Tradicinis šaškių turnyras

Kovo 9 d. Vievyje buvo surengtas tradicinis šaškių turnyras.

Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centras (vad. Kęstas Vitkauskas), Vievio kultūros centras (Vievio KC, Audronė Stepankevičiūtė) bei pramogų ir sporto klubo „Vievio žiedas“ direktorius Saulius Girčys surengė turnyrą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti bei kovo 11 d. gimusiai pirmajai Lietuvos moterų paprastųjų šaškių čempionei vievietei Gražinai Steckevičienei pagerbti. Turnyre dalyvavo 20 žaidėjų iš Elektrėnų, Deltuvos (Ukmergės r.), Jonavos, Kaišiadorių, Trakų bei Vievio. Buvo žaidžiama 9 ratų sistema (kiekvieną dalį po 10 minučių).
Turnyro organizatoriai pasveikino G. Steckevičienę ir įteikė atminimo dovaną.
Susumavus varžybų rezultatus paaiškėjo nugalėtojai ir prizininkai: pirmą vietą užėmė Aleksas Kupčinskas (Kaišiadorys), antrą – Kęstutis Blaževičius (Bijūnų k., Trakų r.), trečią – Vilmantas Morkaitis (Jonava). Ketvirtas liko Juozas Žydelis (Elektrėnai), penktas – garsios šaškininkės anūkas Žilvinas Steckevičius (Kaišiadorys), jie taip pat buvo apdovanoti. Moterų grupėje pergalę šventė Birutė Kazlauskienė (Elektrėnai), antrą vietą iškovojo Vlada Kybarienė (Elektrėnai), trečią – Marija Butkuvienė (Deltuva).