pradėjau lankyti ir tautinių šokių būrelį. Tada ir prasidėjo mano visa šokių kelionė, kuri trunka iki dabar.

Koks šokių stilius jums artimiausias?

Iki šiol esu išbandžiusi apie 10 skirtingų šokių stilių, nes mane labai domina pažinti įvairias šokių technikas, kultūrą, kurioje yra sukurti judesiai, bei pamatyti, kaip mano kūnas sugeba judėti skambant skirtingoms muzikoms.

Penktoje klasėje pirmą kartą nuėjau į gatvės šokių pamokas. Jose man labai patiko judesiai, muzika bei žmonės, kurie supo mane.

Taip ir nebepaleidote šokių?

Šokau daug ir greitai tobulėjau, todėl mama paskatino treniruotis ir Vilniaus miesto šokių studijose. Labai daug žinių įgavau iš savo šokių trenerių. Taip pat dalyvauju aukštų rezultatų pasiekusių užsienio trenerių šokių seminaruose, kurie dar labiau praplečia mano suvokimą apie visa tai. Dalyvauju varžybose Lietuvoje ir už jos ribų. Kiekvieną vasarą būnu šokių stovyklose, kuriose tenka bendrauti ir pasisemti naujų žinių iš mokytojų, kurie atvyksta iš viso pasaulio.

Kada atsirado „A studija“ Elektrėnuose?

2019 metų rugpjūtį tapau gatvės šokių studijos „M studio" trenere. 2020 m. sausį pradėjau savo atskirą veiklą ir įkūriau „A studiją“. Joje mokiniai mokosi tokių gatvės šokių stilių kaip: hip hop, house, dancehall ir vogue. Labai džiaugiuosi, kad studijoje jau turiu apie 70 motyvuotų mokinių, kurie deda daug pastangų kiekvieną treniruotę, kad išmoktų vis kažko naujo. Yra keturios šokančiųjų grupės: mini vaikai 4–6 m., pradedantieji ir pažengę 7–15 m., merginos 16–19 m.

Ar studiją lanko tik elektrėniečiai?

Ne tik. Studijoje pamokas lanko mokiniai iš Elektrėnų, Vievio bei Kietaviškių.

Kokie įspūdžiai po šio XII „Šokių virpesių“ konkurso? Kaip jaučiasi jūsų vaikučiai po tokių laimėjimų?

Per šį trumpą laiką su vaikais jau teko dalyvauti keliuose konkursuose ir pasiekti neblogų rezultatų. Vienas iš jų buvo „Šokių virpesiai“, kuris įvyko Elektrėnuose. Vaikai labai laimingi, nes, šokdami pirmus metus, užėmė 2-ąją vietą. Tikrai, jie labai džiaugiasi šiuo rezultatu. Tai juos paskatino dirbti dar stipriau ir siekti kuo geresnių rezultatų kitose varžybose.

O kokia jūsų dienotvarkė?

Šiuo metu dvi dienas per savaitę treniruoju vaikus, keturias dienas pati treniruojuosi Vilniuje. Šoku kasdien. Taip pat dar mokausi Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje.

Kokie ateities planai pabaigus gimnaziją?

Baigusi mokyklą norėčiau stoti į tarptautinę šokių akademiją Amerikoje, kad galėčiau toliau tobulėti, įgyti išsilavinimą šokių srityje ir tapti profesionalia šios srities žinove.

Norintys pas jus lankyti treniruotes, kur galėtų kreiptis?

Šiuo metu yra laisvų vietų mini vaikų grupėje. Todėl 4–6 metų vaikučius kviečiu prisijungti prie mūsų šokių šeimos. Treniruotės vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais 18 val. Daugiau informacijos tel. 8 656 58 293.

Dėkoju už pažintį ir įdomų pokalbį. Linkiu jums ir jūsų studijos šokėjams kuo didžiausios sėkmės!

Silvija BIELSKIENĖ<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų