VII Lietuvos neįgaliųjų sporto žaidynės Elektrėnuose

Rugsėjo 11 d. Elektrėnų neįgaliųjų draugija surengė regionines sporto žaidynes bet kokio amžiaus regėjimo, klausos, judėjimo, intelekto ir kitus sutrikimus turintiems neįgaliesiems.

Renginio tikslas – siekti įgyvendinti neįgalių žmonių socialinę integraciją per kūno kultūrą ir sportą bei atrinkti stipriausius apskrities sportininkus į finalines varžybas.
Žaidynėse neįgaliuosius pasveikino, sveikatos ir sėkmės linkėjo Elektrėnų savivaldybės administracijos direktorius Arvydas Vyšniauskas, vicemeras Vytautas Vėželis, Elektrėnų sav. sporto mokyklos direktorius Valdas Škadauskas, Lietuvos neįgaliųjų sporto žaidynių organizatorius, Kauno miesto neįgaliųjų draugijos pirmininkas Ignas Mačiukas.
Žaidynėse dalyvavo 69 neįgalieji iš Elektrėnų, dar 63 atvyko iš Vilniaus apskrities – Švenčionių, Trakų, Širvintų, Ukmergės neįgaliųjų draugijų. Sportininkai išbandė savo jėgas 11 rungčių: šachmatų, šaškių, smiginio, bočios, šaudymo iš pneumatinio šautuvo, krepšinio baudų mėtymo, krepšinio 3 prieš 3, kimštinio kamuolio metimo, slalomo, kukurūzų-pupelių rinkimo, estafečių. Dalyviams pagal poreikius buvo suteiktos transporto paslaugos, jie buvo maitinami, laimėtojai buvo apdovanoti medaliais, diplomais bei prizais.
Iš Elektrėnų ND geriausiai pasirodė Anatolijus Šugajevas, Vlada Kibarienė, Vladas Slatkevičius, Zita Vankevičienė, Jonas Janušauskas, Artūras Ivoška. Renginio organizatorė Elektrėnų neįgaliųjų draugijos pirmininkė Ona Medzikauskienė padėkojo Elektrėnų savivaldybės Bendrojo skyriaus vedėjai A. Kulbokienei, sporto mokyklos direktoriui V. Škadauskui, VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro direktorei S. Lengvinienei, Elektrėnų seniūnijai, M. Rikteriui, Vietos bendruomenės tarybai, Sporto, turizmo ir pramogų centro direktoriui K. Vitkauskui, įmonėms: UAB „Lamantinas“, UAB „Malsena plius“, „Kietaviškių gausa“, Kaišiadorių „Gudobelė“, „Toga“, „Ivis“, „Būsto pasaulis“, V. Bušinskienės „Menleta“.
Neįgalieji liko patenkinti turininga sportine programa, džiaugėsi ne tik apdovanojimų gausa, bet ir galimybe susitikti, pabendrauti, išbandyti savo jėgas rungtyse ir patirti malonių emocijų.

Elektrėnų ND draugijos pirmininko pavaduotojas
tarybos narys Andrius Špetas<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų