Sveikatingumo savaitė „Eglutėje“

Vievio vaikų lopšelis-darželis „Eglutė“ baigė įgyvendinti projektą „Jei nori būti sveikas...“

Jį realizuodama ikimokyklinio ugdymo įstaiga vasario 17–21 d. suorganizavo sveikatingumo savaitę.
Lopšelio-darželio personalas stengiasi ugdyti vaikų sveikos gyvensenos įgūdžius, saugoti ir stiprinti jų sveikatą. Renginio metu atkreiptas dėmesys į žmogaus organizmui naudingus bei žalingus įpročius, bendromis pastangomis su vaikais sukurta įvairių kūrybinių darbelių, vyko diskusijos sveikatos temomis, buvo lavinami sportiniai įgūdžiai ir kt.
21 d. visi susirinko į „Eglutės“ salę, kurioje apibendrino savaitės veiklą. Renginį vedė ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Rasa Dzingienė. Iš pradžių vaikučiai ir suaugusieji atliko rytinę mankštą, po jos darželinukų grupės pristatė sukurtus šūkius, pvz.: „Valgysim sveikai, gyvensim ilgai“, „Mūsų darželis – sveikuolių darželis“, „Eglutę“ lankai – būti sveikas privalai“ ir kt.
Vaikai papasakojo, ką veikė visą savaitę: pirmadienį salėje mankštinosi su Kapitonu Flintu, antradienį surengė dantukų priežiūros akciją „Spindinti šypsena“, švaros akciją „Bakterijos puola“, ketvirtadienį kalbėjosi apie sveiką maistą, vaistus, buitinę chemiją, alkoholio, tabako, narkotikų žalą ir pan. Muzikos mokytoja Drąsa Ramanauskienė mokė teminių dainų („Kiškiai sveikuoliai“, „Mankšta“, „Sveikuolių dainelė“ ir kt.), žaidimų („Tūpk ir stok“, „Meška“, „Vaisiai ir daržovės“, „Karšta bulvė“) ir kt.
Vaikai entuziastingai dalyvavo surengtoje viktorinoje, drąsiai atsakinėjo į įstaigos sveikatos priežiūros specialistės Daivos Straševičienės pateiktus klausimus.

Romualdas Černeckis<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų