Naujas gėlių salonas FLORISA Elektrėnuose!

Aš, Karolina, kartu su mama Roberta, atidarėme gėlių saloną FLORISA Elektrėnuose adresu: Rungos g. 2-3. Tai jau antroji mūsų parduotuvė. „Robertos“ gėlių salonas Kaišiadoryse, Gedimino g. 109 – pirmoji mūsų parduotuvė. Gėlėmis prekiaujame jau 18 metų, todėl žinome klientų poreikius – norėdami pradžiuginti juos, stengiamės sukurti kaskart vis kitokias puokštes, skirtas įvairių švenčių progoms.

Koks parduotuvės tikslas? Konkurencija? Tikrai ne. Ši parduotuvė bus ta, kuri atneš naujovių bei pokyčių šioje srityje. Man be galo svarbu, kad klientas galėtų pasakyti, jog TO niekur nėra matęs, ar kad TAI, ką mato mano parduotuvėse, jam atrodo visiškai nauja. Ir kas svarbiausia – kad galiu klientams pasiūlyti prieinamą kainą. Nors šis verslas kasmet tampa vis brangesnis, mano tikslas – kad klientas to pokyčio nepajaustų, todėl stengiuosi keisti tiekėjus ir ieškoti pačios geriausios kokybės ir, žinoma, kainos.

PARDUOTUVĖS ATIDARYMAS VYKO KOVO 3 D., PENKTADIENĮ, 11 VAL.

Kviečiu ir po atidarymo visus apsilankyti, susipažinti su mumis, pasikalbėti, pasivaišinti saldumynais, gauti nuolaidų...

 

Vertiname kiekvieną klientą ir jo kelionę mūsų parduotuvėje. Mano mama su gėlėmis dirba nuo pat jaunystės, tikriausiai, ji jau neįsivaizduotų savo gyvenimo be jų. Ji yra tas žmogus, į kurį žiūrėdama galvodavau: ar ir aš kažkada galėsiu taip daryti? Ar kažkada išgirsiu iš klientų žodžius: ačiū, visi buvo nustebę, nes jūsų puokštė buvo nepakartojama? Ar kažkada manimi klientai pasitikės taip, kaip mano mama, ir nepabijos atiduoti savo noro ir lūkesčio į mano rankas? Tačiau su laiku supratau, jog ir aš noriu būti šioje srityje, noriu mokytis, ir, manau, jog man sekasi neblogai, nes girdžiu gražius klientų atsiliepimus. Su ilgais mokymaisi, su begale nesėkmių praeityje, šiandien turiu puikų pavyzdį, kaip galima kurti kartu su mama.

 

„Facebook“ svetainė: Florisa gėlių salonas, kur dalinamasi naujienomis, nuolaidomis ir mūsų produkcija. Kviečiu sekti šį puslapį!<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų