Spiningavimo varžybos iš valčių Ažūklės taurei laimėti

Saulėtą gegužės 7-osios rytą kas gali būti prasmingiau, nei valtis, meškerė ir... varžybos. Žvejų klubas „Ūdos broliai“ Elektrėnų mariose organizavo spiningavimo varžybas Ažūklės taurei laimėti. Dalyvavo 34 ekipažai iš Vilniaus, Kauno, Elektrėnų, Žiežmarių, Lentvario ir Molėtų miestų.

Varžybos vyko pagal iš anksto nustatytas taisykles: spiningaujant iš valčių, komandinėje įskaitoje, varžybų metu buvo galima naudotis tik vienu įrankiu ir vienu masalu, kurį mėtant buvo galima meškerės pagalba, sukant ritę, traukiant masalą iki valties, visi kiti žvejybos būdai: velkiavimas, vertikali žvejyba – buvo draudžiami, kaip ir pasišėrimai. Varžybų trukmė – 8 valandos. Tarp dviejų artimiausių valčių žūklės metu turėjo būti ne mažiau nei 30 metrų distancija. Žuvis varžybose pagavo net 25 ekipažai!

Iš viso buvo pagautos 73 įskaitinės lydekos ir tik 10 ešerių. Visos žuvys pasvertos ir paleistos atgal į telkinį gyvos, sėkmingai auga toliau!

 

Nugalėtojai

1-ąją vietą laimėjo komanda „MJ Team spiningavimo maniakai“ (Miroslavas Andrijevskis, Jurij Sušinskij) iš Vilniaus. 2-ąją vietą laimėjo komanda „Miegantys Plūdurai“ (Tomas Šimkevičius, Deividas Jokubauskas) iš Elektrėnų. 3-ioji vieta atiteko komandai „Zazaiza–Ažūklė–Abu Garcia“ (Žanelis Varonovas, Marius Švainickis) iš Kauno.

 

Laimikiai

Didžiausia žuvis – lydeka, svėrusi 6 486 g, pagauta komandos „Miegantys Plūdurai“ narių.

Bonusas 5+5 (5 lydekos ir 5 ešeriai), už kurį komanda būtų gavusi 1000 taškų, neįvykdytas, jų nepagavo nė vienas ekipažas, todėl taurė ir medaliai už Bonusą 5+5 liko neįteikti.

 

Padėkos dalyviams ir rėmėjams

Organizatoriai dėkojo visiems dalyviams už gerą nuotaiką ir šaunią žūklę!

Taip pat padėką siuntė rėmėjams: Ažūklė / azukle.lt; SJL Boats; UAB Autama; AIBĖ; Daddy Fisher; Žvejų klubas „Elektrėnų tritonas“; Bos Inox; GO Fish; R&D Fishing Accessories; Gediminas Štaras (Shimano); Kauno Alus; Ekobazė; Masalai.eu; Raseinių žuvis; Boats Service Kaunas.

Renginio organizatoriai – žvejų klubas „Ūdos broliai“, ne pelno siekianti organizacija, kurios tikslas – skatinti ir populiarinti mėgėjišką žūklę rekreaciniu pobūdžiu, populiarinti sportinę žūklę Lietuvoje, džiaugiasi įvykusiomis varžybomis ir kviečia pasigrožėti užfiksuotomis akimirkomis feisbuko paskyroje Ūdos broliai https://www.facebook.com/Udosbroliai.

Varžybos baigėsi garuojančiu karštu maistu bei pakilia, gera nuotaika.

Organizatorių nuotraukos

 

„Elektrėnų žinių“ informacija<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų