„VievioLin“ šokėjos – Tarptautiniame festivalyje Palangoje

Dvi praėjusio savaitgalio dienas Palangoje Vievio kultūros centro linijinių šokių kolektyvas „VievioLin“ su gausia palaikymo komanda dalyvavo kasmetinėje Linijinių šokių federacijos surengtoje tarptautinėje šventėje „Palanga 2021“, kuri sutapo su Sporto festivaliu „Be Active“.

Jau pirmos dienos vakarą, lyjant lietui, prasidėjo festivalio repeticija Basanavičiaus gatvėje. Pasipuošusios geltonais skėčiais su „VievioLin“ emblema, nebodamos nei vėjo, nei lietaus, šokėjos linksmai sukosi šokio sūkuryje.

Šeštadienio ryte nušvito saulė, ir džiugino mus abi sekančias dienas: rytinis pasišokimas prie jūros vyko jau saulės nušviestame paplūdimyje.

10.30 – festivalio dalyvių eitynės – paradas nuo Jūratės ir Kastyčio skvero į Palangos miesto stadioną, kur vyko Sporto festivalio „Be Active“ atidarymo šventė. Gausūs plojimai Vievio kolektyvui Palangos stadione aidu atsiliepė mūsų širdyse.

Dienos viduryje 15 val. Basanavičiaus gatvę užpildė įvairiaspalviais, plevėsuojančiais rūbais pasipuošę šokėjai iš visos Lietuvos.

O vakare – šokių vakaras paplūdimyje. Dalyviai buvo pasipuošę atšvaitais, neoninėmis lazdelėmis, šviečiančiomis girliandomis ir apyrankėmis...

Visuose festivalio renginiuose mus lydėjo kolektyvo palaikymo komanda. Ačiū jiems!

Nuoširdžiai dėkojame Vievio kultūros centrui, palaikiusiems ir rėmusiems mūsų kolektyvą.

Dėkoju aktyviausioms šokėjoms: Janinai Malakauskienei, Reginai Jankauskienei, Liudmilai Gavrilovai, Jurgitai Bužinskienei, Elenai Černiauskienei, Lilijai Sadauskaitei. Taip pat dėkoju dėl svarbių priežasčių nedalyvavusioms Palangos festivalyje, bet nepaprastai energingoms ir gabioms šokėjoms Gemai Volodkienei, Danutei Diatlovai, Julijai Mackevičienei.

Mūsų šokių laukia Vievio Rudens šventė ir kiti renginiai.

Labai norėtume kitą šokių sezoną pradėti naujuose, vis dar neatveriančiuose durų, Vievio kultūros rūmuose.

 

Linijinių šokių kolektyvo „VievioLin“ vadovė Nijolė ANSKAITIENĖ<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų