Trenerės Ramunės Satkauskaitės auklėtinis išvyko į JAV

Rugpjūčio 2 d., anksti ryte, trenerė Ramunė Satkauskaitė išlydėjo savo auklėtinį į JAV.

Neseniai gavome malonią žinią, jog Elektrėnų dailiojo čiuožimo klubo „SVAJA“ ir ESSM trenerės R. Satkauskaitės auklėtinis aštuoniolikmetis Edvinas Apitionok yra kviečiamas pasitreniruoti dvi savaites į JAV pas garsiąją trenerę, olimpinę, pasaulio ir Europos šokių ant ledo čempionę Natalią Linichuk. Jos auklėtiniai yra tapę olimpiniais ir pasaulio čempionais bei prizininkais. Elektrėnų savivaldybei didelė garbė, kad trenerė Natalia Linichuk, bendradarbiaudama su mūsų trenere R. Satkauskaite, pakvietė Edviną Apitionok pasistažuoti šokiuose ant ledo.
Trenerė Ramunė Satkauskaitė jau prieš kurį laiką pradėjo įgyvendinti idėją sukurti Elektrėnuose pirmąją šokių ant ledo porą. Edvinas Elektrėnų ledo rūmuose jau bandė treniruotis su partnere iš Vilniaus. Edvinas yra pavieninkas, dalyvavęs įvairaus lygio varžybose, tačiau su savo trenere nusprendė siekti sportinių aukštumų šokiuose ant ledo, nes yra artistiškas, lankstus, gerai įvaldęs slydimo techniką bei turintis kitus duomenis siekti pergalių.
Trenerė labai džiaugiasi savo auklėtiniu ir tikisi, kad Edvinas pasieks užsibrėžto tikslo ir ateityje garbingai atstovaus Elektrėnams ir Lietuvai šokiuose ant ledo.
Jau sulaukėme žinių, kad Edvinas sėkmingai pradėjo pirmąsias treniruotes, kurios vyksta net keturis kartus per dieną ant ledo ir dar viena treniruotė skiriama bendram fiziniam pasiruošimui. Ant ledo būna tik 3 poros (t.y. viso šeši sportininkai ir trenerė). Tad užsieniečiai stebisi, kad Elektrėnuose sportininkai, treniruodamiesi ant ledo tik po vieną valandą per dieną, sugeba pasiekti neblogų rezultatų.
Visas Edvino Apitionok kelionės, pragyvenimo ir treniruočių JAV išlaidas dengia amerikiečiai.

Dailiojo čiuožimo klubo „SVAJA“ informacija<- Grįžti į atgal