Kazokiškės džiaugsmingai išlydėjo vasarą

Kur tu, vasara, skubi?

Dar pabūki, ar girdi?

(A. Vyšniauskas)

Tradiciškai paskutinį vasaros sekmadienį Kazokiškės atsisveikina su vasara…

Gražų ir saulėtą sekmadienio vakarą Kazokiškių seniūnijos gyventojai, bendruomenės nariai, bičiuliai ir svečiai gausiai rinkosi į šventę „Lik sveika, vasara”. Susirinkusius į renginį pirmoji pasveikino renginių organizatorė Vaida, kuri džiaugėsi tokia didele žiūrovų gausa, linkėjo gerų emocijų, šypsenų ir kad vasara būtų išlydėta triukšmingai ir džiaugsmingai.

Vėliau sveikinimo žodžius susirinkusiems tarė Kazokiškių seniūnas Arvydas Vyšniauskas ir padeklamavo savo kūrybos eiles apie raudonskruostę vasarėlę. Tą dieną buvo įteiktos padėkos už gerumą. Už gerumą ir gerus darbus šalia esantiems, siekiant kurti draugiškesnį ir jaukesnį Kazokiškių kraštą mums visiems, padėkos buvo įteiktos Ugniui Naručiui iš Grabijolų k. (Ugnius negalėjo dalyvauti šventėje, padėka jam bus įteikta asmeniškai) ir Giedriui Davidavičiui iš Zabarijos k. Įteikdamas padėkas ir „Mūsų Kazokiškių gerumo akmenėlius su akmeniniu Vyčiu“ Kazokiškių seniūnas visų vardu nuoširdžiai tarė AČIŪ už rūpestį, dėmesingumą, pagalbą, nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą, linkėjo stiprios sveikatos ir laimės. Giedrius Davidavičius labai aktyvus Kazokiškių bendruomenės narys, kuris visuomet ištiesia pagalbos ranką ir prisideda tiek darbu, tiek idėjomis, kad seniūnija gražėtų ir būtų patogu ir jauku čia gyventi. Ugnius Narutis, Grabijolų k. gyventojas, labai aktyviai prisidėjo pagelbstint kaimynui, kuomet ant jo namo užvirto didžiulis uosis. Šiais metais buvo įteikta pora „Mūsų Kazokiškių gerumo akmenėlių“. Taigi tegul gerumas skleidžiasi... Prisidėkime kad ir mažais darbais, jog Kazokiškių kraštas tik gražėtų ir jame būtų gera ir malonu gyventi.

Toliau susirinkusiuosius savo neblėstančia energija, jaunatviškumu užbūrė ir skambiomis dainomis džiugino Irena Starošaitė. Tai buvo toks galingas energijos ir pozityvių emocijų užtaisas, kad mažai kas ramiai sėdėjo, visi norėjo šokti, linguoti ir dainuoti. Tai buvo smagus ir kupinas puikių emocijų laikas.

                      Šventę toliau tęsė linksmieji, charizmatiškieji ir kovingieji Stano su Zvonkumi, jie toliau neleido ilsėtis susirinkusiems žiūrovams. Nuoširdus bendravimas su publika, gerai žinomos dainos ir muzika renginio žiūrovus sukvietė arčiau scenos – šokti, linguoti ir dainuoti. Pasirodymą lydėjo gera nuotaika, šypsenos, šurmulys, buvo gera, malonu klausyti ir linksmintis kartu.

Šventė buvo kupina spalvų, gerų emocijų ir puikių akimirkų, gražių dainų, draugiškumo ir bendrystės. Grįždamas į namus, tikrai ne vienas parsinešė saujelę gėrio, šilumos, linkėjimų ir šventinės nuotaikos. Iki kitų kartų!

 

Kazokiškių kultūrinių renginių organizatorė Vaida BELICKIENĖ<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų