Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Draugijos Elektrėnų skyriaus informacija

LRK Elektrėnų skyriaus dienoraštis nuo 08 01 iki 08 31 dienos

 

Per mėnesį Elektrėnų skyriuje aptarnavome 315 ukrainiečių:

• išdalinome 41 humanitarinius paketus;

• išdalintos 23 higienos kortelės;

• 2 vnt. „Gera dovana“ kortelių vaikams iki 6 m.;

• Konsultavome, padėjome su daiktų paieška, su skyriuje turimais drabužiais, daiktais, avalyne, patalyne...

Pagalba suteikiama ir Elektrėnų savivaldybės gyventojams. Kiekvienas besikreipiantis gyventojas susitarus buvo įleidžiamas ir rinkdavosi tiek avalynę, tiek drabužių, kiek ir ko jam reikia. Iš viso buvo pagelbėta iki 100 besikreipusių Elektrėnų gyventojų.

Šiuo metu LRK Elektrėnų skyriuje savanorių yra apie 30, besidarbuojančių nuolatos 15 asmenų.

Renginiai:

1. Dalyvavome renginyje „Muzika garsiau 2022“. Organizavome susitikimą su PES būrio atstovais, kurie pristatė „Ekstramali kuprinė“, taip pat organizavome pažeistiems asmenims „Pirmos pagalbos 6 praktinių įgūdžių“ programą. Turint savo JAUNIMO PROGRAMĄ organizavome jaunimą rašyti palinkėjimus, gaminome svečiams atvirukus. Už gaminamą „Silvos“ plovą rinkome auką Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Draugijos Elektrėnų skyriui. Nuoširdžiai visiems sakome Ačiū.

2. Norime nuoširdžiai padėkoti Gražinai Česonytėi už nuostabias uogytes šilauoges iš savo ūkio, paskirtas mūsų lankomiems Globos namų senjorams. Paskanavome ir pasistiprinome natūraliais vitaminais. Ačiū Jums!

Norime nuoširdžiai padėkoti Seimo narei Silvai Lengvinienei, Elektrėnų savivaldybės administracijos direktoriui Gediminui Ratkevičiui ir administracijos direktoriaus pavaduotojai Ingai Kartenienei už paaukotas kanceliarines priemones Elektrėnų savivaldybės vaikams bei Ukrainos piliečiams, gyvenantiems Elektrėnų savivaldybėje!

Ačiū, jog padedate vaikučiams mokslo metus pasitikti su šypsena!

Kiekvienas darbas yra svarbus. Ateik, prisidėk ir Tu, mes laukiame Tavęs! Taip pat galite paremti Elektrėnų skyrių.

Savanorystė – tai kryptis padėti likimo nuskriaustiems, vienišiems žmonėms. LRK Elektrėnų skyriaus savanoriai taip pat dalyvauja „Šiltų apsilankymų" programoje, kurios metu lankome vienišus senolius. Ši programa džiugina senjorų širdis. Tuo galime įsitikinti matydami tiek daug džiugių, linksmų ir laukiančių senjorų akių.

Jautiesi vienišas (-a)? Neturi VEIKLOS, DARBO? Ateik savanoriauti pas mus, nesvarbu, koks tavo amžius – jam ribų nėra! Veiklos, sritys, pagalba reikalingi visuose darbuose, projektuose. Ateik ir Tu į mūsų komandą! Laiko geriems darbams galime rasti visi!

https://www.redcross.lt/savanoriaukite.

Susisiekti galite el. p. elektrenai@gmail.com arba tel. 860070703.<- Grįžti į atgal