Elektrėnų bendruomenės „Elektrėnų kraštas“ šventė Elektrėnų miestui

Elektrėnų bendruomenė „Elektrėnų kraštas“ rugsėjo 3 d. suorganizavo Elektrėnų miesto šventę „Pasispirk 2022“. Pavadinimas ne šiaip sau sugalvotas, bet susietas su paspirtukų lenktynėmis, kurios, pasak bendruomenės pirmininko Vaido Ratkevičiaus, pirmosios Lietuvoje įvyko, o gal ir pasaulyje, praeitais metais, Elektrėnų bendruomenės 10-ojo jubiliejaus proga Elektrėnų miesto šventėje.

Tuomet dalyvavo apie 20 dalyvių, o šiemet jau dvigubai daugiau, net 40 dalyvių, kurie penkiose kategorijose galėjo laimėti taures, medalius bei pagrindinius prizus – 4 triukinius paspirtukus ir vieną elektrinį paspirtuką, įsteigtus rėmėjų UAB „Brundis“ ir UAB „Inžinerijos centras“. Pirmų vietų laimėtojai – Ignas Vinickas, Rokas Ramanauskas, Justas Makūnas, Ignas Valkovičius, Kernius Jakavičius – džiaugėsi laimėtais paspirtukais, kurių vieno triukinio paspirtuko vertė yra 100 eurų, o elektrinio paspirtuko net 400 eurų. Šventės dalyvius linksmino Elektrėnų neįgaliųjų draugijos ansamblis „Žara“, „Yamaha“ muzikos mokyklos ir Elektrėnų kultūros centro popchoro „Saulės spinduliai“ atlikėjai, elektrėniškė atlikėja Edita bei grupė „Bernužėliai“. Taip pat vaikai nemokamai galėjo pramogauti ant batuto, išsipiešti veiduką ir pasipuošti tatuiruote. Bendruomenės pirmininkas „apgailestauja“ tik dėl vieno dalyko, kurio negalėjo įgyvendinti, – kad elektrėniškiai ir savivaldybės gyventojai buvo apklausiami bendruomenės „Facebook“ paskyroje: „kokį atlikėją ir grupę norėtų išgirsti Elektrėnų mieste?“. Deja, kainoms pakilus, tarp jų ir atlikėjų honorarams, Bendruomenė nesurinko reikiamos sumos, kad galėtų įgyvendinti gyventojų lūkestį. Tačiau nusiminti nereikėjo, visi atlikėjai paliko nuostabų įspūdį ir sukūrė gražią Elektrėnų miesto šventę.

Elektrėnų bendruomenė žada ir ateityje organizuoti miesto šventę ir kviesti prie jos prisidėti Elektrėnų miesto įstaigas, organizacijas bei kitas Elektrėnų savivaldybės bendruomenes ir gyventojus. O kokia gi šventė gali vykti be rėmėjų ir organizatorių! Bendruomenė dėkoja šventės globėjui Elektrėnų savivaldybės merui Kęstučiui Vaitukaičiui, Elektrėnų savivaldybės administracijai, Elektrėnų savivaldybės administracijos direktoriui Gediminui Ratkevičiui ir direktoriaus pavaduotojai Ingai Kartenienei, vicemerui Raimondui Ivaškevičiui, LR Seimo nariams: Silvai Lengvinienei, Editai Rudelienei, Kęstučiui Vilkauskui, Elektrėnų savivaldybės tarybos nariams: Ramūnui Karteniui, Laimutei Ablingienei, Viktorui Valiušiui, Kęstučiui Jasukaičiui, Linai Ališauskienei, Virgilijui Pruskui, Dovydui Bliujui, Gediminui Jachimavičiui, Vytautui Vėželiui, Gediminui Zagorskiui, Dmitrij Burkoj, Romui Sugintui, Elektrėnų seniūnijai, Elektrėnų seniūnui Antanui Šalkauskui, Elektrėnų kultūros centrui, Vievio kultūros centrui, Gretai Garmašaitei, Nijolei Skorubskienei, Vidai Ališauskienei, Elektrėnų savivaldybės Sporto centrui, Vaidui Bernotui, UAB „Brundis“, UAB „Inžinerijos centras“ vadovui Arminui Petrauskui, MB „Nendrita“ batutų nuoma, Kredito unijai „Vievio taupa“, Stanislovo Kutyrevo I.Į., Aleksui Urvakiui, Danguolei Dzimidavičienei, Vaidui Bertlingui, UAB „Kietaviškių autocentras“, restoranui – svečių namai „Perkūnkiemis“, UAB „Paragauk pats“, UAB „Venlana“, savaitraščiams „Elektrėnų kronika“ ir „Elektrėnų žinios“ bei Elektrėnų bendruomenės Elektrėnų kraštas nariams.

 

Bendruomenės pirmininkas Vaidas RATKEVIČIUS<- Grįžti į atgal