Elektrėnų biblioteka kviečia į parodą „(Dirbančios) motinos portretas“

Pristatome Marinos Cavazza ir Eglės Kačkutės parodą „(Dirbančios) motinos portretas“ apie išsilavinusių motinų migrančių gyvenimo ir profesinius pasirinkimus bei galimybes.

Paroda kviečia pažvelgti į susiliečiančių migracijos, karjeros ir motinystės arba tėvystės problemų lauką. Parodą sudaro 27 nuotraukos, profesionalių ekspatriančių motinų ir tėvų portretai iš kasdienio jų gyvenimo ir trumpi interviu su nuotraukų herojais. Juose aptariamos problemos, su kuriomis susiduria dėl darbo migruojančių profesionalų šeimos, moterys ir vyrai, ir jų sprendimų būdai.

Marina Cavazza (www.marinacavazza.com) – Ženevoje gyvenanti ir kurianti italų fotografė, kurianti individualius ir nevyriausybinių organizacijų užsakytus projektus socialinių, lyčių santykių, integracijos ir motinystės temomis.

VU Prancūzų filologijos katedros docentė dr. Eglė Kačkutė tyrinėja migracijos ir motinystės procesus literatūroje ir gyvenime. Nuo 2006 m. iki 2016 m. ji gyveno Ženevoje, kur ir užsimezgė jos ir Marinos kūrybinė pažintis.

Paroda veikia bibliotekos renginių salėje, 1 aukšte. Su ja susipažinti galėsite iki lapkričio pabaigos.

Laukiame!<- Grįžti į atgal