„Skambantis poezijos ruduo“ Pastrėvyje

Saulėtą pavakarę, rudens spalvomis papuoštoje aplinkoje, rinkosi poezijos ir muzikos mylėtojai į literatūrinę popietę „Skambantis poezijos ruduo“.

Pastrėvio bendruomenės pirmininkė Viktorija Juknevičienė ir vyr. bibliotekininkė Danutė Kananavičienė pasveikino susirinkusius, palinkėjo smagaus pasibuvimo kartu. Maloniai buvo pristatyti popietės svečiai: Arvydas Vyšniauskas, Vladislava Kursevičienė, Vilija Dodrovolskienė ir Janytė Žebrauskaitė.

Įžangą į literatūrinę popietę padarė Elzbieta Juknevičiūtė, atlikdama savos kūrybos dainą apie svajingą meilę ir laimę...

Visiems susirinkusiems savo poezijos knygą „Vasario vyšnia“ pristatė Arvydas Vyšniauskas.Tai pirmoji autoriaus knyga. Jis pasakojo knygos atsiradimo istoriją, skaitė eiles apie gamtą ir jam brangias Kazokiškes. Knygoje eilės apie gyvenimą, apie kasdienybės džiaugsmus ir rūpesčius, bei vertybes. Knyga iliustruota paties autoriaus fotografijomis. Popietėje eiles skaitė žmona Vida.

Buvusi ilgametė Daugirdiškių mokyklos mokytoja ir direktorė Vladislava Kursevičienė pristatė naują poezijos knygą lietuvių ir lenkų kalbomis „Pro laiko prizmę“. Pasakojo apie svajonę tapti poete, kuri išsipildė. Jos poezijoje eilėraščiai apie meilę, tėvynę, gyvenimo prasmę. Daug nuotaikingų ir humoristinių eilėraščių.

Popietėje dalyvavusi Vilija Dobrovolskienė papasakojo apie savo kūrybinį kelią, skaitė savo kūrybos eiles. Dėkojo kolegoms Arvydui ir Vladislavai pristačiusiems savo knygas.

Naujai pristatytų knygų autoriams padėkos žodžius ir pačios užaugintas gėles dovanojo ilgametė Pastrėvio etnografinio ansamblio „Vuolasta“ įkurėja ir vadovė Laima Tidikienė.

Įteikdamos padėkas, prisiminimų dovanėles ir gėles renginio organizatorės, Pastrėvio bibliotekos vyr. bibliotekininkė Danutė Kananavičienė ir bendruomenės pirmininkė Viktorija Juknevičienė, nuoširdžiai dėkojo Arvydui Vyšniauskui ir Vladislavai Kursevičienei, Vilijai Dobrovolskienei, pristačiusiems savo kūrybą susirinkusiems pastrėviečiams.

Poetams padėkos žodžius tarė, kūrybinės sėkmės linkėjo ir gėles teikė Pastrėvio kultūrinių renginių organizatorė gražina Bubėnienė.

Nuoširdžiai dėkojame Elzbietai Juknevičiūtei už nuoširdžiai atliekamas dainas, kurios sukūrė jaukią muzikinę-literatūrinę aplinką.

Danutė ir Viktorija džiaugėsi bendryste su Janyte Žebrauskaite, dėkojo už užfiksuotas popietės akimirkas, kurios visiems susirinkusiems primins apie smagiai praleistą laiką kartu.

Laikas prabėgo labai greitai ir smagiai dar bendraujant prie kavos puodelio. Dėkojame organizatoriams ir laukiame naujų nuoširdžių pasibuvimų kartu.

 

                                                         

Angelė GLIAUDELIENĖ, popietės dalyvė

Janytės Žebrauskaitės nuotraukos<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų