DUBLIO KLUBAS – STIPRIAUSIAS LIETUVOJE

2021 m. spalio 23–24 d. „Corner Hotel“ Vilniuje vyko tradicinis turnyras „FEDERACIJOS TAURĖ 2021“. Savaitgalio metu buvo rungiamasi 3 rungtyse (individuali, porinė, komandinė) ir komandų pasiekimai sumuojami į bendrakomandinę įskaitą.

Elektrėnų smiginio klubo „Dublis“ komanda, kurią sudarė 2 moterys (Algina Juknaitė ir Asta Juknienė) ir 4 vyrai (Donatas Matijoška, Artūras Dunda, Audrius Saulėnas ir Ugnius Jankūnas), susumavus visus savaitgalio rezultatus užėmė pirmąją vietą tarp visų komandų (iš viso dalyvavo 20 komandų) ir į Elektrėnus parvežė Lietuvos DARTS sporto federacijos taurę.

Atskirose rungtyse puikiai pasirodė klubo moterys, kurios komandinėje rungtyje tapo nugalėtojomis, o asmeninėje rungtyje tiek Asta Juknienė, tiek Algina Juknaitė pasipuošė bronzos medaliais.

Tarp vyrų geriausiai sekėsi Ugniui Jankūnui, kuris asmeninėje rungtyje buvo antras ir finale po atkaklios kovos nusileido tik gerai žinomam ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje žaidėjui Mindaugui Barauskui iš Prienų. Dublio vyrų ketvertas taip pat pasidabino sidabro medaliais ir komandinėje rungtyje.

Beje šios varžybos buvo ne vienintelės spalio mėnesį – prieš 2 savaites dubliečiai dalyvavo turnyre Kaišiadoryse ir čia neliko be prizų: 3 vietą vyrų asmeninėje rungtyje laimėjo Dublio klubo atstovai Ugnius Jankūnas ir Artūras Dunda.

Šiais metais dar liko turnyras Prienuose, kuris vyks lapkričio mėnesį, ir metus vainikuos Lietuvos čempionatas gruodžio 11–12 dienomis vyksiantis Kaune. Tikimės, kad Dublio klubo atstovai ir šiuose turnyruose neliks be apdovanojimų.