Tik per baudinių seriją „Žalgiris“ nusileido „Tveriči“ ekipai 3:2

Šiandien „Žalgirio“ laukė dar vienos sudėtingos rungtynės su „Tveriči“ komanda iš Rusijos. Žaidimas stebino savo intensyvumu bei stipria gynyba.

Per pirmąjį kėlinį abi komandos keitėsi atakomis, tačiau palaužti gynybos ir pelnyti įvarčių nepavyko. Antrajame kėlinyje 21-ą minutę pirmiesiems uždegti raudoną šviesą virš lietuvių vartų pasisekė V. Trusovui (M. Baltrukoniui). Vos po minutės į šeimininkų ataką svečiai atsakė tuo pačiu ir po tikslaus A. Pyrino perdavimo, ritulį į vartus pasiuntė R. Kovaržikas. 28-ą minutę Rusijos komandą atstovaujantis lietuvis M. Baltrukonis (O. Chromovas, V. Trusovas) dar kartą išvedė šeimininkų komandą į priekį minimaliu skirtumu. Net ir žaisdami mažumoje, žalgiriečiai nepasidavė, o 29-ą minutę A. Pyrinas laimėjo kovą prieš šeimininkų vartininką ir išlygino rezultatą 2:2.
Per trečiąjį kėlinį rusai dažniau perkeldavo žaidimą prie „Žalgirio“ vartų, visgi V. Miščiukas atlaikė visas atakas ir prasidėjo pratęsimas. Per pratęsimą, kaip ir trečiojo kėlinio metu, žaidėjai negavo nei baudos minučių, nepalaužė ir gynybos.
Baudinių serijoje jau šeimininkams teko vytis lietuvius. Pirmus du baudinius sėkmingai pelnė A. Pyrinas ir V. Nikulinas. Iš karto po jų susiėmė ir Rusijos komanda, kai sėkmingai pasiuntė ritulį į vartus I. Smirnovas ir N. Alejnikovas. Dar vienu baudiniu rungtynių baigtį nulėmė „Tveriči“ komandos žaidėjęs I. Smirnovas 3:2.
Ateinančias rungtynes „Žalgiris“ žais jau namuose, Elektrėnų ledo rūmuose gruodžio 23-ią ir 24-ą dienomis prieš „Zelenograd“ ekipą.

hczalgiris.eu

 <- Grįžti į atgal