Krepšinio turnyras Semeliškėse tęsia tradicijas

Vasario 18 d. Semeliškių gimnazijos sporto salėje vyko jau XXII krepšinio 5x5 turnyras Semeliškių seniūnijos taurei laimėti, Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti Semeliškėse organizuojamas krepšinio turnyras Semeliškių seniūnijos taurei laimėti jau persirito į trečią dešimtmetį. Turnyrą, kuris pradėtas organizuoti prieš 21 metus, jau aštuntus metus sėkmingai tęsia ir puoselėja Semeliškių seniūnė Loreta Karalevičienė.

Šiemet varžybose dalyvavo net keturios – Semeliškių, Beižionių, Elektrėnų, Aukštadvario – komandos, kurioms sveikinimo žodį tarė seniūnė Loreta Karalevičienė. Po įnirtingos kovos Semeliškių seniūnijos taurę iškovojo ir aukso medaliais pasidabino Semeliškių komanda, beižioniečiai užėmė II vietą, III vietą iškovojo Elektrėnų komanda „Centauras“, IV vietą laimėjo pirmąkart turnyre dalyvavę aukštadvariečiai. Nė vienas turnyras nepraeina be tritaškių bei kamuolio į krepšį iš viršaus dėjimo rungčių. Ir šįkart į eilę rikiavosi žaidėjai, kurie varžėsi tarpusavyje ir džiugino profesionaliais dėjimų į krepšį momentais. Nors turnyras tęsėsi net penkias valandas, laikas nė kiek neprailgo, buvo daug sirgalių, kurie šūksniais ir emocijomis palaikė savo komandas.

Komandos buvo apdovanotos seniūnijos įsteigtais prizais – taurėmis, medaliais, saldumynais, be dovanų neliko ir Aukštadvario komanda bei varžyboms teisėjavęs sporto renginių organizatorius Juozas Gudeliūnas, rezultatus skaičiavę, krepšinio turnyro protokolą pildę Faustas ir Milana.

Dėkojame turnyro organizatoriams – Semeliškių seniūnijai, sporto renginių organizatoriui – už tęstinį, tradicinį, jau XXII Vasario 16 dienos įprasminimą sporto aikštelėje.

„Elektrėnų žinių“ informacija<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų