Sausio 13-osios renginiai Kietaviškių progimnazijoje

Sausio 13 d. 8.00 val. ryto Kietaviškių progimnazijos bendruomenė jau 15 kartą kartu su visa Lietuva dalyvavo tradicinėje visuotinėje pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“, kurią organizavo istorijos mokytojos Ina Žigutienė ir Laimutė Pluščauskienė. Akcijos metu, pagerbiant žuvusiuosius už Lietuvos laisvę, kiekviename lange sužibo atminties simbolis – žvakė, kuri simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę.

Pirmosios pamokos metu mokiniai su mokytojais prisiminė žuvusius už Lietuvos laisvę, ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai, 1–4 klasių mokiniai su mokytojomis žiūrėjo ir aptarė filmus apie Sausio 13-ąją, atliko įvairius kūrybinius darbus. Technologinės kūrybos anglų kalba būrelio nariai (mokyt. Lina Vrubliauskienė) kūrė iliustracijas Sausio 13-ajai atminti.

Visą savaitę mokiniai lankėsi bibliotekoje, pažiūrėjo parodėlę. Viena istorijos pamoka 5–8 klasių mokiniams buvo skirta prisiminti sausio įvykius. Kiekvienas mokinys, auklėtinis, mokytojas, darbuotojas segėjo mokinių pagamintą neužmirštuolės žiedą – atminties ir pagarbos ženklą.

AČIŪ kiekvienam bendruomenės nariui. Mes prisimename, kodėl esame laisvi. Branginkime savo laisvę.

 

Moksleivių žaidynės

 

Sausio 12 d. Kietaviškių progimnazijoje vyko Elektrėnų savivaldybės moksleivių žaidynės, berniukų krepšinio 3x3 varžybos, kuriose rungėsi Kietaviškių progimnazijos (mokyt. Aušra Taparauskienė) ir Semeliškių gimnazijos (mokyt. Juozas Gudeliūnas) berniukų komandos. Varžybos buvo skirtos Laisvės gynėjų dienai, Sausio 13-ajai, paminėti. Po įtemptos kovos varžybas laimėjo Kietaviškių progimnazijos komanda. Komandos apdovanotos Elektrėnų švietimo paslaugų centro taurėmis, medaliais ir diplomais.

Po varžybų buvo surengtas krepšinio triatlono konkursas. Nugalėtojai apdovanoti Kietaviškių progimnazijos diplomais ir saldžiais prizais.

Džiaugiamės bendradarbiavimu su Semeliškių progimnazija ir sveikiname nugalėtojus!

 

Kietaviškių progimnazijos informacija<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų